Apie masturbaciją ir sekso žaislus

Kai kurie jauni vaikinai būdavo gąsdinami, kad nuo masturbacijos apželia delnai. Man viena ginekologė sakė, kad moterims masturbuotis yra labai pavojinga – tai gadina ryšį su partneriu. Apie vibratorius, skirtus moterims, sklinda gandai, kad jos taip įsimyli savo sekso žaislus, jog nebepastebi savo mylimo vyro šalia. Nutariau visa tai aptarti su mūsų bendruomenei jau puikiai pažįstama psichologe seksologe Laura Butvilaite.

Laura sako, kad masturbacija gali būti netgi labai naudinga ir reikalinga, o sekso žaislų naudojimas tam tikrais atvejais išgelbsti žmonių seksualinį gyvenimą bei libido.

Man yra juokingas tas klausimas, kad kas, jeigu mano moteris atras malonumą su žaislu, o kaip aš tada? Čia tas pats, kas mes keltume klausimą: ar aš galiu konkuruoti su jo ranka? Tikriausiai, gali. Jeigu negali, tuomet kelkime klausimą, kodėl negali?

Kviečiu klausytis.

Jau rytoj ieškokite mūsų tinklalaidės video įrašo mūsų youtube kanale. Dėkojame visiems savo patronams už rėmimą, jūsų dėka ir prašymu pagaliau pradėjome tinklalaides ir filmuoti.

Epizodo vedėja Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovė: Laura Butvilaitė
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Rugilė Merkevičiūtė
Vaizdo operatorė/montažas Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė

Komentarai (16)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.