Seksas vandenyje: galima ar negalima?

Iliustracija: Rugilė Merkevičiūtė

Stebime seksą po dušu filmuose ir net šiurpuliukai nubėga, koks jis atrodo romantiškas ir karštas. O kiek daug galimybių atveria išdykavimai vandenyje! Seksas vonioje, duše, baseine, upėje, ežere… Skamba smagiai, tačiau prieš išmėginant šias linksmybes yra nemažai informacijos, kurią būtina žinoti.

SEKSAS ĮVAIRIOSE VIETOSE: KUO JIS SKIRIASI?

SEKSAS DUŠE

Veiksmas duše puikiai tinka ne tik partneriams, bet ir masturbacijai vienam. Čia galima išbandyti įvairias pozas stovint, taip pat dušo galvute galima masažuoti erogenines zonas ar naudoti vibratorių. Tačiau nepamirškite, kad vandens čiurkšlės negalima nukreipti tiesiai į lytinių organų vidų, nes tai gali sujaukti natūralų pH. Taip pat yra nemaža rizika paslysti, tad reikėtų atrasti kuo saugesnę pozą ir įsigyti dušo kilimėlį.

SEKSAS VONIOJE

Seksas vonioje, skirtingai nei duše, suteikia galimybių horizontaliom pozom. Visgi panirimas į karštą vandenį moterims atveria duris įvairioms infekcijoms. O vandens burbulų, druskų ar aliejų naudojimas padidina riziką susirgti šlapimo takų infekcija. Tad jeigu jau labai norisi kažką nuveikti vonioje, kodėl nepabandžius užsiimti oraliniu, vienam iš partnerių sėdint ant vonios krašto?

SEKSAS BASEINE

Lyginant su vonia ar dušu, baseinas atrodo kaip didžiulė erdvė, suteikianti daugybę laisvės. Galite judėti kaip tik norite. Tačiau baseinas kaip ir kitos vietos gali tapti terpe infekcijoms.

SEKSAS UPĖJE, EŽERE AR JŪROJE

Žinoma, daug ką mintis apie seksą tokioje vietoje ypatingai jaudina. Adrenalino antplūdis, spontaniškumas, nuostabi gamta. Bet ir čia ne viskas rožėm klota. Skirtingai nei duše ar vonioje, vandens telkinyje negalite iš anksto žinoti, kas jūsų laukia. Jame gali būti mikrobų ir parazitų, kurių nenorėtumėte prisileisti arti savo privačių vietelių.

Kad ir kaip jaudinamai skamba tokia rizika, pasidomėkite, kas apie tokį viešosios tvarkos sutrikdymą rašoma Administraciniame nusižengimų kodekse. Šis malonumas gali brangiai kainuoti.

SEKSO VANDENYJE ATMINTINĖ

  1. Ar galima pastoti, jei partneris ejakuliuoja į vandenį? Labai menkai tikėtina, kad tokiu būdu pastosite. Visų pirma, nedaug galimybių, kad vanduo su sperma gali patekti į moters lytinius organus. Taip pat jei mylitės karštame vandenyje, jo temperatūra yra per aukšta spermatozoidams išgyventi. Net kūno temperatūros vanduo nėra tam tinkama terpė.
  2. Vandenyje galima pastoti, jei partneris ejakuliuoja vis dar būdamas moters viduje ir nenaudojamos jokios apsaugos priemonės. Vandenyje taip pat galima pastoti, jei seksas nėra saugus. Čia nepadės net ir labai karšta temperatūra.
  3. Galima ne tik pastoti, bet ir perduoti lytiškai plintančias ligas. Naudokite prezervatyvus!
  4. Vanduo nėra geras lubrikantas. Vandens pagrindo lubrikantas vandenyje neveiksmingas. Taip pat naudoti netinkami ir natūralūs, kūno išskiriami lubrikantai. Tad seksas bus gerokai sausesnis. Tinkamiausias tokiam seksui būtų silikono pagrindo lubrikantas. Dėl didesnės trinties gali atsirasti vidinių sužalojimų, ką jau kalbėti apie mažesnę apsaugą (atsargiai – prezervatyvai lengviau plyšta!).
  5. Nepamirškite, kad sueitis nėra vienintelis variantas. Išbandykite ir kitus stimuliacijos variantus, galbūt vienas jų pasirodys daug smagesnis nei sausumoje.
  6. Pasirūpinkite savimi po sekso. Apsiprauskite, nueikite į tualetą, o jei mylėjotės karštoje vonioje, gerkite daug vandens.
  7. Komunikuokite. Pasikalbėkite su partneriu apie galimas rizikas ir aptarkite visus kylančius klausimus dar prieš seksą.
  8. Prezervatyvą užsidėkite dar neįlipę į vandenį. Įsitikinkite, kad esate vienut vienutėliai. Jeigu esate tokioje erdvėje, kad bet kada jus gali užklupti kas nors, tai tik jūsų atsakomybė. Gresianti bauda mažiausias nemalonumas. Blogiausia tai, kad niekada negalite žinoti, kaip tai paveiks jus pamačiusius aplinkinius.
Daugiau apie seksą: Girtas seksas: kodėl ne?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.