NEBEGĖDA NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

 

 • Bendrosios sąlygos
  1. Šios Nebegėda naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi www.nebegėda.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso MB Nebegėda, į.k. 304890424, PVM m. k. LT100012344716, Pylimo g. 32, Vilnius, Lietuva (toliau – Nebegėda).
  2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis, ypač, jeigu naudojatės patarimais apie susijusiais su fizine ir psichine sveikata. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.
  3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir Nebegėda.

 

 • Straipsniai ir garso įrašai
  1. Nebegėda puslapyje yra talpinami straipsniai, garso įrašai, nuomonės, įžvalgos, kurios yra nurodytų autorių intelektinė nuosavybė.
  2. Jų turinyje gali pasitaikyti informacijos susijusios su emocine ar fizine sveikata. Nepaisant to, kad mes stengiamės užtikrinti pateikiamo turinio kokybę, prieš priimdami sprendimus dėl savo emocinės ar fizinės sveikatos, jūs privalote pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
  3. Svetainėje jums yra suteikta galimybė komentuoti straipsnius ir garso įrašus. Jūsų pateikiamuose komentaruose negali būti:
   1. necenzūrinės leksikos
   2. įžeidžiančių komentarų
   3. tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų
   4. grasinančių komentarų
   5. reklamos.

 

 • Prekių pardavimas
  1. Kiekvienos Nebegėda parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės parduotuvėje.
  2. Nebegėda prekės, nurodytos parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių. Prekės taip pat gali neatitikti jūsų subjektyvių lūkesčių.
  3. Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Mūsų kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytą PVM ir neapima pašto ir pakavimo ar kitų papildomų paslaugų, jei nėra aiškiai sutartos alternatyvos.
  4. Paprastai užsakymą (kai jį priėmėme) galite atšaukti dėl bet kokios priežasties iki išsiuntimo momento. Jei per šį laiką atšauksite sutartį, visi jūsų atlikti mokėjimai bus grąžinti per 30 dienų.
  5. Jei nesate patenkinti jūsų pasirinktomis prekėmis, galite jas grąžinti mums per 14 dienų nuo gavimo. Mes galime jums pasiūlyti grąžinamąją išmoką, jei produktas bus grąžintas visiškai puikios būklės, nenaudotas ir su originalia nepažeista/nepraplėšta pakuote.
  6. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant produktus jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą. Jūs garantuojate ir nurodote, kad su užsakymu buvo pateiktas visas ir teisingas pristatymo adresas. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, jūs prisiimate jų išlaidų atsakomybę.
  7. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus. Mes neatsakome už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių. Force majeure aplinkybėmis laikomos karas, riaušės, aukštesnės institucijos trukdžiai, pramoniniai ginčai, streikai ar lokautai, žaliavų ar energijos trūkumai, taip pat neišvengiami eksploatavimo ar transporto sutrikimai, pvz., elektros energijos tiekimo sutrikimai, gaisras, potvyniai arba neigiamas transportavimo oro poveikis.
  8. El. produktai pasiekia pirkėją iš karto po apmokėjimo, pinigų grąžinimas neįmanomas šiuo atveju.

 

 • Intelektinės nuosavybės teisės
  1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant  produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra Nebegėda ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško Nebegėda sutikimo.
  2. Nebegėda turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.

 

 • Dovanų kuponai
  1. Nebegėda siūlo dovanų kuponus, kurie yra mūsų Svetainėje siūlomų prekių ir paslaugų kuponai. Jie siunčiami elektroniniu paštu el. pašto adresu, nurodytu nedelsiant užpildant užsakymą. Mes nesiūlome fizinių dovanų kuponų.
  2. Dovanų kuponai negali būti grąžinti, pakeisti grynaisiais pinigais ar kreditu į sąskaitą.
  3. Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo nupirktos dienos. Dovanų kortelių atšaukti ar grąžinti negalima.

 

 • Klientų aptarnavimas
  1. Iškilus klausimams ir (arba) problemoms, susijusioms su Svetaine, su Nebegėda galite susisiekti el. paštu pardavimai@nebegeda.lt. Mes padarysime viską, ką galime, ir atsakysime kaip įmanoma greičiau.

 

 • Prieinamumas ir atsakomybė 
  1. Nors dedame visas paslaugas, kad Svetainė būtų prieinama 24/7, mes neprisiimame atsakomybės, jei dėl techninių priežasčių bus negalima užtikrinti nepertraukiamo Svetainės prieinamumo. 
  2. Nebegėda atsako tik už tokius tiesioginius nuostolius, jei jo teisinis atstovas arba vienas iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjas) pažeidė esminę sutartinę prievolę arba jei nuostoliai atsirado dėl didelio Nebegėda, jo teisinio atstovo ar vieno iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjų) aplaidumo ar ketinimų. 

 

 • Alternatyvus ginčų sprendimas 
  1. Bet koks ginčas, susijęs su mūsų Svetaine, turi būti išspręstas jūsų ir Nebegėda derybomis el. paštu pardavimai@nebegeda.lt
  2. Tuo atveju, jeigu ginčas kyla tarp jūsų ir paslaugų teikėjo, mes, nors neprisiimame jokios atsakomybės, galime jums padėti išspręsti kilusį ginčą.
  3. Jei ginčo neįmanoma išspręsti pirmiau minėtu būdu, jis išsprendžiamas naudojant Europos Komisijos valdomą elektroninio ginčų sprendimo platformą. Šioje platformoje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie vartotojų teises, ginčų sprendimą ir nacionalinį kontaktinį centrą savo šalyje.

 

 • Baigiamosios nuostatos
  1. Nebegėda turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais. 
  2. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai Nebegėda keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.
  3. Ginčų sprendimui kylantiems tarp jūsų ir Nebegėda yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

 

2020 m. gruodžio 23 diena.

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.