Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

(46 pirkėjų atsiliepimai)

Universalaus dydžio menstruacinė taurelė „Lily Cup One” sukurta pradedančioms taurelių naudotojoms. Patogi forma ir specialus žiedelis palengvins naudojimą net ir negimdžiusioms ar lytinių santykių neturėjusioms moterims. Puikiai tiks lengvai ar vidutiniškai kraujuojančioms.

37.95  su PVM

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Pristatysime iki: 2024-05-27
GAL NORI?

YPATYBĖS

Skersmuo – 39 mm, aukštis – 47 mm, talpa – 20 ml

Pagaminta iš švelnaus medicininio silikono

Tinka ir gausiau kraujuojančioms

Nešiojama iki 8 valandų

Tinka ir neturėjusioms lytinių santykių

Galima naudoti iki 10 metų

Suvyniojama iki tampono dydžio

1 universalaus dydžio

Info

Produkto kodas: 7350075026065 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „Lily Cup One“:

 • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
 • Finansai: vienos taurelės kaina atitinka sumą, išleidžiamą tradiciniams menstruacijų produktams per 6-7 mėnesius. Ši taurelė jums tarnaus apie 10 metų (priklausomai nuo jos priežiūros), todėl sutaupysite beveik 95 % išlaidų, jei naudosite taurelę visa gyvenimą.
 • Mažiau nerimo: Lily Cup One taurelė talpina tiek, kiek talpina 4 tamponai (20ml). Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 8 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
 • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
 • Pakuotėje rasi: „Lily Cup One“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą.

Ko tikėtis?

 • Patogių mėnesinių: jokio nemalonaus kvapo, jokių nereikalingų šiukšlių ir jokios baimės, kad nepasiėmei su savimi įklotų
 • Su taurele galite: sportuoti, maudytis, bėgioti, šokti, miegoti
 • Ji neiškrenta čiaudint, kosint, juokiantis, šokinėjant, šlapinantis ar tuštinantis

Puikiai tiks:

 • Kraujuojančioms ir mažiau, ir daugiau
 • Negimdžiusioms ir pradedančioms naudotojoms
 • Ieškančioms ekologiškų sprendimų kasdienybėje
 • Nepriklausomoms ir nenuspėjamoms keliautojoms

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 8 valandas (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Kaip naudotis „Lily Cup One“?

Tai visai paprasta, sek šiuos žingsnius, o jei kils klausimų, rašyk mums!

46 atsiliepimai apie Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“

 1. Kriste

  Išbandžiau kelias taureles negimdžiusioms prieš tai ir į šią daug vilčių nedėjau, bet nusprendžiau išbandyti. Antrą dieną taurele jau be jokių nesklandumų naudojausi. 3 mėnesiai praėjo, mėnesinės tapo ne tokios varginančios ir nepririšančios prie amžino lakstymo į tualetą. Labai rekomenduoju!

  • Beata Tiškevič

   Jėga, kaip džiugu girdėti!

 2. Aida

  Kadangi anksčiau nebuvau naudojusi net tamponų, menstruacinę taurelę naudoti buvo kiek nedrąsu, tačiau vis tiek nusprendžiau pabandyti – buvau girdėjusi daug gero apie jas. Net patį pirmą kartą viskas praėjo labai sklandžiai! Tiek taurelę įsidėti, tiek ją išsiimti buvo nesudėtinga. Be to, taurelė labai palengvino kasdienybę, o mėnesinės tapo mažiau skausmingos. Vis negaliu atsidžiaugti šiuo pirkiniu, labai rekomenduoju!

 3. Marija

  Drasiai galiu teigti kad si taurele yra geriausias mano siu metu pirkinys. Isbandzius uzsakiau ir savo mamai bei sesei. Be galo patogu, net nejauciu kad ji viduje. Visoms rekomenduoju isbandyti. Isideti ir issiimti paprasta, o atrodo gerokai estetiskiau nei tamponas ar iklotas. Nulis pratekejimo. Maksimalus patogumas

 4. Rekomenduoju

  Įsigyti šią taurelę buvo pats geriausias mano sprendimas. Jau pamiršau, ką reiškia paketai. Labai rekomenduoju!

 5. Ieva

  Pats geriausias mano sprendimas! Kai pirkau tikrai abejojau ar verta, bet dabar pasiteisino 100proc. Rekomenduoju!!!

 6. Netiko

  Deja, bet susiduriu su sunkumais ją įsidedant, bandžiau daug kartų, o įsidėjus jaučiu nemalonų tempiantį skausmą. Būtų smagu, kad galėčiau pasirinkti iš kito prekinio ženklo.

 7. Justė Jurgutytė

  Labai greit gavau taurelę! Vieną diena užsisakiau, kita jau gavau žinutę, kad prekė paštomate. Vis bijojau įsigyti, bet dabar kai jau turiu ir perėjau pirmą patikrinimą, mėnesines. Galiu pasakyti, kad jau pirmąją dieną džiaugiausi pirkiniu. Antrąją dieną pykau ant savęs, kad tiek ilgai laukiau. Trečiąją mėgavausi mėnesinėmis! AČIŪ nebegėda už Jūsų veiklą.

 8. Inga Urbanavičienė

  Pirkau šią taurelę, deja, man ji perdidelė (perilga), net patrumpinus perilga. Kuri taurelė yra pati mažiausia/trumpiausia? Ačiū

  O šiaip labai patiko 🙂

  • Beata Tiškevič

   Inga, ar tikrai kalbate apie Lily Cup One? Tai yra viena trumpiausių mūsų parduotuvėje esančių taurelių. Galbūt jūs kalbate apie Lily Cup?
   Kalbant būtent apie Lily Cup One, už ją mažesnė yra Hello Cup.

 9. Kamilė

  Pirmą menėsį išbandžius labai patiko, ilgis idealus, susirenka tik iki pusės ir įstatyti bei išimti labai lengva, bet po naudojimo man taurelė pritrinė, todėl įsigijau lubrikantą ir OMG va čia tai naujas level’is. Man įstatyti ir išimti užtruko kelias sekundes! Tesiog pasaka kaip patogu ir kaip jauku, jokių pritrinimų daugiau nėra! Rekomenduoju!!!!

 10. Eleonora

  Labai labai patiko. Dabar menstruacijos įgavo visiškai kitą pojūtį. Yra daug pliusų, bet vienas didžiausių tai higiena (jautiesi lyg nebūtų menstruacijų), patogumas (jokių įklotų užsilenkimų ar tamponų siūlų). Menstruacijos tapo daug lengvesnės ir fiziškai, ir psichologiškai. Ankščiau menstruacijų aš taip nelaukdavau, o dabar daug mažiau suku galvą apie tai, nes taurelė padarė tą laiką daug meilesnį.:)) Labai lengvą įsidėti ir išimti, taip pat nėra nemalonių pojūčių tai darant (kaip man būdavo su tamponais).

 11. Agnė

  Taurelė yra nuostabus dalykas ir labai džiaugiausi ją pagaliau nusipirkus, taisyklingai įsidėjus nejutau bent 6 valandas, tačiau yra keletas minusų:
  1. Tikriausiai nepataikiau su taurelės forma, arba dar reikia laiko išmokimui – išsiimant taurelę viduje pasidariau žaizdelę. Nors traukiau ir švelniai, tikriausiai reikėtų išmokti kažkokio specifinio būdo ( pasiskaitinėjus supratau, kad ne man vienai tokia bėda, tai duosiu antrą šansą) :))
  2. Tikriausiai dėl tos pačios priežasties, kad ne visai tiko arba forma, arba dydis, antrą kartą įsidedant taurelę turėjau bent kelis kartus ją perdėti, nes ji viduje tiesiog neišsiskleidė.
  Reziumė: tikrai rekomenduoju taurelę, tačiau siūlyčiau nebijoti pradėti ir nuo didesnio dydžio ar kitokios formos.

 12. Love it!

  Taurelę turiu jau nuo vasaros ir labai džiaugiuosi! Pradžioje buvo sunkumų ją įsidedant, bet po kelių kartų radau sau tinkamiausią būdą įsidėti ir išimti. Dabar neįsivaizduoju savo menstruacijų be taurelės. LABAI PATINKA!

 13. Labai džiugina!

  Šią taurelę naudoju jau beveik metus.
  Visų pirma, labai džiaugiuosi savo pasirinkimu del gamtos saugojimo!
  Taip pat, patinka “laisvė” nuo wc, patogumas keliaujant, sportuojant ir miegant.
  Tiesa, praktiškai visada mėnesinių pradžioj būna pratekėjimų ir nesu tikra dėl ko – netinkamo įsidėjimo, ar fiziologiniu dalykų (skaičiau Nebegėdoj, kad ir taip gali būti. Nepaisant to, vistiek nesvarstau grįžti prie vienkartinių higienos priemonių 🙂

 14. Rekomenduoju

  Tikrai labai rekomenduoju! Kadangi tai pirma mano išbandyta taurelė, užtruko laiko, kol išmokau įsidėti taip, kad visiškai nepraleistų ir nieko nejausčiau, bet suradus savo naudojimo būdą- pasaka! Menstruacijos lengvos, taurelė visiškai nesijaučia, ją lengva prižiūrėti ir tai labai ekologiška (man tai buvo labai svarbu)! Dabar rekomenduoju visoms draugėms 🙂

 15. Nepatvari

  Įsigijau šią taurelę pirmąkart. Greit įgudau ją naudoti, buvau labai patenkinta, gyvenimas mėnesinių metu tikrai tapo lengvesnis! Tačiau maždaug po trijų mėnesinių suplyšo silikoninis žiedelis, kuris reikalingas ištraukti taurelei.

 16. IN LOVE

  Lily cup one yra pirmoji mano taurelė(ir puikiai tinkanti) bei pirmas pirkinys,suteikiantis tiek laimės. Pradėjus naudoti taurelę nebuvau turėjusi nei lytinių santykių,nei buvau išbandžiusi tamponus,tačiau taurelės įsidėjimas ir išėjimas nesukelė jokių problemų ar baimių,o tik smalsumą(taip,iš pirmo,net ir antro karto viskas nepavyko idealiai,tačiau visko išmokstama su laiku). Pradėjus naudoti taurelę susipažinau su savo kūnų ir kas svarbiausia-susidraugavau su mėnesinėmis. Dabar laukiu jų su nekantrumu,jos tapo daug malonesnės,nes taurelė turi tiesiog begalę privalumų ir suteikia didelę laisvę. Dabar naudoti menstruacinę taurelę rekomenduoju visoms draugėms ir jums merginoms-jeigu svarstote,rekomenduoju neabejoti ir įsigyti!:)

 17. Rekomenduoju

  Puikus pasirinkimas pirmą kartą naudojant. Lengva išimt už žiedelio ar net jei ir nutrūko, mačiau tokį komentarą, galima suimt už taurelės apačios, pati išbandžiau jokių nesklandumų. Kitos žinau, net nukerpa jei gimdos kaklelis trumpas.
  Patarčiau būdų kaip ųsidėt paieškot internete ir naudot lubrikanta tikrai palengvina taurelės įsidėjimą.

 18. Malonus atradimas

  Atidėliojau taurelės įsigijimą, nes neramino visi pasakojimai, kaip ilgai užtrunka, kol prie jos priprantama. Labai džiaugiuosi galiausiai pasiryžusi! Taurelę man pavyko sėkmingai įsidėti iš pirmo karto. Taip taip, iš pirmo! Nepatikėjusi išėmiau ir įdėjau iš naujo 😀 Visos pirmos menėsinės su taurele buvo pilnos malonių atradimų – kaip patogu su ja sportuoti, miegoti ar tiesiog būti, ir kaip pamatai šį savo organizmo procesą naujai!
  Manau, kad tai ne tik patogus ir praktiškas daiktas, bet taip pat kažkas, kas gali padėti merginoms ir moterims geriau susipažinti su savo kūnu 🙂

  Na ir konkrečiai šios taurelės dar labai graži spalva ir patogus dėklas – vieni pliusai!

 19. Tobula

  Kelis metus vis nedrįsau pirkti taurelės vien todėl, kad niekada nenaudojau tamponų. Pagaliau nusprendžiau išbandyti, ir tikrai drąsiai galiu sakyt, kad taurelė man – metų pirkinys! Esu daug sportuojanti, šoku, lankau gimnastiką. Tikrai nesitikėjau, kad su taurele net pamiršiu, kad sergu mėnesinėmis. Įsidėti reikia įgusti, tačiau tikrai nėra sudėtinga. Kažkuriame komentare skaičiau, kad įsidėjimą palengvina vandens pagrindo lubrikantas, tad šiuo patarimu pasinaudojau, ir jau pirmą kartą tautelę įsidėjau be problemų. Po kelių mėnesinių jau žinau, kada maždaug taurelė bus prisipildžiusi. Man ją užtenka pakeisti 2 kartus dienoje, nebevargina baimė, kad pratekės. Ši taurelė tikrai tinka pradedančioms, tad raginu išbandyti. Gyvenimas pasidaro daug lengvesnis! 😊

 20. Imkit šitą! Labai patogu ištraukti dėl žiedelio!

  Patogumas įsidėjus tinkamai -5
  Įsidėjimo lengvumas – 3 (reikia treniruotis, ir tai ne visad pavyksta iš pirmo karto)
  Kokybė – 5
  Pinigai -5 (mėnesinėms vidutiniškai per mėnesį išleisdavau apie 10 eur, taurelė kainuoja apie 30€. Atsipirko po 3 mėnesių)
  Priežiūra – 5 (prasidėjus mėnesinėms jei esi namie iškart pavirini vandenyje, jei ne namie galima pasiruošt dieną prieš arba atsargoje nešiotis kitą priemonę, kas per metus kainuos porą eurų)
  Esu negimdžiusi, iki tol naudojau tamponus tamponu ir bijojau TŠS, su taurele to nenutiks 😉.

 21. Idealus pasirinkimas nebandžiusiai

  Pirmoji mano menstruacinė taurelė ir įspūdžiai – nerealūs.
  Įsidėti praktikavausi du kartus prieš prasidedant menstruacijoms. Tad per menstruacijas nei karto neprabėgo, jausmas toks lyg jų net nebūtų.
  Taurelė viduje nejaučiama, išimti taip pat labai lengva. Jei atvirai žiedelio gali net ir nebūti. Bet džiaugiuosi, kad jis yra, nes pirmą kartą buvo baisu, kad taurelės nepavyks išimti ir žiedelis guodė.
  Taurelės dydis idealus, didesnės nenorėčiau.

 22. Geriausias pirkinys sau

  Vienas geriausių pirkinių. Su taurele jaučiuosi visiškai saugi įvairiausiose gyvenimo situacijose. Daug keliauju, taip pat daug sportuoju sportuoju, lankau baseiną, tai net intensyviausiomis mėnesinių dienomis jokio pratekėjimo, jaučiuosi saugi. Puikiai įsidėti pavyko nuo pirmųjų naudojimo dienų ir nulis diskomforto. Visoms labai rekomenduoju! <3

 23. Pradedančiųjų #1

  Mano pirmoji taurelė – nepakeičiama draugė! Labai džiaugiuosi, kad atradau, jau metus naudoju ir esu labai patenkinta, galiu ramiai naktį miegoti ant nugaros ir žinoti, kad nerasiu staigmenos ryte, atsistojusi nuo kėdės nebetikrinu ar nieko nepalikau 🙂 Labai rekomenduoju!

 24. Puiki taurelė pradedantiems!

  Labai bijojau pirkti taurelę pati, tai galiausiai ją man padovanojo sužadėtinis. Dar tik pirmas kartas, kai ją naudoju, bet galiu pasakyt, kad esu patenkinta! Buvo visko – iš pradžių nemokėjau įsidėt, net pasidariau sau žaizdelių, nes pasirodo ilgi nagai ir taurelės dėjimas nelabai draugauja. 😀 Kadangi mano mėnesinės ganėtinai gausios, pirmom dienom turėjau ją tuštinti kiek dažniau, nes šiek tiek prabėgdavo persipildžius, bet pirmom dienom tiesiog užsisakiau didesnę taurelę. Taigi apibendrinus, po kurio laiko mokymosi, naudojuosi ja be problemų ir be galo džiaugiuosi. Pagaliau galiu būti rami, kad nepratekėsiu, galiu džiaugtis ramiu sportu su ja ir nebereikia naktį miegoti sustingus, kad tik neduokdie neprabėgčiau. Labai rekomenduoju!

 25. 5/5

  Labai puiki taurelė pradedančioms, dėl standesnio krašto nesudėtingai išsiskleidžia. Pradžioje buvo sunkumų ją įsidendant, bet po kelių kartų pradėjau pagauti kampą ir rasti būdus, kaip ją patogiau įsidėti. Žodžiu reikia truputį kantrybės, kol perpranti tiek taurelę, tiek savo pačios fizionomiją, bet tikrai verta. Kadangi mano mėnesinės ir taip negausios, tai ją reikia tuštinti retai, įsidedu ir pamirštu 😀 Dar didelis ačiū nebegėdai už patogią parduotuvę – nors taurelių dabar galima įsigyti daug kur, bet šitoj parduotuvėj radau patogiai susistemintą informaciją, buvo nesudėtinga išsirinkti. Labai labai rekomenduoju!

 26. Yra minusų

  Turiu šią taurelę jau virš pusantrų metų. Jos veikimu, patogumu esu patenkinta. Patinka, kad su žiedeliu yra labai patogu ją išsiimti. Truputį užtrukau, kol išmokau įsidėti ją taip, kad neprabegtų. Tačiau net ir gerai įsidėjus, pirmomis dienomis vis tiek prabėga, labai minimaliai, todėl turiu dėtis dieninius įklotus. Dar taurelė nusidažė ir įgavo nemalonų kvapą. Ją visada išplaunu su muilu pasikeisdama ir pavirinu po mėnesinių. Nežinau, kaip išvalyti tą įsiskverbusią spalvą ir panaikinti kvapą.

 27. Erika

  Tai yra mano pirma menstruacinė taurelė ir esu ja labai patenkinta.
  Iš pirmo karto pavyko įsidėti, niekas neprabėgo.
  Džiaugiuosi, jog išdrįsau pakeisti savo mėnesinių rutiną.
  Kol kas jokių nusiskundimų neturiu.

 28. evelinakorvel

  Si buvo man pirmoji 😉 taurele. Be galo dziaugiuosi isbandziusi ir jau puse metu naudoju tik taureles! Net negalvoju grizti prie iklotu :)) Aisku, uztruko laiko suprasti ir priprasti, tikrai pirmus menesius nesijauciau saugiai miegodama tik isidejus taurele.

  Beje, man be galo patiko ipakavimas — yra puikiai aprasyta kaip naudoti bei priziureti taurele 🙂

  Kita vertus del gausiu menesiniu teko isigyti dar viena taurele, si kart jau M/L dydzio. Jei pas tave panasi situacija, tai si taurele tau tikriausiai bus per maza… jei nori nuo pat pirmos dienos jaustis saugiai ir ramiai miegoti, rekomenduociau pasirinkti didesnio dydzio taurele Nebegedos puslapyje.

 29. Puikus pirkinys!

  Daug metų naudodavau tamponus, tad nusprendžiau išbandyti taurelę, esu skaičiusi daug siaubo istorijų, tačiau tikrai drąsiai patvirtinu jos beveik nerealios. Įsidėti nėra sunku, šiek tiek sunkiau suvokti ar gerai isidėjai, kad nebūtų jokių pratekėjimų. Išsiimti nesudėtinga. Tikrai mėnesinės tapo lengvesnės! Labai patogu tai, kad taurelė susilanksto ir įsideda į dėkliuką, tad galima visada būti pasiruošusi netikietiems ciklams🙂 Labai ačiū nebegėda, kad pagaliau radau taurelę kurią išdrisau nusipirkti!

 30. vakariukas2003

  Mano atsiliepimas, tikriausiai, labiau pagelbės jaunesniems žmonėms 😊 Taurelę įsigyjau prieš dvi savaites, nieko nesitikėjau, nes nesu turėjusi lytinių santykių, kas, manau, šiektiek apsunkina taurelės nešiojimą, nes vagina yra daug “nepaklusnesnė”. Prisipažinsiu, pirmą diena buvo tikrai sunku, įsidėti skaudėjo, pavyko tik iš keletos kartų. Galiausiai įsidėjus vistiek buvo nepatogu, o ir išsiimti, taip pat skaudėjo. Tačiau nepasidaviau ir bandžiau toliau. Antrą diena įsidėjimo procesas buvo daug lengvesnis, tikriausiai dėl to, jog raumenys pradėjo taikytis prie naujovių, o dar ir atradau mažiausią, patogiausią sulankstymo būdą (double diamond fold). Tad taip praktikavausi savaitę, jog pripastų kūnas. Atėjus mėnesinėmis nustebau, jog kūnas pasidarė daug labiau atsipalaidavęs ir viskas vyko labai skalbdžiai. Vėl gi, pripažinti reikia, jog išėmimo procesui dar vis neatradau lengviausio būdo, tačiau jau tikrai lengviau nei pirmą kartą. Tenka pavargti su išėmimu, bet neskauda, tad su praktika, manau, tikrai atrasiu būdą. Taurelė padėjo pažinti savo kūną, tad tikrai džiaugiuosi savo pirkiniu.

  P.S. Tikriausiai verta paminėti, jog esu 17m., galbūt kažką tai paskatins išbandyti šią taurelę. Taip pat, taurelę pradžioje naudojau nesant mėnesinėmis, jog priprastų kūnas.

 31. Pagaliau

  Buvau taurelę nusipirkus gan senokai, tačiau vis nepavykdavo jos įsidėti, kaustė baimė, lytinių santykių nesu turejus, atrodo ir lankstymus visus bandžiau, o kaip nepavyksta taip nepavyksta. Šiandien pagaliau ta diena, kai atradau sau tinkamą poziciją ir pagaliau pavyko! Negaliu net apsakyt koks geras patogumo jausmas, taip gaila, kad nepavyko anksčiau, tačiau manau būtent tai, kad daug bandžiau ir lėmė tai, kad pirmas nešiojimas jau tobulas 🥳 prie vienkartinių produktų dabar grįžti nebeįmanoma.

 32. egidukemix

  Naudoti teko tik apie metus, nes nuplyšo auselė, be kurios atsirado nemalonūs kampai ir naudoti nemalonu. Gaila kad taip nutiko.

 33. Atsiliepimas

  Apie šią taurelę esu girdėjusi labai gerų atsiliepimų ir įsigijus ją, tikrai nenusivyliau 🙂

 34. SUPER!

  Labai ilgai norėjau išbandyti, bet vis delsiau, bijojau.
  O dabar po pirmo ciklo galiu pasakyti – nėra ko bijoti! Iš pirmo karto, žinoma nepavyko įsidėti normaliai, tada palaukus pabandžiau vėl ir jau buvo geriau, na o iš trečio karto jau gavosi visai puikiai! Pati negalėjau patikėti, kad taip greitai! Žinoma buvo ir pratekėjimas, bet manau, kad po dar poros ciklų viskas bus be priekaištų!:) ir kas tikrai labai padėjo, tai lubrikantas!☺
  Ir beje, gavau tikrai greitai, nors ir užsisakiau prieš didžiasias šventes.
  Taip kad, jei dvejojate – nebijokit ir pabandykit!😍

 35. Pirmoji🥰

  Ši taurelė buvo mano pirmoji, labai bijojau ir abejojau pirkdama. Iš pradžių buvo sunkoka priprasti kaip įsidėti, išsiimti, vis prabėgdavo ir panašiai. Džiaugiuosi, kad nepasidaviau ir nusprendžiau duoti laiko tam, dabar jau be problemų naudoju, atradau labiausiai sau tinkančią techniką ir viskas puikiai! Mano holy grail buvo įsidedant naudoti lubrikantą, labai pagreitina visą įsidėjimo procesą, o jei prabėga, ją kelis kartus pirštu apsukti jau viduje, kad visiškai išsiskleistų😅

 36. Jau 2 metai

  Pats geriausias daiktas į kurį investavau. Taurele naudoju apie 2metus ir neisivaizduočiau mėnesinių be jų. Taurele jas palengvina, dienos su ja prabėga labai greitai, net užsimiršta, kad man “tos dienos”. Pačia taurele taip pat labai lengva rūpintis. Rekomenduoju visoms savo draugėms😍😍

 37. Gerai, bet prateka

  Viskas su pačia taurele gerai, bet keista, kad naudoju ją metus ir esant gausesnėm dienom ji prateka nors ir yra įdėta tinkamai ir išsiskleidus ir nepersipildžiusi. Gal reiškia,kad man reikia didesnio dydžio? Nes norisi ir gausiausiom dienom jaustis saugiai, bet deja taurelę naudoju paskutiniom negausiausiom dienom :/ . Gal tiktų rinktis Organi cup B? Bet reziume tai stebuklingas dalykas, patariau visom

 38. Patinka!

  Nors nebesakyčiau, kad esu pradedančioji, bet šią taurelę išsirinkau ir antrąjį kartą (pirmoji sudege virinimo metu, stebėkite šitą procesą :))). Patinka, pirkčiau ir trečią kartą!

 39. Sofija

  Čia jau antra taurelė, kurią turiu. Su pirma niekaip nesusidraugavau, maniau, jog šito reikalo išsižadėsiu ir niekada daugiau nebepirksiu.. Vis dėlto draugė paskatino nusipirkti ir išbandyti šią. Iš pradžių draugauti taip pat sekėsi sunkiai, tačiau, po keleto atkaklių bandymų, jau trečios mėnesinės, kai naudojuosi, ir negaliu atsidžiaugti! Itin patogi, visiškai nesijaučia, neprateka, žodžiu – tobula mėnesinių draugė. Rekomenduoju 🙂

 40. Patenkinta

  Naudoju taurelę jau tris metus ir esu labai laiminga – tiek dėl tvarumo, tiek dėl to, kad gali pamiršti apie mėnesines (nuėjus į tualetą neprikraujuoji krūvos tualetinio popieriaus lapelių, neišpurvini rankšluosčio besišluostydama, o ir romantiškomis akimirkomis labai praverčia, visai netrukdo oraliniam seksui bei apskritai jautiesi švari ir seksuali). Tačiau kartais (kuo toliau, tuo rečiau) įsidėjus sunku suprasti, ar ji tikrai gerai išsiskleidė, nes bent jau man, apvedus jos apačią pirštu, nelabai aišku. O išsiimant kartais tenka skaudžiai įsignybti dėl nagų, tad reikia labai atsargiai įsitikint, kad suėmei tik taurelės rankenėlę, o ne dar ir kažkokią savo klostę. Bet overall, labai puikus pirkinys, padarantis gyvenimą daug lengvesnį.

 41. Puiki pirmoji

  Rašau atsiliepimą jau po 5 metų jos naudojimo. Labai džiaugiuosi išbandžiusi ir nenumetusi taurelės į šoną, kai pirmą kartą nepavyko įsidėti. Dabar jau lieku tik prie taurelės, įsidėti išmokau – Lengva. Puiki taurelė kaip pirmoji ir ne tik.

 42. Naujokė

  Labai laukiau menstruacijų kad greičiau išbandyčiau taurelę. Pirkau šią kaip naujokė taurelių pasaulyje, kad nebūtų per didelė ir kad tikrai sugebėčiau išsiimti. Pirmą kartą tikrai vargau, nors ir žiūrėjau video youtube, bet kadangi rankų ten dažnai nekišu tai neįsivaizdavau kad gali būti taip sunku ją teisingai įdėti. Taip pat nevisai supratau kaip ją teisingai išimti, todėl net ir tai buvo iššūkis. Ir apsidraskiau, ir nervavausi, ir jau galvojau kad neverta. Bet nusprendžiau nepasiduoti ir bandyti toliau, ir ką jūs manot.. trečią kartą įsidėjau be jokio vargo, be skausmo, tempimo jausmo ar išvis jausmo kad kažką ten įdėjau 🙂 p.s. gausiau kraujuojančioms tikrai netinka, nakties neišmiegu, persipildo 🙁

 43. eglebulot

  Visada su gamta elgdavausi atsakingiau, bet paskutiniu metu jaučiu didelį norą dar labiau sumažinti vartojimą. Stengiames, kad iš mūsų namų, šiūkšlės būtų nešamos dar rečiau, ypač sumažinti plastiko maišo pripildymą. Tad kiekis paketų ir tamponų įpakavimų-badydavo akį. Tas ir pastūmėjo įsigyti pirmąją taurelę. Gerą pastūmėjimą davė ir įkyrūs, skaudūs spuogeliai likę ant kirkšnų, nuo šutimo ir paketų trinimo. Kol laukiau siuntinio, laikiau ‘čiūrus’, kad tik tiktų ir patiktų. Patiko!! Dėja netiko…
  Patiko, kad kompaktiška, nieko nesijaučia viduje. Patiko ir tai, kad galiu dėvėti mėgstamas kelnaites o ne tas dideles, nepatokias kurios ir pritrindavo kirkšnis. Labai patiko, kad pirmąją savaitę su taurele išmečiau minimalų kiekį plastiko nuo paketų. Dėja, vis pratekėdavo 🙁 Bet galvoje sukosi mintis nepasiduoti, nes žinojau, kad nuo minimalaus išmetamų įpakavimų kiekio-galiu pereiti ant visiško nulio šiūkšlių.
  Laukiu kitų mėnesinių, kad galėčiau toliau mokintis kaip įsidėti, kad nepratekėtų, o jeigu nepavyks-bandysiu kitą taurelę, bet prie tamponų ir paketų, grįžti tikrai neketinu!
  Pirmas bandymas buvo su “Lily cupe” pradedančiosioms.

 44. eglebulot

  Visada su gamta elgdavausi atsakingiau, bet paskutiniu metu jaučiu didelį norą dar labiau sumažinti vartojimą. Stengiames, kad iš mūsų namų, šiūkšlės būtų nešamos dar rečiau, ypač sumažinti plastiko maišo pripildymą. Tad kiekis paketų ir tamponų įpakavimų-badydavo akį. Tas ir pastūmėjo įsigyti pirmąją taurelę. Gerą pastūmėjimą davė ir įkyrūs, skaudūs spuogeliai likę ant kirkšnų, nuo šutimo ir paketų trinimo. Kol laukiau siuntinio, laikiau ‘čiūrus’, kad tik tiktų ir patiktų. Patiko!! Dėja netiko…
  Patiko, kad kompaktiška, nieko nesijaučia viduje. Patiko ir tai, kad galiu dėvėti mėgstamas kelnaites o ne tas dideles, nepatokias kurios ir pritrindavo kirkšnis. Labai patiko, kad pirmąją savaitę su taurele išmečiau minimalų kiekį plastiko nuo paketų. Dėja, vis pratekėdavo 🙁 Bet galvoje sukosi mintis nepasiduoti, nes žinojau, kad nuo minimalaus išmetamų įpakavimų kiekio-galiu pereiti ant visiško nulio šiūkšlių.
  Laukiu kitų mėnesinių, kad galėčiau toliau mokintis kaip įsidėti, kad nepratekėtų, o jeigu nepavyks-bandysiu kitą taurelę, bet prie tamponų ir paketų, grįžti tikrai neketinu!
  Pirmas bandymas buvo su “Lily cup” pradedančiosioms.

 45. Lina

  Jėga!! Pirmoji mano taurelė! Buvo svarstymų, ar bus patogu įsidėti/išsiimti, kadangi tamponai man visad buvo big no. Kitas dalykas – sportuoju su žirgais, specifinė sėdėjimo poza sportuojant, galvojau, ar tikrai niekur niekas neprabėgs, ar bus patogu?? Tikrai labai labai patogu! Next level sportas mėnesinių metu, jokio nemalonaus dirginimo dėl paketų, ypač kai esu jautruolė tiems dalykams. Paskaičius komentarus kartu pirkau ir vandens pagrindo lubrikantą, labai palengvino taurelės įsidėjimą pirmomis ir paskutinę dienomis. Buvau prisigalvojusi, kad “o ką darysiu, jei nepavyks išsiimti??”, bet tokių problemų nekilo, keista, tačiau tiek įsidėti tiek išsiimti pavyko iš pirmo karto😁 kurios dvejojat nebedvejokit ir išbandykit!!

 46. Eleonora

  Užsisakau taurelę jau antąjį kartą tad, manau, tai viską pasako. Labai patogus išėmimas, aš kitokio ten neįsivaizuoju 😉 Galbūt per daug grubiai žiedelį tempdavau vis, nes po 3 metų ir nutrūko.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Menstruacinė taurelė pradedančiosioms „Lily Cup One“
37.95  su PVM