Santykių kortos „Dviese”

(10 pirkėjų atsiliepimai)
Neutralus įpakavimas
Nemokamas pristatymas nuo 35€
Kokybės garantija

Santykių kortos „Dviese“ skirtos poroms, kurios žino, kad gražūs santykiai yra kuriami bendrų pastangų dėka, o nuoširdūs ir gilūs pokalbiai – raktas į santykių sėkmę. Kortose pateikti klausimai tiks ir tiems, kurie skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį kartu, ir tiems, kurie dar tik susipažįsta.

 

NEŽINAI, KAIP PRADĖTI POKALBĮ SU PARTNERIU? ŠIE KLAUSIMAI TAU PADĖS.

24.95 su PVM

Neturime

GAL NORI?

YPATYBĖS

Rinkinyje – 70 kortų poroms

Pokalbiams apie meilę, seksą, svajones ir ateitį.

Leis vienas kitą geriau pažinti ir suartėti

Klausimai pateikiami lietuvių kalba

Sukurtos „Nebegėda“ komandos

Info

Aprašymas

Ką sako jau išbandę?

Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai giliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
Ačiū „Nebegėda“ už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju! <3

Daugiau atsiliepimų.

Klausimų pavyzdžiai:

 1. Kurios tavo dalies aš nesuprantu ir tu norėtum, kad aš geriau suprasčiau bei priimčiau?
 2. Kaip atrodytų mūsų gyvenimas, jeigu mūsų visiškai neapribotų finansinės aplinkybės?
 3. Kaip manai, ar partneriai susituokę turi turėti tą pačią pavardę? Jei taip, kuris kurio turėtų rinktis?
 4. Kada labiausiai manęs pasiilgsti?
 5. Mes su tavimi po 30 metų: kur mes esame, kaip atrodome, koks yra mūsų bendravimas?
kortos-dviese-baneris

10 atsiliepimų apie Santykių kortos „Dviese”

 1. Avatar

  Veronika

  Fainos kortos! 🙂 Tačiau norėtųsi, kad būtų tvaresnis įpakavimas, nes prekę gavau įvyniotą į dvi popierines ir vieną plastmasinę pakuotę. 🙂

 2. Avatar

  Mūsų atradimas

  Pasidovanojome šias kortas kartu su partneriu Valentino dienos proga, kad vakaras neprailgtų… Ir žinokit, chebra, kiek daug įvairiausių būdų galima šias kortas priimti: galima labai gyliai nerti į santykius, galima pajuokauti apie vienas kito elgesį, galima išsikalbėti, ko nedrįsti kasdien. Atrodo paprasta kortų kaladė, bet mes ją paiimame ir kiekvieną kartą vis kitaip save joje atrandam.
  Ačiū “Nebegėda” už nerealų produktą. Visoms poroms labai rekomenduoju! <3

 3. Avatar

  Rekomenduoju

  Labai šiltas prisiminimas susijęs su šiom kortom yra, toks kad su partneriu ištraukėme klausimą “Kaip atrodytų tavo svajonių rytas?” ir aš papasakojau savo partneriui savo svajonę, kuri buvo labai žemiška ir paprasta. Tai po kelių dienų partneris tai išpildė! Visiškai nieko nesitikėjau tai pasakodama, bet kai tai išsipildė užliejo šiluma, kad buvau išgirsta ir suprasta. Šios kortos padeda kalbėtis ir svajoti kartu, o svajonės kartais ir išsipildo. 🙂

 4. Avatar

  patiko, rekomenduoju

  Mums su partneriu labai patiko, klausimai įvairūs, kai kuriuos klausimus pasiėmę, tiek užsivesdavome diskututoti, kad poros kortelių vakarui pilnai užteko. Rekomenduoju tiems, kuriems galbūt sunkiau pakalbinti antrą pusę “tiesiog iš oro”, o čia puiki proga.

 5. Avatar

  Įsigyti net labai verta

  Nuostabi priemonė pagerinanti ir pagilinanti vienas kito pažinimą ir pokalbius vakarais. Labai džiugina, kad klausimų tiek daug, jie įvairūs ir viskas lietuvių kalba!

 6. Avatar

  Greta

  Rekomenduoju !

  Kortos – Tai padeda pažinti vienas kitą dar labiau. 😉
  Klausimai yra svarbiausi, kuriuos nori sužinoti atsakymus iš antros pusės. ☺️

 7. Avatar

  Rekomenduoju korteles

  Labai pasiteisino šios kortelės, lengvai gimė smagi diskusija ir prakalbina net mažiau kalbančius. Partneriui labai patiko ir greitai per klausimus praėjome:)

 8. Avatar

  Gabija

  Tikrai atliko savo funkciją! Buvo įdomu ir tuo pačiu smagu vienas kito paklausinėti,gana greitai “suvalgėme” visą kaladę:)

 9. Avatar

  Striaublys.

  Puikus žaidimas! Kiaurą vakarą, kartu su mylimąja žaidėmė ir gilinomes vienas į kitą. Klausimų tikrai užtenka. Vienkartinio tipo žaidimas, tačiau tikrai vertas dėmesio.

 10. Avatar

  Karopovi

  Kadangi su drauge mažai kalbamės rimtomis temomis apie santykius ir aplamai mažai praleidžiame kokybiško laiko kartu, tai per savo gimtadienį viešbuty vakare panaudojom šias korteles. Draugė labai bijojo nepadorių klausimų, buvom pasiruošę alkoholio, kad neatsakius išgerti, bet visi klausimai buvo padorūs ir tai tikrai nėra vieno vakaro žaidimas, nes vienu kartu pavyko peržiūrėti tik 20 kortelių, bet ir to pakako labiau vienas kitą pažinti, ačiū!:)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.

Santykių kortos „Dviese"
24.95 su PVM