Kaip sekso žaislus prisikviesti į miegamąjį?

Nuotrauka: Jon Tyson

Dažnai pradėti kažką naujo miegamajame mus stabdo gėda, baimė dėl partnerio reakcijos, nusistovėjusi rutina. Tačiau nei vienas neatsisakytų didesnio malonumo ir pasitikėjimo savimi ir partneriu. Sekso žaislai yra puikus būdas į miegamąjį įnešti naujų pojūčių, jaudulio ir artumo, o vienišiems žmonėms – nuostabi galimybė geriau pažinti savo kūną ir skęsti malonumuose. Visgi ne kiekvienam yra paprasta tokį daikčiuką įsigyti ar jį pristatyti savo partneriui. Tad štai šiek tiek pagalbos.

KOMUNIKACIJA

Jeigu tu ar partneris nori naujovių intymiame gyvenime, trokštat į miegamąjį įnešti kažko neįprasto, žinoma, pirmiausia reikia gauti partnerio sutikimą.

Tai neturėtų būti staigmena, kaip iš stalčiaus staiga ištrauktas vibratorius ar neperspėjus ant rankų atsidūrę antrankiai.

Pasikalbėk su partneriu, paaiškink, kodėl nori išmėginti šią naujovę ir kuo tai gali praturtinti jūsų seksualinį gyvenimą. Net jei jau aptarėte tai anksčiau, gali dar kartą paklausti prieš pat seksą, kad įsitikintum, jog partneris jaučiasi patogiai. Jei dar niekada nesate šnekėję tokiomis temomis, apie tai, kaip kalbėtis apie seksą, skaityk čia.

PRADĖKITE NUO KAŽKO PAPRASTO

Pradžioje rinkitės, pavyzdžiui, paprastą, nedidelį vibratorių, kuris būtų mielas, be jokių iššokusių venų. Kaip kompaktiškasis „Surfer“ arba vibratorius „Fireman“. Šalia jų partneris jausis laisviau, neapims baimė, kad vibratorius gali jį pakeisti ar aplenkti dydžiu.

Jei su partneriu dar nesate tam pasiruošę, pradėkite nuo mažų žingsnelių, įsigykite lubrikantą, susijaudinimą skatinantį gelį ar masažinę žvakę. Tegu tai parodys, ar jums tinka ir patinka naujovės bei nuties kelią kitiems nepatirtiems malonumams.

IŠSKLAIDYKITE MITUS

Sekso žaislai vis dar gana gausiai apipinti įvairiais mitais. Tai irgi galite aptarti su partneriu, išsiaiškinti, kaip ten yra iš tiesų. Pavyzdžiui, kai kurie sekso žaislus laiko skirtus tik masturbacijai ir vienišų žmonių užsiėmimu, tačiau daugybė porų juos naudoja kartu ir praturtina savo intymų gyvenimą. Yra vyrų, bijančių, kad vibratorius gali juos pakeisti, bet silikono gabalėlis niekada nepakeis žmogaus kūno artumo ir šilumos. O juk ir sekso žaislo nebūtina naudoti kiekvienos sueities metu, galima keisti pozas, išbandyti kitus žaidimus ir priemones.

Yra įsitikinusių, kad sveikoms poroms, gyvenančioms puikų seksualinį gyvenimą žaislų nereikia, o jeigu juos naudoja, reiškia „su manimi kažkas negerai, jei negaliu patenkinti savo partnerio“.

Visgi, pavyzdžiui, moterys sunkiai patiria orgazmus ne dėl partnerio klaidų, o dėl savo fiziologijos. Taip pat, sekso žaislai yra įrankiai skirti malonumui ir žaidimams, padedantys labiau mėgautis intymiais santykiais. Net jei poros seksualinis gyvenimas puikus, su jais patirsite visiškai naujus pojūčius.

DIDESNIS INTYMUMAS

Goop klausia sekso terapeuto Stefano Snaiderio, ar vibratorius gali tapti įrankiu, sustiprinančiu intymumą. Snaideris sako, kad gali ir net labai. Tačiau pasak jo, reikėtų šiek tiek kitaip suvokti intymumą. Neturėtume iš partnerio tikėtis, jog jis pasirūpins visais mūsų poreikiais, tuo reikėtų rūpintis patiems. Tas pats ir su seksualiniais poreikiais – abu pasirūpina savimi. Jei jauti, kad seksas būtų malonesnis, kartu su partneriu naudojant vibratorių, iškomunikuok tai.

Jis sako: „Aistra yra savanaudė. Aš savo klientų visada klausiu: „Kas yra erotiškiau: meilužis, kuris nori jums suteikti geriausią seksą pasaulyje ar meilužis, kuris beprotiškai nori mėgautis seksu su jumis, nes buvimas šalia jį labai užveda?“ Dauguma žmonių pasirenka pastarąjį variantą.

Žinoma, dosnumas taip pat gali būti nuostabus. Tačiau erotinis savanaudiškumas sukuria gilesnį ryšį tarp partnerių. Aišku, negalima visiškai ignoruoti partnerio, bet nedidelis savanaudiškumas bus labai seksualus.

ORGAZMAI VISIEMS

Kas savo gyvenime nenorėtų daugiau orgazmų? Nuostabių pojūčių pagausėjimas yra stiprus argumentas sekso žaislų naudai. Nepamirškime, kad apie 70 proc. moterų nepatiria orgazmo vaginalinio sekso metu. O kartu naudojamas sekso žaislas stipriai padidina orgazmų tikimybę, juo, vaginalinės sueities metu, galima stimuliuoti klitorį ir kitas kūno vietas.

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.