Santykių kortos „Dviese“

(26 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

Santykių kortos „Dviese“ skirtos poroms, kurios žino, kad gražūs santykiai yra kuriami bendrų pastangų dėka, o nuoširdūs ir gilūs pokalbiai – raktas į santykių sėkmę. Kortose pateikti klausimai tiks ir tiems, kurie skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį kartu, ir tiems, kurie dar tik susipažįsta.

 

NEŽINAI, KAIP PRADĖTI POKALBĮ SU PARTNERIU? ŠIE KLAUSIMAI TAU PADĖS.

24.95 su PVM

Turime

Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2022-01-28
GAL NORI?

YPATYBĖS

Rinkinyje – 70 kortų poroms

Pokalbiams apie meilę, seksą, svajones ir ateitį.

Leis vienas kitą geriau pažinti ir suartėti

Klausimai pateikiami lietuvių kalba

Sukurtos „Nebegėda“ komandos

Info

Aprašymas

Ką sako jau išbandę?

Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai giliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
Ačiū „Nebegėda“ už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju!

Daugiau atsiliepimų.

Klausimų pavyzdžiai:

 1. Kurios tavo dalies aš nesuprantu ir tu norėtum, kad aš geriau suprasčiau bei priimčiau?
 2. Kaip atrodytų mūsų gyvenimas, jeigu mūsų visiškai neapribotų finansinės aplinkybės?
 3. Kaip manai, ar partneriai susituokę turi turėti tą pačią pavardę? Jei taip, kuris kurio turėtų rinktis?
 4. Kada labiausiai manęs pasiilgsti?
 5. Mes su tavimi po 30 metų: kur mes esame, kaip atrodome, koks yra mūsų bendravimas?

26 atsiliepimai apie Santykių kortos „Dviese“

 1. Avatar

  Veronika

  Fainos kortos! 🙂 Tačiau norėtųsi, kad būtų tvaresnis įpakavimas, nes prekę gavau įvyniotą į dvi popierines ir vieną plastmasinę pakuotę. 🙂

 2. Avatar

  Mūsų atradimas

  Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, chebra, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai gyliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
  Ačiū “Nebegėda” už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju! <3

 3. Avatar

  Rekomenduoju

  Labai šiltas prisiminimas susijęs su šiom kortom yra, toks kad su partneriu ištraukėme klausimą “Kaip atrodytų tavo svajonių rytas?” ir aš papasakojau savo partneriui savo svajonę, kuri buvo labai žemiška ir paprasta. Tai po kelių dienų partneris tai išpildė! Visiškai nieko nesitikėjau tai pasakodama, bet kai tai išsipildė užliejo šiluma, kad buvau išgirsta ir suprasta. Šios kortos padeda kalbėtis ir svajoti kartu, o svajonės kartais ir išsipildo. 🙂

 4. Avatar

  patiko, rekomenduoju

  Mums su partneriu labai patiko, klausimai įvairūs, kai kuriuos klausimus pasiėmę, tiek užsivesdavome diskututoti, kad poros kortelių vakarui pilnai užteko. Rekomenduoju tiems, kuriems galbūt sunkiau pakalbinti antrą pusę “tiesiog iš oro”, o čia puiki proga.

 5. Avatar

  Įsigyti net labai verta

  Nuostabi priemonė pagerinanti ir pagilinanti vienas kito pažinimą ir pokalbius vakarais. Labai džiugina, kad klausimų tiek daug, jie įvairūs ir viskas lietuvių kalba!

 6. Avatar

  Greta

  Rekomenduoju !

  Kortos – Tai padeda pažinti vienas kitą dar labiau. 😉
  Klausimai yra svarbiausi, kuriuos nori sužinoti atsakymus iš antros pusės. ☺️

 7. Avatar

  Rekomenduoju korteles

  Labai pasiteisino šios kortelės, lengvai gimė smagi diskusija ir prakalbina net mažiau kalbančius. Partneriui labai patiko ir greitai per klausimus praėjome:)

 8. Avatar

  Gabija

  Tikrai atliko savo funkciją! Buvo įdomu ir tuo pačiu smagu vienas kito paklausinėti,gana greitai “suvalgėme” visą kaladę:)

 9. Avatar

  Striaublys.

  Puikus žaidimas! Kiaurą vakarą, kartu su mylimąja žaidėmė ir gilinomes vienas į kitą. Klausimų tikrai užtenka. Vienkartinio tipo žaidimas, tačiau tikrai vertas dėmesio.

 10. Avatar

  Karopovi

  Kadangi su drauge mažai kalbamės rimtomis temomis apie santykius ir aplamai mažai praleidžiame kokybiško laiko kartu, tai per savo gimtadienį viešbuty vakare panaudojom šias korteles. Draugė labai bijojo nepadorių klausimų, buvom pasiruošę alkoholio, kad neatsakius išgerti, bet visi klausimai buvo padorūs ir tai tikrai nėra vieno vakaro žaidimas, nes vienu kartu pavyko peržiūrėti tik 20 kortelių, bet ir to pakako labiau vienas kitą pažinti, ačiū!:)

 11. Avatar

  Puiki dovana sau ir draugam

  Pirkau kortas sau ir partneriui (mums labai patiko). Atėjo draugės mergvakaris ir mes nutarėm, kad būsimiem jauniesiams tai bus puiki dovana, bet prekyboje jų tuo metu nebuvo, tad padovanojom mūsiškes.

  Jaunieji labai džiaugėsi!
  Kai praėjo kiek laiko, su partneriu nutarėm, kad visgi reikia nusipirkti ir aptarti visas likusias korteles.
  Nusipirkom. Vėl džiaugėmės.

  Netikėtai santykius ištiko barnių ir nesutarimų periodas, bet kelios tinkamu laiku ištrauktos kortelės privertė prisiminti kaip galim vienas kitam padėti šiuo sudėtingu laiku ir už ką esam vienas kitam dėkingi.
  Dėkui Nebegėdai už tokią puikią idėją!
  Naudojam ir naudosim! Ir dar susikursim atskirą dėželę, kurioj laikysim korteles, kurios sudėtingu laiku primintų kodėl esame kartu.

 12. Avatar

  Eglė

  Labai fainos kortos. 🙂 Su vyru esame penki metai drauge, tikrai buvo apie ką padiskutuoti. Dovanosim draugams, Šv. Kalėdų proga, tikiuosi ir jiems patiks. 🙂

 13. Avatar

  Rūta

  Labai džiaugiuosi, kad pagaliau įsigijau šitas kortas. 🙏🤩 Jos nerealios!

 14. Avatar

  Paulina

  Nuostabus žaidimas šaltam rudens vakarui. Sėdint prie židinio po dekiu abiem apsiklojus ir keliant klausimus kurie net nebuvo iškilę yra nuostabu. Su vyru esame jau 2 metus, tačiau klausimas ko bijai labiausiai išlaisvino temas kuriomis bijojai garsiai šnekėti. Rekomenduoju visoms poroms, net ir toms kur pykčių nebūna 😉

 15. Avatar

  Tikrai fainas dalykas!

  Su draugu dar tik pradedam vienas kitą pažinti, kai kuriuos klausimus praleidom, nes dar nebuvo tokių situacijų, bet labai smagiai praleidom vakarą su šių kortų pagalba. Susigalvojom papildomų taisyklių, kad kalbėjimasis ir kortų traukimas būtų dar įdomesnis 🙂 Kartais man sunku būti atvirai ir išsakyti emocijas ar mintis, kurios susikaupia viduje, tai tokia lengvo žaidimo forma tai padaryti daug lengviau. Manau, kad tokios kortos būtų labai faina ir naudinga dovana poroms Kalėdų ar kokia kita proga. 👍

 16. Avatar

  Geras būdas pažinti partnerį!

  Nors atrodo nemažai metu gyvename kartu, šios kortos tikrai įnešė nauju vėju į mūsų santykius ir padėjo atsiverti vienas kitam. Mums tai prilygo tarsi terapijai. Iš pradžių vyras buvo gana skeptiškas, tačiau dabar pats žiūrinėja panašaus dalyko. Tikrai rekomenduoju!

 17. Avatar

  Puikus būdas pažinti partnerį

  Pirkome kortas paįvairinti mūsų išvyką ir pabuvimą vienas su kitu. Nustebino, kad klausimai esantys kortose yra gana gilus ir gali tikrai padeti išsigryninti tam tikrus dalykus. Vyras buvo gana skeptiškas, kadangi gyvename kartu ne pirmus metus, tačiau kortu pagalba galėjome išsikalbėti dalykus, apie kuriuos anksciau jautėmės nepatogiai.

 18. Avatar

  Nuostabu!

  Puikios kortos jaukiam vakarui! Nuostabi klausimų kokybė ir pačios kortos atrodo labai gražiai ir prabangiai!

 19. Avatar

  Super!

  Puuuiki NBGD komandos idėja, taiklūs klausimai, labai patiko!

 20. Avatar

  Saunios kortos!

  Puikiai praleidom laika su draugu, geri klausimai ir lb smagus vibe uzsikure! 🙂

 21. Avatar

  10/10 would recommend

  Puiki dovana betkokia proga! Klausimai įvairūs – nuo dirty iki labai jautrių, itin asmeniškų. Mum su draugu padėjo “pramušti” vienas kitą. O kortos dar ir lietuviškos💖🤯 ačiū.

 22. Avatar

  Domis

  Labai geros prekės, ir labai gera kokybė

 23. Avatar

  Rekomenduoju!

  Puiki dovana poroms, kuri leis dar labiau pažinti savo partnerį. Klausimynas nuostabus, leidžiantis ir pasvajoti, ir pakrizenti, ir rimtai pakalbėti.

 24. Avatar

  Puiku!

  Puikiai praleistas vakaras su kortelėmis. Dar visos neišnaudotos,todėl laukiu sekančio vakaro!

 25. Avatar

  Rekomenduoju!

  Puikios kortos, be galo daug klausimų ir visi labai taiklūs, būtent tokie kurių atsakymai labai svarbūs santykiams. Labai jaukus ir šiltas vakaras buvo praleistas su šiomis kortelemis) kortelių kiekis kaiptik kokiems 3-4 vakarams) ačiū! Nuostabu 💕

 26. Avatar

  Atvirumas

  Labai labai patinka! Atsakinėjat į klausimus tenka kartais pirma į juos atsakyti sau, nes net nepagalvoju apie kaikuriuos dalykus. Atsakinėjant juokėmės iki ašarų, bet buvo ir rimtų akimirkų. Atsakymai padeda ir kasdienybėje, pagerinant nuotaiką santykių. Ačiū ❤

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Santykių kortos „Dviese“
24.95 su PVM