Sekso pozos JOS malonumui

Iliustracijos: Rugilė Merkevičiūtė

Seksas yra kur kas daugiau nei tinkamos pozos pasirinkimas. Visgi žinant liūdnoką moterų orgazmų statistiką, tinkamą pozą pasirinkti taip pat svarbu. Ekspertai sako, kad geriausios sekso pozos moters orgazmui yra tos, kurios suteikia gilesnį įsiskverbimą, kadangi taip varpa gali stimuliuoti tolimiausią makšties kampelį, kur susikaupę daugiausia nervų galūnėlių. O svarbiausia – tuo pačiu stimuliuojamas ir klitoris.

Žinoma, kiekvieno žmogaus kūnas ir pomėgiai lovoje skiriasi. Tačiau šį sąrašą sudariau remdamasi rekomendacijomis, specialistų patarimais ir atsiliepimais moterų, kurioms prieš tai buvo labai sunku patirti orgazmą. Jei susiduriate su ta pačia problema, galite išmėginti šias pozas, galbūt atrasite jums skirtąją.

Pradėkime nuo dviejų paprasčiausių, patikimiausių ir daugiausiai rekomenduojamų variantų. Tai: katės (CAT) ir misionieriaus pozos. Jos yra panašios, tačiau skiriasi tam tikromis detalėmis.

KATĖS poza. Šioje pozoje vaikinas turi atsiremti taip, kad galėtų palinkti kuo arčiau moters, kad kūnai būtų beveik lygiagrečiai. Vietoje „įkišk-ištrauk“, jo kūnas tarsi slysta virš moters. Tuo pačiu metu turite spausti vienas kito lytinius organus. Vyras savo klubus turi nuleisti taip, kad moters gaktikaulis trintųsi į varpos šaknį (taip bus labiau stimuliuojamas ir klitoris). Galbūt ši poza ir nepavyks teisingai iš pirmo karto, tačiau išmokę, turėtumėte suprasti jos teikiamą malonumą. Ši poza vertinama kaip ypač tinkama moters orgazmui. O įgudę joje, galėsite išbandyti ir atvirkščią variantą, kur moteris guli ant viršaus ir valdo situaciją.

MISIONIERIAUS poza. Nuo katės pozos ji skiriasi tuo, kad partneris gali būti atsirėmęs aukščiau, toliau nuo moters kūno ir pati poza yra paremta šokčiojimu, o ne trynimusi.

Pereikime prie kai ko įmantresnio ir mažiau žinomo – KIVIN METODAS. Benardydama po knygas ir interneto platybes, ieškodama kuo geresnių ir dar nematytų patarimų, pastebėjau, kad praėjusiais metais internetas kone sprogo nuo šio oralinio metodo. Neva jis suteikia žemę drebinančius orgazmus moterims. Nėra taip lengva jį perprasti, bet išmėginti rekomenduoju – juk įdomu, dėl ko visas šis triukšmas, tiesa?

Taigi, kuo jis skiriasi nuo mums pažįstamo seno gero oralinio? Visų pirma, vyras čia įsitaiso ne moteriai tarp kojų, bet šalia jos iš šono. Vienos rankos rodomąjį pirštą ir nykštį padeda iš abiejų klitorio galvutės pusių (tai turėtų padėti jį kiek pakelti) ir vietoj to, kad liežuviu judėtų aukštyn žemyn vulva, liežuvį judina iš vienos pusės į kitą per klitorio galvutę. O kitos rankos vieną pirštą rekomenduojama pridėti prie to nedidelio tarpelio tarp makšties ir išeinamosios angos tam, kad būtų jaučiami raumenų susitraukimai. Kai raumenys ima bene vibruoti, partnerė artėja prie orgazmo, tuo metu reikia visą dėmesį sukoncentruoti tik į klitorio galvutę ir taip jai padėti.

Žinoma, vien dėl to, kad taip kalba internetas, nereiškia, kad tai – tiesiausias kelias į Orgazmavilį. Galbūt moteriai tai ir nepatiks. Tačiau pripažinkime – pasidarė labai smalsu išbandyti.

Kita įdomi poza, kuri turėtų stimuliuoti klitorį – STAR-CROSSED LOVERS. Meilužiai gimę po nelaiminga žvaigžde. Pavadinimas kažkodėl pasiskolintas iš Romeo ir Džiuljetos dramos, nors ši poza kaip tik meilužius turėtų paversti laimingais. Čia moteris, gulėdama ant nugaros, turi sukryžiuoti kojas ir priglausti prie krūtinės. Vyrui priklaupus, kojas gali atremti į jo priekinę kūno dalį. Taip yra labiau stimuliuojama makšties siena (kur ir yra klitoris). Visgi ši poza turėtų labiau tikti moterims, kurioms nepatinka itin gilus įsiskverbimas.

Pozą G-WHIZ rekomenduoja nemažai sekso ekspertų. Vyrui priklaupus ant kelių, moteris pakelia kojas ir kiekvieną padeda ant jo pečių, tai turėtų šiek tiek susiaurinti makštį ir padėti judesiu pataikyti į klitorį. Dar geriau, jeigu vyras juda iš vieno šono į kitą arba aukštyn-žemyn. Taip pat šioje pozoje labai paranku turėti vibruojantį penio žiedą. Jis ne tik stimuliuos vyro varpą ir moters klitorį, bet ir sustiprins erekciją, kas užtikrins intensyvesnį orgazmą pabaigoje. Kiek panaši į šią yra ir SPREAD EAGLE poza, tačiau jai reikia didesnio pasiruošimo ir lankstumo. Čia kojos yra ne padėtos ant vyro pečių, o ištiestos už jo rankų. Abi pozos garantuoja gilesnį įsiskverbimą.

Labai liaupsinama yra ir gerai žinoma KAUBOJĖS poza, kurioje moteris yra viršuje, kadangi taip ji visiškai gali valdyti situaciją. Tačiau dar geriau ši poza turėtų veikti vyrui sėdint, ypač patogu, jei turite lovą su atrama, kur galite patogiai įsitaisyti. Taip bus stipriau stimuliuojamas ir klitoris. Labai tiks ir mėgstantiems didesnį intymumą, kadangi šioje pozoje patogu bučiuotis ir žiūrėti vienas kitam tiesiai į akis. Šioje pozoje orgazmą gali užtikrinti ir vibratorius poroms, pavyzdžiui, EVA II, kurio nereikia laikyti rankomis. Tad kol visą dėmesį skirsite vienas kito prisilietimams, EVA II galingomis vibracijomis stimuliuos klitorį ir varpą vienu metu. Malonumas – garantuotas.

Nereiškia, kad visos rekomenduojamos pozos jums puikiai tiks ir patiks. Galbūt nesijausite gerai nė vienoje iš jų. O tai, žinoma, nereiškia, kad su jumis kažkas blogai. Paprasčiausiai tai tėra kelios pozos, kurios labiausiai vertinamos didesnės dalies moterų, tačiau žinant, kad pozų yra daugybė, dar tikrai atrasite savo favoritę.

P.S. Nori padovanoti JAI dar daugiau malonumo? El. gidą gali įsigyti čia:

Komentarai (17)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.