Apie NEBEGĖDA.LT

Ką mes darome?

Mes darome seksualinę revoliuciją Lietuvoje. Ir ji prasideda nuo kiekvieno iš mūsų galvos!

Kodėl mes tai darome?

Mes norime, kad prietarus ir draudimus, susijusius su seksualumo tema Lietuvoje, keistų žinios ir sąmoningas elgesys. Tikime, kad tai reikalinga tam, kad galėtume gyventi darnoje su savimi ir kitais žmonėmis.

Kaip mes tai darome?

Dalinamės su jumis informacija, kuri padės pagerinti santykius su savimi ir kitais. Parduodame produktus, kurie įneš įvairovės ir žaidimų į jūsų seksualinį gyvenimą.

Kuo mes tikime?

• Gero sekso reikia mokytis

• Kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos, todėl būtina gerbti jo asmenines ribas. Sekse – taip pat

• Ir vyrai, ir moterys yra verti malonumo, todėl abi lytys yra atsakingos už saugų ir pasitenkinimą teikiantį seksą

• Tam, kad būtume seksualiai patenkinti, mums nebūtini partneriai – masturbacija irgi yra seksas. Seksas su savim

• Apie seksą poroje reikia kalbėtis – atvirumas daro stebuklus

• Susidūrus su seksualiniais iššūkiais porose, nereikia nuleisti rankų ir kartu ieškoti išradingų sprendimų: stebint mūsų turinį, įsigyjant sekso žaislų / priemonių ar kreipiantis į seksologus

• Žodis „kekšė“ yra sena, niekam nebereikalinga atgyvena

• Seksas yra gražus

Jeigu nori prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame susipažinti su tuo, kuo vadovaujamės savo įmonėje.

Nebegėdos komandos kultūra

Mes žinome, kokį svarbų darbą atliekame, todėl kiekvieno iš mūsų lūkesčiai sau yra labai aukšti. Mes įprastai nesėdime 8 val. biure, ir retai kartu geriame kavą. Didžioji mūsų darbo dalis vyksta savarankiškai ir ją aptariame Slack programoje. Mūsų komandoje dirbantys žmonės turi didelę laisvę planuoti savo laiką taip, kaip jie nori patys.

Mūsų prioritetai ir keliami reikalavimai komandos nariams yra šie:

• Nebegėdoje dirbantys žmonės yra ne vykdytojai, o kūrėjai. Kiekvienas yra atsakingas už tam tikrą sritį, tą žmogų vadiname tos srities ekspertu;

90 proc. darbų yra suplanuojami ir padaromi mažiausiai 1 mėnesiui į priekį, todėl netoleruojame paskutinės minutės chaotiškų darbų, jeigu tam nėra būtinybės;

iš darbuotojų tikimės iniciatyvumo ir gebėjimo įgyvendinti savo idėjas nuo pradžių iki galo;

labiausiai mūsų komandoje vertinamos savybės: pozityvumas, organizuotumas, drąsa, atidumas detalėms, siekis nuolat augti ir tobulėti;

savo komandos narių prašome, kad jie kasdien domėtųsi kūno, sekso ir santykių temomis, daug skaitytų apie tai ir įkvepiančia informacija dalintųsi tarpusavy bei su mūsų bendruomene.

Komandos vertybės:

Bendradarbiavimas. Suvokiame, kad mūsų darbas yra darniai persipynęs su kitų komandos narių darbu, dėl to kartu tardamiesi ir keisdamiesi idėjomis, atrandame geriausius sprendimus.

Sąmoningumas. Įkvepiame vieni kitus gyventi sąmoningai – sportuoti, medituoti, ugdyti kitus sveikus įpročius.

Emocinė sveikata. Nebegėdos komandos narys rūpinasi savo emocine sveikata, prisiima atsakomybę už savo jausmus bei emocijas, moka jas atpažinti ir padėti sau taip, kad tai nepakištų kojos dirbant.

Diskusijos. Nuolat diskutuojame apie tai, kaip geriau galėtume įgyvendinti idėjas.

Klaidos. Klystame, prisiimame atsakomybę už savo klaidas ir tuoj pat analizuojame, ko galime iš jų išmokti.

Iniciatyva. Kasdien generuojame idėjas, kuo dar Nebegėda galėtų pasitarnauti savo bendruomenei, ką dar galėtų pasiūlyti? Komandos nariai kuria savo idėjas ir jas įgyvendina.

Kritika. Mes tikime, kad tam, kad sukritikuotum, nereikia didelės išminties. O tam, kad pasiūlytum, kaip tai patobulinti, – reikia ir žinių, ir patirties, ir išmonės. Tad visada laukiame siūlymų vietoj kritikos.

Laikas. Gerbiame vieni kitų laiką ir, prieš trukdydami kitą komandos narį, pirmiausia paklausiame savęs: ar atsakymą galiu išgooglinti, ar tikrai pats negaliu nuspręsti, kaip elgtis, ar šiuo klausimu nebandau permesti atsakomybės kitam?

Sėkmė. Apie savo sėkmę sprendžiame ne iš nuogirdų ar komentarų, o iš skaičių ir statistikos.

Iššūkiai. Nebegėdos komandos narys yra atviras iššūkiams – jis žino, kad mūsų komandos veikla nuolat auga, ir jis džiaugiasi naujais pokyčiais.

O dabar susipažink su mūsų nuolat augančia komanda:

Beata Tiškevič

Projekto steigėja

Kotryna Baranauskaitė

Projekto steigėja

Monika Jurgaitytė

Web + Pardavimai

Simona Deinytė

Tekstai + Social media

Gintarė Židonė

Tekstų akis

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.