Klitorinis vibratorius „THE SURFER“

(34 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

„The Surfer” yra kompaktiškas, itin tyliai veikiantis vibratorius, patogus keliaujant. Šis klitorinis vibratorius yra atsparus vandeniui ir pagamintas iš švelnaus silikono.

 

PUIKUS DRAUGAS TOMS, KURIŲ NAMAI YRA JŲ KUPRINĖ. THE SURFER TILPS NET Į PAČIĄ MAŽIAUSIĄ.

27.35 su PVM

Turime

Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2022-02-02
GAL NORI?

YPATYBĖS

Išmatavimai: 9.8 cm x 3 cm

Pagamintas iš švelnaus silikono

Telpa delne

Atsparus vandeniui

Reikia 1 AAA baterijos (nepridedama)

3 greičio režimai

Info

Aprašymas

Ko tikėtis iš vibratoriaus?

 • Daugkartinių orgazmų
 • Patogaus naudojimo
 • 1 baterija užtikrins net 4 malonumo valandas
 • Išmatavimai: 9.8 cm x 3 cm

Puikiai tiks:

KAIP VEIKIA „THE SURFER“?


34 atsiliepimai apie Klitorinis vibratorius „THE SURFER“

 1. Avatar

  Kokybiškas ir mielas

  Labai mielas ir labai gerai veikia 🙂 Yra trys ar keturi lygiai, vienas iš jų – pulsuojantis, skirtingo intensyvumo. Smagu naudoti ir vienai, ir dviese su partneriu.

 2. Avatar

  The Surfer

  Labai švelnus ir išdykęs žaisliukas, kuris suteikia šypseną visai dienai <3

 3. Avatar

  Begėdė

  Puikumėlis!! Nedvejokite 😊

 4. Avatar

  Smart woman

  Pats geriausias šių metų pirkinys!!! Išbandyk ir nesigailėsi!😊

 5. Avatar

  Paukštė

  Geriausias pirkinys į namus per karantiną 🙂 Garantuoja gerą nuotaiką!

 6. Avatar

  Oho!

  Tai – 2020 metų geriausias ATRADIMAS💘

 7. Avatar

  Puikus dušo draugas

  Tai mano pirmas vibratorius ir OMG koks jis nerealus! Vos ne kaskart eidama į dušą prigriebiu jį ir būna taip smagu! Rekomenduoju toms, kurios mėgsta klitorinę stimuliaciją, tam The Surfer sukurtas to-bu-lai <3

 8. Avatar

  DOMINYKA NAVICKAITE

  Labai paprastas, nedidukas, bet tikrai geras draugas. Patogus, su trim vibracijų variacijom. Labai malonu naudoti, kokybiškas 🙂

 9. Avatar

  Patenkinta

  Daikčiukas, padovanojęs man pirmą O gyvenime. Nedvejokit <3

 10. Avatar

  Jovita Gurskaitė

  Kažkas wow, niekad nesu patyrusi kelių iš eilės orgazmų, šio mažylio dėka pavyksta kiekvieną kartą 😏😏🥰

 11. Avatar

  Begėdė Greta

  Užsisakiau savo pirmąjį vibratorių “The Surfer” kovo 8-osios proga. Iki dabar turėjau nemažai laiko jį išbandyti ir įvertinti ir galiu pasakyti – kad tai viena geriausių dovanų, kokią esu sau padovanojusi! Kompaktiškas, tylus, su galybe rėžimų, padedančių atrasti naujus potyrius ir pažinti save. Rekomenduoju visoms, nes tai puikus pasirinkimas pirmąjam vibratoriui!

 12. Avatar

  21 amžiaus moteris

  Gan ilgai dvejojau tarp kelių vibratorių variantų šiame puslapyje, tačiau paskaičiusi tiek daug puikių atsiliepimų apie “The Surfer” pasirinkau teisingai! Tai nebuvo pirmas mano vibratorius, tačiau pirmasis klitorinis. Dabar žinau ko man trūko iki pilnos laimės 🙂 Šis žaisliukas puikiai padės tyrinėti savo kūną ir suprasti, kad garsusis “O” yra pakankamai lengvai pasiekiamas ir savarankiškai, tam tikrai nebūtinas partneris. Nekantrauju jį išmėginti ir vonioje. Iš asmeninės patirties, daugiau garantijų orgazmui gali suteikti ne “tobulas” partneris, o būtent šis žaisliukas 🙂 Smagaus laiko su savimi!

 13. Avatar

  Wow, pojuciai!

  Kaip man patiko, kad viskas originalu nuo… iki. Nuo uzsakymo iki jo gavimo ir, aisku, pasitenkinimo produktu… tai buvo mano pirmasis, su nedidele baime ir susidomejimu isbandziau ir ka… tai yra nuostabu 🙂 “atkasa” gilesnius pojucius.. maziukas, glotnus, tyliai veikiantis, o dizainas neeilinis.
  Linkiu nebegedos komandai sekmes ir kad niekada nepristigtu ideju ir originalumo! 🙂

 14. Avatar

  Love it!

  Intymus, patogus, mažas ( į delninukę pats tas, maža ką 😉 ), love it! Na kažką tokio visos turime turėti ir taškas!

 15. Avatar

  Artoja

  Aria aria traktoriukas, tyliai burzgia motoriukas! 😅

 16. Avatar

  Saldu saldu

  Tai yra pa – sa – ka! Saldu saldu su šiuo vibratoriumi… Mano pirmasis, bijojau, jog ir vibratorius nepadės pasiekti orgazmo, bet klydau, aišku. Maloniai tiksliai ir stipriai… padidino potraukį sueičiai su partneriu, nors per sueitį ir nepavyksta pasiekti orgazmo, bet finalą padeda pasiekti būtent šis – stebuklas! Verta verta verta pirkt!

 17. Avatar

  Dešimt iš dešimt

  Daiktas, kurį privalo turėti kiekviena mergina! Tikrai nesitikėjau, kad gali būti taip gerai ❤️

 18. Avatar

  Mažasis stebuklas

  Toks mažas, o daro stebuklus 🤩 tai pirmasis mano vibratorius, iš pradžių orgazmą pasiekti buvo sunkiau, nes jaučiausi nejaukiai. Tačiau dabar viskas taip paprasta ir malonu! Be to, padėjo pažinti savo kūną ir atrasti jautriausias vietas ❣

 19. Avatar

  Mažas ir tylus

  Reikia pripažinti, kad renkantis daug lėmė kaina. Nes yra tikrai brangių vibratorių ir nesinorėjo pirmam (pirmam kokybiškam, o ne iš ebėjaus) išleisti labai daug. Taip pat sužavėjo ir atsiliepimai čia. Visgi prieš perkant vertėjo paskaityti ir atsiliepimus jų gamintojo puslapyje… Ten šiuo metu beveik visi yra neigiami. Ir, man rodos, suprantu kodėl.

  + gražus dizainas
  +švelni tekstūra
  +mažas (nors kitom gal čia minusas?)
  +tylus (panašiai kaip senovinių telefonų vibracija)
  +4 skirtingi režimai

  -silpna vibracija
  -nuobodi forma (tos katės pėdutės iš esmės nesijaučia, tik matosi)
  -be jokio dėklo, todėl reikia susigalvoti, kur laikysi
  -nebuvo matmenų (čia minusas NBGD, o ne vibratoriui) :)) Būtų labai gerai, jei aprašymuose atsirastų matmenys ir nereikėtų papildomai gūglinti!

  ?tikiuosi, kad ilgai veiks ir nesuges po kelių mėnesių, būtent to ir norėčiau iš žinomos firmos ir nepigaus vibratoriaus. Gal nepamiršiu atnaujinti atsiliepimo po pusės metų. 🙂
  ?jei norite stipresnių pojūčių, rinkitės kitą vibratorių, šis tikrai labai silpnas (turėjau iš ebėjaus už kelis dolerius, buvo gal 5 kartus stipresnis už stipriausią šio režimą).

 20. Avatar

  Super

  Kaip pirmas vibratorius – nuostabus, bt tik klitorinei stimuliacijai. Dydis labai patogus nei per mažas nei per didelis, labai patogus kelionėm. Taip pat labai maloni textūra ir pakilimai gale jo suteikia daugiau malonumo:) vibracija tikrai nėra labai stripri, tačiau stipriausio rėžimo tikrai užtenka.

 21. Avatar

  Puikus pirmasis draugas

  Labai patiko ir puikus pasirinkimas renkantis pirmąkart

 22. Avatar

  Pimoji meilė

  Mano pirmasis! Labai džiaugiuos pasirinkus butent jį, nes jis nedidelis, bet galingas (visada suteikia malonumą). Tinka naudoti ir vonioje! Todel spa ritualai, ypač karantino metu, tapo dar malonesni ir dažnesni💜

 23. Avatar

  Daugybė O

  Tai yra mano pirmasis vibratorius,kuris labai nustebino.Puikus pasirinkimas merginoms mėgstančioms klitorinę stimuliaciją arba turinčioms vaikiną, kuris nemėgsta daryti oralinio. Padeda pažinti savo jautriausias vieteles. Esu labai patenkinta.

 24. Avatar

  Pirmas kartas

  Tai pirmas mano vibratorius.Ilgai svarsčiau ar man jo reikia.Bet jei svarsčiau panašu,kad kažko gyvenime trūko.Ir taip tai labai fainas,mažas kompatiškas ir labai išdykęs žaisliukas😊

 25. Avatar

  10/10

  Tai mano pirmas vibratorius, kurį ilgai dvejojau ar verta pirkti, tačiau nesigailiu nei vieno išleisto cento. Yra 4 skirtingi vibravimo rėžimai, iš kurių naudoju tik 2 stipriausius. Gal norėtųsi jog veiktų šiek tiek tyliau. Naudojau tiek viena, tiek su partneriu. Pats vibratorius yra gan mažas, todėl patogu nešiotis net rankinėje, malonus paviršius. Kaip pirmas vibratorius tikrai išpildė visus lūkesčius.

 26. Avatar

  Pirmas kartas

  Nuostabu! Tikrai nesigailiu nusipirkusi!

 27. Avatar

  Must have

  Man 40 ir tai mano pirmas vibratorius. Ir kur aš anksčiau buvau ?.. Rekomenduoju !

 28. Avatar

  Gabrielė

  Man 22 metai ir savo pirmąją masturbacijos patirtį pradėjau būtent nuo šio vibratoriaus – jausmas amazing! Esu labai patenkinta, dirba pakankamai tyliai, baterija laiko ilgokai. Įvyko visiškas perversmas mano galvoje ir santykyje su kūnu, klausimas tik toks, kodėl anksčiau neišdrįsau pirkti? Dabar jau nebegėda❤

 29. Avatar

  Vardenis

  Pirmasis mano vibratorius, jaučiu ne paskutinis, tikrai vertas dėmesio daiktčiukas ;))

 30. Avatar

  Patiko

  Patogus, paprastas, tobulai tinkantis pirmojo vibratoriaus vietai.

 31. Avatar

  Justina

  Mano pirmasis draugas iš nebegėdos ir tikrai ne paskutinis. Labiausiai pasiteisinęs pirkinys! 🙂 Tylus, mažas ir labai džiugina!! :))

 32. Avatar

  Gimtadienio dovana

  Geriausia ką esu turėjusi! Begalo malonus paviršius, ant galvutės esančius iškilimus vadinu katės letenėle. 🙂 Suteikė visiškai nerealius pojūčius, dabar tai mano kiekvieno liūdno vakaro draugas – tylus ir mažas. 🙂

 33. Avatar

  Geriausias pirkinys

  Geriausias pirkinys kokį esu pirkusi, tarnauja puikiai jau trečius metus!! Rekomenduoju😊😊

 34. Avatar

  Rekomenduoju

  Puikiai pasiteisino! Mažas, tylus ir estetiškai atrodantis. Begalo švelnus tad malonus lietimui. Puikiai tinka naudotis su partneriu ir vienai. Nekantrauju išbandyti kitus šios firmos žaisliukus✨🔥💖

  💯 / 💯 Rekomenduoju!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Klitorinis vibratorius „THE SURFER“
27.35 su PVM