Girtas seksas: kodėl ne?

Seksas

ir alkoholis: ką manote apie šį duetą? Mūsų visuomenėje alkoholio vartojimas yra plačiai paplitęs: su alkoholio sklidinom taurėm ar bokalais pasitinkame savaitgalius, susidaužiame švenčių proga, pokši į viršų putojančių gėrimų kamšteliai, kai mums sukanka vis daugiau metų, per pasimatymus svaiginamės gėrimais su įmantriais pavadinimais ir, turbūt, ne vienas mūsų yra patyręs ankstyvą apsinuodijimą alkoholiu.

Šioje tinklalaidėje su psichologe-seksologe Laura Butvilaite pasikalbėjome apie tai, ką turėtume žinoti apie alkoholio ir sekso derinį bei tai, kodėl čia reikia ypatingo mūsų sąmoningumo. Aptarėme tai, ką alkoholis padaro mūsų blaiviam protui ir kokią įtaką jis padaro mūsų veiksmams seksualiniame ryšyje.

Vienas dalykas, kuris yra labai svarbus: alkoholis mūsų neveda prie sekso. Tai priklauso nuo to, kokią prasmę jo poveikiui suteikiame. Jeigu mes tikime, kad alkoholis mus seksualiai išlaisvina, tai tuomet esame labiau linkę duoti sau leidimą seksualiai išlaisvėti, vartodami alkoholį.

Kviečiu klausyti.

Epizodo vedėja: Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovė: Laura Butvilaitė
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Jums taip pat patiks: Kodėl žmonės svaiginasi?

Komentarai (3)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.