Santykių kortos „Dviese“

(39 pirkėjų atsiliepimai)

Santykių kortos „Dviese“ skirtos poroms, kurios žino, kad gražūs santykiai yra kuriami bendrų pastangų dėka, o nuoširdūs ir gilūs pokalbiai – raktas į santykių sėkmę. Kortose pateikti klausimai tiks ir tiems, kurie skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį kartu, ir tiems, kurie dar tik susipažįsta.

Skaitmeninę kortų versiją gali rasti čia. 

 

NEŽINAI, KAIP PRADĖTI POKALBĮ SU PARTNERIU? ŠIE KLAUSIMAI TAU PADĖS.

24.95  su PVM

Turime

Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 40 €
Kokybės garantija
Atsiimk nemokamai sandėlyje šiandienAtsiimk nemokamai sandėlyje šiandien (darbo dienomis)
Pristatysime iki: 2024-04-23
GAL NORI?

YPATYBĖS

Rinkinyje – 70 kortų poroms

Pokalbiams apie meilę, seksą, svajones ir ateitį.

Leis vienas kitą geriau pažinti ir suartėti

Klausimai pateikiami lietuvių kalba

Sukurtos „Nebegėda“ komandos

Info

Aprašymas

Ką sako jau išbandę?

Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai giliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
Ačiū „Nebegėda“ už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju!

Daugiau atsiliepimų.

39 atsiliepimai apie Santykių kortos „Dviese“

 1. Veronika

  Fainos kortos! 🙂 Tačiau norėtųsi, kad būtų tvaresnis įpakavimas, nes prekę gavau įvyniotą į dvi popierines ir vieną plastmasinę pakuotę. 🙂

 2. Mūsų atradimas

  Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, chebra, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai gyliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
  Ačiū “Nebegėda” už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju! <3

 3. Rekomenduoju

  Labai šiltas prisiminimas susijęs su šiom kortom yra, toks kad su partneriu ištraukėme klausimą “Kaip atrodytų tavo svajonių rytas?” ir aš papasakojau savo partneriui savo svajonę, kuri buvo labai žemiška ir paprasta. Tai po kelių dienų partneris tai išpildė! Visiškai nieko nesitikėjau tai pasakodama, bet kai tai išsipildė užliejo šiluma, kad buvau išgirsta ir suprasta. Šios kortos padeda kalbėtis ir svajoti kartu, o svajonės kartais ir išsipildo. 🙂

 4. patiko, rekomenduoju

  Mums su partneriu labai patiko, klausimai įvairūs, kai kuriuos klausimus pasiėmę, tiek užsivesdavome diskututoti, kad poros kortelių vakarui pilnai užteko. Rekomenduoju tiems, kuriems galbūt sunkiau pakalbinti antrą pusę “tiesiog iš oro”, o čia puiki proga.

 5. Įsigyti net labai verta

  Nuostabi priemonė pagerinanti ir pagilinanti vienas kito pažinimą ir pokalbius vakarais. Labai džiugina, kad klausimų tiek daug, jie įvairūs ir viskas lietuvių kalba!

 6. Greta

  Rekomenduoju !

  Kortos – Tai padeda pažinti vienas kitą dar labiau. 😉
  Klausimai yra svarbiausi, kuriuos nori sužinoti atsakymus iš antros pusės. ☺️

 7. Rekomenduoju korteles

  Labai pasiteisino šios kortelės, lengvai gimė smagi diskusija ir prakalbina net mažiau kalbančius. Partneriui labai patiko ir greitai per klausimus praėjome:)

 8. Gabija

  Tikrai atliko savo funkciją! Buvo įdomu ir tuo pačiu smagu vienas kito paklausinėti,gana greitai “suvalgėme” visą kaladę:)

 9. Striaublys.

  Puikus žaidimas! Kiaurą vakarą, kartu su mylimąja žaidėmė ir gilinomes vienas į kitą. Klausimų tikrai užtenka. Vienkartinio tipo žaidimas, tačiau tikrai vertas dėmesio.

 10. Karopovi

  Kadangi su drauge mažai kalbamės rimtomis temomis apie santykius ir aplamai mažai praleidžiame kokybiško laiko kartu, tai per savo gimtadienį viešbuty vakare panaudojom šias korteles. Draugė labai bijojo nepadorių klausimų, buvom pasiruošę alkoholio, kad neatsakius išgerti, bet visi klausimai buvo padorūs ir tai tikrai nėra vieno vakaro žaidimas, nes vienu kartu pavyko peržiūrėti tik 20 kortelių, bet ir to pakako labiau vienas kitą pažinti, ačiū!:)

 11. Puiki dovana sau ir draugam

  Pirkau kortas sau ir partneriui (mums labai patiko). Atėjo draugės mergvakaris ir mes nutarėm, kad būsimiem jauniesiams tai bus puiki dovana, bet prekyboje jų tuo metu nebuvo, tad padovanojom mūsiškes.

  Jaunieji labai džiaugėsi!
  Kai praėjo kiek laiko, su partneriu nutarėm, kad visgi reikia nusipirkti ir aptarti visas likusias korteles.
  Nusipirkom. Vėl džiaugėmės.

  Netikėtai santykius ištiko barnių ir nesutarimų periodas, bet kelios tinkamu laiku ištrauktos kortelės privertė prisiminti kaip galim vienas kitam padėti šiuo sudėtingu laiku ir už ką esam vienas kitam dėkingi.
  Dėkui Nebegėdai už tokią puikią idėją!
  Naudojam ir naudosim! Ir dar susikursim atskirą dėželę, kurioj laikysim korteles, kurios sudėtingu laiku primintų kodėl esame kartu.

 12. Eglė

  Labai fainos kortos. 🙂 Su vyru esame penki metai drauge, tikrai buvo apie ką padiskutuoti. Dovanosim draugams, Šv. Kalėdų proga, tikiuosi ir jiems patiks. 🙂

 13. Rūta

  Labai džiaugiuosi, kad pagaliau įsigijau šitas kortas. 🙏🤩 Jos nerealios!

 14. Paulina

  Nuostabus žaidimas šaltam rudens vakarui. Sėdint prie židinio po dekiu abiem apsiklojus ir keliant klausimus kurie net nebuvo iškilę yra nuostabu. Su vyru esame jau 2 metus, tačiau klausimas ko bijai labiausiai išlaisvino temas kuriomis bijojai garsiai šnekėti. Rekomenduoju visoms poroms, net ir toms kur pykčių nebūna 😉

 15. Tikrai fainas dalykas!

  Su draugu dar tik pradedam vienas kitą pažinti, kai kuriuos klausimus praleidom, nes dar nebuvo tokių situacijų, bet labai smagiai praleidom vakarą su šių kortų pagalba. Susigalvojom papildomų taisyklių, kad kalbėjimasis ir kortų traukimas būtų dar įdomesnis 🙂 Kartais man sunku būti atvirai ir išsakyti emocijas ar mintis, kurios susikaupia viduje, tai tokia lengvo žaidimo forma tai padaryti daug lengviau. Manau, kad tokios kortos būtų labai faina ir naudinga dovana poroms Kalėdų ar kokia kita proga. 👍

 16. Geras būdas pažinti partnerį!

  Nors atrodo nemažai metu gyvename kartu, šios kortos tikrai įnešė nauju vėju į mūsų santykius ir padėjo atsiverti vienas kitam. Mums tai prilygo tarsi terapijai. Iš pradžių vyras buvo gana skeptiškas, tačiau dabar pats žiūrinėja panašaus dalyko. Tikrai rekomenduoju!

 17. Puikus būdas pažinti partnerį

  Pirkome kortas paįvairinti mūsų išvyką ir pabuvimą vienas su kitu. Nustebino, kad klausimai esantys kortose yra gana gilus ir gali tikrai padeti išsigryninti tam tikrus dalykus. Vyras buvo gana skeptiškas, kadangi gyvename kartu ne pirmus metus, tačiau kortu pagalba galėjome išsikalbėti dalykus, apie kuriuos anksciau jautėmės nepatogiai.

 18. Nuostabu!

  Puikios kortos jaukiam vakarui! Nuostabi klausimų kokybė ir pačios kortos atrodo labai gražiai ir prabangiai!

 19. Super!

  Puuuiki NBGD komandos idėja, taiklūs klausimai, labai patiko!

 20. Saunios kortos!

  Puikiai praleidom laika su draugu, geri klausimai ir lb smagus vibe uzsikure! 🙂

 21. 10/10 would recommend

  Puiki dovana betkokia proga! Klausimai įvairūs – nuo dirty iki labai jautrių, itin asmeniškų. Mum su draugu padėjo “pramušti” vienas kitą. O kortos dar ir lietuviškos💖🤯 ačiū.

 22. Domis

  Labai geros prekės, ir labai gera kokybė

 23. Rekomenduoju!

  Puiki dovana poroms, kuri leis dar labiau pažinti savo partnerį. Klausimynas nuostabus, leidžiantis ir pasvajoti, ir pakrizenti, ir rimtai pakalbėti.

 24. Puiku!

  Puikiai praleistas vakaras su kortelėmis. Dar visos neišnaudotos,todėl laukiu sekančio vakaro!

 25. Rekomenduoju!

  Puikios kortos, be galo daug klausimų ir visi labai taiklūs, būtent tokie kurių atsakymai labai svarbūs santykiams. Labai jaukus ir šiltas vakaras buvo praleistas su šiomis kortelemis) kortelių kiekis kaiptik kokiems 3-4 vakarams) ačiū! Nuostabu 💕

 26. Atvirumas

  Labai labai patinka! Atsakinėjat į klausimus tenka kartais pirma į juos atsakyti sau, nes net nepagalvoju apie kaikuriuos dalykus. Atsakinėjant juokėmės iki ašarų, bet buvo ir rimtų akimirkų. Atsakymai padeda ir kasdienybėje, pagerinant nuotaiką santykių. Ačiū ❤

 27. Rekomenduoju, nes naudinga santykiams!

  Pirkau kortas kaip dovaną Valentino dienai. Draugas kai pamatė, mačiau, kad pirma reakcija buvo: ” o ne… ir vėl kalbėtis reiks:)”, tad pirmas įspūdis buvo ne itin koks. Tačiau pirmąjį vakarą sužaidėme net 15 kortelių ir tikrai patiko tiek man, tiek draugui. Klausimai labai įvairūs pasitaikė nuo ateities kartu po 30 metų iki intymių. Paėmus vieną kortelę visada kildavo diskusija ir dar po kelis papildomus klausimus užduodavome vienas kitam. Labai puikus vakaro praleidimo būdas, ir kai sužaisime šias, kitas pirkinys manau bus ir kortelės Mudu 🙂

 28. Maniau, kad patiks – taip ir buvo !

  Valentino dienos proga išbandėm su vaikinu kortas ,,Dviese”. Senai norėjau tokių kortų, kol jų neturėjau (ypač karantino metu, kai sėdėjom namie) pati galvodavau mums klausimus ir rašydavau ant balto kartono kortelių, o vakare imdavom jas ir kalbėdavom iki paryčių. Šios kortos – tai ko senai laukiau, nes klausimų nereik galvot pačiai, o ir negaliu pasirinkti kokiomis temomis reikės atsivert, taip daug įdomiau 😉
  Labai malonios, gražios kortelės, puiki kokybė. Klausimai įvairūs, įdomūs, paliečia įvairias temas santykiuose ir priverčia ir pakikenti ir pasakyti ,,O… šitas geras, pagalvokim”
  Ačiū, NEBEGĖDA 🙂

 29. Gilus pokalbis garantuotas

  Labai rekomenduoju visoms poroms. Tiek visai naujoms, tiek kelintus metus skaičiuojančioms. Šių kortų dėka įsitraukti į gilų pokalbį su partneriu vieni juokai.

 30. Rekomenduoju

  Tai kortos, kurias turėtų įsigyti kiekviena pora.
  Su vaikinu esame kartu keletą metų, tačiau paskutiniu metu pradėjo ryškėti santykiuose problemos, prasidėjo pykčiai, kartais susitikus galvodavau, kad daug smagiau praleisčiau laiką viena. Nusprendėme padaryti santykiuose pertrauką, bet pabandžiau paskutinį kartą pagerinti santykius ir nupirkau šias korteles. Vos kelios kortelės užvedė tokią diskusiją, kad prasišnekėjom visą vakarą, išsiaiškinom visas problemas ir atrodo iš naujo pažinom vienas kitą! Dabar santykiai geresni nei kada yra buvę anksčiau, atrodo iš naujo pamilom vienas kitą, ir už tai galiu padėkoti tik “Nebegėda” komandai ir šiam nuostabiam pirkiniui 🙂

 31. Rekomendacija

  Rekomenduoju šias kortas 200%. Jos padeda įsiklausyti į vienas kitą, atsiverti ir aptarti temas, kurių nepaliečiame. Tik gavus korteles norėjome visas ir skaityti, nes tai taip įdomu sužinoti kažką naujo apie savo antrą pusę, jos požiūrį tam tikrais klausimais. Tai puikus metodas pagilinti ir pagerinti santykius.

 32. Pasikalbėjimui

  Ilgai dvejojau ar reikia, bet pabandžiau. Prakalbinti vyrus nėra paprasta. Jie vyrai jie nekalba daug, ačiū už galimybę daugiau pažinti, suprasti, išgirsti savo žmogų kuris yra šalia. Rekomenduoju tiek poroms kurios kartu dar tik pradeda savo kelią, ir kurios jau tą kelią nuėjo ir daug patyrė. Kalbėtis, vienas kitą išklausyti, kartais pasiginčyti tikrai reikia tikrai verta išbandykite po to tampate artimesni.

 33. Tikrai puikios kortos

  Nusipirkome su vaikinu metiniu proga, tai labai puiki dovana, ypatingai kai santykiai jau trunka ilgiau ir galima panagrinėti santykius giliau, bet yra ir tokių paprastesnių klausimų, galima ir pajuokauti. Tikrai rekomenduoju 😊

 34. Simona

  Labai patiko šios kortos, nes smagiai ir naudingai praleistas laikas su antrąja puse – garantuotas, o jeigu sunku kalbėti tam tikromis temomis, tai šios kartos padės išspręsti šią problemą 👌🏻

 35. Net vaikinui patiko

  Mano vaikiną teko keletą mėnesių įtikinėti, kad gal nusiperkam šias kortas. Vos tik jis pasakė, kad gerai nu gerai, iš karto įsidėjau į krepšelį iiiir vos gavę išmėginom tą patį savaitgalį. Po to net ir jis pripažino, kad kortos tikrai geros, padeda atrasti temas, kuriomis galima giliau padiskutuoti. Žinoma, ne visi klausimai bus aktualūs visiems (pvz, temos apie seksą pas mus gan išgvildentos ir be kortų), bet visi mes skirtingi, kas vieniems aktualu, kitiems ne, o klausimų tikrai daug ir įvairių, tad manau visos poros atrastų dar neiškalbėtų temų.

 36. Kiekviena pora turėtų įsigyti!

  Pamėginau įsigyti kortas paskaičius gerus atsiliepimus ir savo ilgalaikiams santykiams ieškodama dar daugiau gylio (kai kartu esu 12 metų, atrodo žinai VISKĄ:))
  Iš karto pamėginom per naujus metus, galiu pasakyt, kad paskatino turėti vienus nuoširdžiausių pokalbių drauge, padėjo suprasti vienas kitos lūkesčius, nuogąstavimus ar svajones:) vėliau traukdavom į dieną po vieną ar kelias korteles ir dalijomės savo atsakymais.
  Įsigijom ir kitų angliškų kortelių poroms, bet šios ‘susivalgė’ nepastebimai, tad dovanosiu ir brolio porai Kalėdoms!
  Nuoširdi rekomendacija tiek kalbantiems apie viską, tiek tiems, kuriems sunku atsiverti:)

 37. Naujai iškeptai porai – pats tas

  Su vaikinu kartu esame vos kelis mėnesius, tačiau 80 proc. temų buvome palietę ir apkalbėję jau ne kartą. Manau šios kortos puikiai tiktų arba visai naujai iškeptai porai, arba tokiai, kuri nelinkusi kalbėtis. Mums trūko gylio, visą kortų kaladę praėjome per vieną vakarą. Reikėtų šių kortų antros dalies, labiau “pažengusioms” poroms 😀

  Komentaras dėl pakuotės – dėžutė laaabai silpna, nepatvari, akivaizdu, kad greitai suplyš :/

 38. Rekomenduoju

  Patiko kortos, padėjo mums su vyru išjudėti iš mirties taško bendravime.

 39. Dovana

  Pirkau šias kortas Kalėdoms dovanų jaunai porai, kuri dar tik metus kartu. Paklausiau ką mano apie kortas – liko be galo patenktini ir jau planuoja nusipirkti patys kitas nbdg kortas! Sakė tikrai padėjo geriau pažinti vienas kitą ir ilgais žiemos vakarais atsirado ką veikti! Ačiū!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Santykių kortos „Dviese“
24.95  su PVM