Koks vibratorius tau labiausiai tinka pagal zodiako ženklą?

Nuotrauka: Tanner Vote

Šiandien visiškai nepriklausoma astrologė Žaneta Žinevič (vardas ir asmenybė tikrai išgalvoti, kaip ir visas „horoskopas“, išskyrus vibratorių aprašymus) sutiko su mumis pasidalinti savo „žiniomis” ir, apžiūrėjusi mūsų vibratorius, parekomenduoti kiekvienam zodiako ženklui po išskirtinį variantą.

„Pagal zodiako ženklus renkamės antras puses, kodėl negalime to paties daryti su vibratoriais?“ – retoriškai klausia Žaneta. Ir mes jai pritariame.

AVINAS 03.21–04.20

Klitorinis vibratorius „The Frenchman“ 49.99,-

Esate greitai užsiplieskiantis ugnies ženklas. Mėgstate lyderiauti, būti geriausi. Dažniausiai tokie ir esate.

Oralinis seksas yra vienas tiesiausių kelių į moters orgazmą, tačiau ne visi partneriai (-ės) geba jį puikiai atlikti. „Nebegėdos“ parduotuvėje rasite „The Frenchman“, kuris įtikinamai imituoja oralinį seksą, išglostydamas, išvirpindamas jūsų klitorio galvutę ir lytines lūpas. Jeigu dar gausiai išteptumėte savo vulvą vandens pagrindo lubrikantu, tikėtina, kad švelniausio malonumo virpesiai jus nuskaidrintų į padebesius.

TAURAS 04.21–05.21

Klitorinis vibratorius „The Fireman“ 49.99,-

Mėgstate kokybę ir stabilumą. Jums įdomios ne naujovės, bet geri, patikrinti dalykai.

Tad šiam ženklui geriausiai tiktų klitorinis vibratorius „The Fireman“. Šis išskirtinio dizaino gražuolis vienu metu stimuliuoja ne tik klitorį, bet ir lytines lūpas. Toks dvigubas malonumas veda prie dar intensyvesnio orgazmo. Vibratorius yra atsparus vandeniui, tad visus malonius žaidimus galima perkelti į vonią. „The Fireman“ veikia tyliai, todėl galėsite būti ramūs, kad kaimynai jūsų smagių žaidimų negirdės.

DVYNIAI 05.22–06.21

Jūs esate kūrybiškos ir iškalbingos asmenybės. Jūs pirmos sužinote apie įvairiausias naujoves arba pletkus. Nebijote eksperimentuoti, atvirkščiai – žaismė jūsų gyvenime būtina.

Vibratorius poroms „Lelo Tara“ 129.00,-

Jums labiausiai tiks vibratorius „Lelo Tara“, kuris puikiai tiks malonumo seansams dviese. „Lelo Tara“ stimuliuoja G tašką ir varpą vienu metu, todėl abu su partneriu galėsite mėgautis neįtikėtinais malonumais. Kuo dar nuostabus šis vibratorius? Jo nereikia laikyti rankomis! Įsivaizduokite, kokios beribės galimybės jums atsivers, kai „Lelo Tara“ maloniai stimuliuos jūsų G tašką, o jūsų ir jūsų partnerio rankos bus visiškai laisvos! Ir dar – šis vibratorius yra atsparus vandeniui, tad, jeigu mylėsitės atokiame gamtos kampelyje, duše ar vonioje… bent jau man skamba kaip tobuliausiai dvyniams tinkanti erotinė patirtis.

VĖŽYS 06.22–07.22

Klitorinis masažuoklis „The Ballerina“ 180.00,-

Ramūs, mylintys, švelnūs vėžiai yra nuostabūs partneriai ir draugai. Kartais jie taip stipriai rūpinasi kitais, kad pamiršta savo pačių poreikius ir savo malonumą. Noriu jums šiandien apie tai priminti! Mielos vėžiukės, išdrįskite pasiimti malonumą į savo rankas, nebijokite kartais būti šiek tiek labiau savanaudės ir pasimėgauti gyvenimu bei savimi.

Klitorinis masažuoklis „The Ballerina“ yra sukurtas taip, kad primintų švelnų žmogaus delno prisilietimą. Paprastos formos, itin tylus, labai patogus naudoti – kraunamas USB bei atsparus vandeniui, puikiai tiks ramioms ir norinčioms orgazmais pasilepinti vėžiukėms.

LIŪTAS 07.23–08.21

Universalus vibratorius „Lelo Soraya 2“ 219.00,-

Ugnies ir aistros ženklas, greitai įsiliepsnojantis, tačiau greitai ir nurimstantis. Liūtės yra apdovanotos ypatingu žavesiu, galinčios visiškai minimaliomis pastangomis pakerėti ar palenkti savo pusėn kiekvieną žmogų. Tačiau ką aš čia kalbu… Jūs, liūtės, ir pačios žinote savo vertę ir potencialą!

Tikriausiai tu jau ir taip turi nemažą vibratorių kolekciją savo namuose ir nepraleidi progos pasimėgauti iš proto vedančiais orgazmais. Galėčiau nuostabiajai liūtei pasiūlyti tik patį geriausią, įdomiausią ir prabangiausią „Nebegėdos“ parduotuvės vibratorių. Širdis neleidžia siūlyti nieko kito! „LELO SORAYA 2“ yra skirtas kaip tik tau – dvigubas malonumas (vienu metu šis vibratorius sitmuliuos ir G tašką, ir klitorį), dizainas, primenantis prabangiausią viešbutį, ir net 12 vibracijos režimų, tikėtina, nurungs visą tavo jau esamą vibratorių kolekciją. Šis vibratorius dar yra atsparus vandeniui, kraunamas USB laidu ir itin tylus.

MERGELĖ 08.22–09.23

Universalus vibratorius „The Millionaire“ 49.99,-

Pareiginga, punktuali, tvarkinga ir išsišokti nemėgstanti Mergelė, tikėtina, savo organizaciniais sugebėjimais, praktiškumu yra geriausia darbuotoja, studentė arba lyderė šeimoje – efektyviai sprendžia problemas ir geba visais pasirūpinti. Dažniausiai pagaudavau save pavydint būtent šio ženklo moterims – kaip puikiai jos viską spėja, suderina, tuo pat metu sugebėdamos išlikti neišsitaršiusiais plaukais, visada švariais marškiniais ir kvepiančios. Mergelės standartai aukšti ne tik sau, aplinkiniams, bet ir pirkiniams.

Rekomenduoju jums, mielos Mergelės, universalų vibratorių „The Millionaire“ – dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Jis tinkamas ir išorinei, ir vidinei stimuliacijai. Vibratorius yra paprastos ir praktiškos formos. Taip pat atsparus vandeniui, pagamintas iš švelnaus silikono, 4 greičio režimus. Vos pasirodęs „Nebegėdos“ parduotuvėje, jis tapo pačiu populiariausiu tarp pirkėjų.

SVARSTYKLĖS 09.24–10.23

Derybininkių, diplomačių, harmonijos ieškančių asmenybių ženklas. Tik jūs taip puikiai sugebate atrasti situacijose sprendimą, kuris tiktų visoms pusėms. Tiesa, ilgai svarstote ir ieškote geriausio kelio (kartais net po to, kai sprendimas jau priimtas). Jūsų smegenys fantastiškai veikia ir vizualinėje srityje: jūs puikiai derinate spalvas, tonus, esate estetikos gerbėjos.

G taško vibratorius „Je Joue“ 59.00,-

Tikėtina, kad jeigu turite partnerį – vyrą, jūs nesijausite jaukiai įsigydama vibratorių tik sau. Jūsų prigimtinis dosnumas ir noras su mylimais žmonėmis dalintis savo džiaugsmais, turėtų būti patenkinti ir ieškant malonumo. Tad rekomenduoju jums vibratorių rinkinį heteroseksualiai porai – vibruojantį varpos žiedą jūsų partneriui ir G taško vibratorių „JE JOUE“. Varpos žiedas sueities metu ne tik suteiks papildomo malonumo jūsų partneriui, tačiau stimuliuos ir jūsų klitorį. O „JE JOUE“ tinkamas ir išorinei stimuliacijai.

SKORPIONAS 10.24–11.22

Jūs, skorpionės, esate labai ypatingos. Esate erotiškiausias, seksualiausias zodiako ženklas. Mokate aistrą reikšti įvairiausiais būdais ir ja mėgautis. Kaip ir liūtės, tikriausiai savo namuose jau turite didžiulę sekso žaislų kolekciją ir žinote visus įmanomus būdus, kaip panaudoti lubrikantą.

Aš galiu jums pasiūlyti tik pasidairyti po mūsų ypatingą ir naujovėmis BDSM kvepiantį skyrelį, kuris suteiks jūsų sekso žaidimams dar daugiau prieskonių ir leis pasimėgauti deginančia aistra.

ŠAULYS 11.23–12.22

Klitorinis vibratorius „Zee“ 39.00,-

Po šiuo ženklu dažnai yra gimusios keliautojos, nuotykių ieškotojos, spontaniškos ir aistringos pasaulio tyrinėtojos. Tikėtina, kad gyvenimas su kuprine ant pečių ar miegojimas palapinėje – jums yra pats maloniausias komfortas.

Mažas ir labai galingas vibratorius „ZEE“ tilps į pačią mažiausią jūsų kuprinės ar kelnių kišenėlę. Yra kraunamas USB, tad, reikalui esant, lengvai įkrausite su iPhone krovikliu pakelės degalinėje ar tiesiog automobilyje. „ZEE“ yra atsparus vandeniui, todėl jį galite naudoti ir būdamos vandenyje.

OŽIARAGIS 12.23–01.20

Klitorinis vibratorius „The surfer“ 29.95,-

Rimtos, atkaklios, pareigingos asmenybės, kurios nemėgsta bereikalingai taukšti apie savo pasiekimus ar dalintis savo mintimis. Seksualumo tema tikriausiai jums irgi nėra viena mėgstamiausių. Jeigu draugių kompanijoje gvildenama ši tema, ožiaragės veikiausiai liks tyliomis ir santūriomis klausytojomis, o pasitaikius progai, ras pašalinių reikalų: įsipilti gėrimo ar nueiti į tualetą.

Nemėgstančioms be reikalo leisti pinigus ir spontaniškai pirkti, siūlau itin prieinamos kainos vibratorių – tam, kad išbandytumėte solo orgazmus ir išsiaiškintumėte, ar jums reikalingas įrankis vien savo malonumui patirti. Išbandžiusios „The Surfer“, kuris yra atsparus vandeniui ir puikiai tinka ieškančioms mažo, tačiau galingo vibratoriaus, galėsite nuspręsti ar norite kažko daugiau, ar jums puikiai pakaks ir „The Surfer“.

VANDENIS 01.21–02.18

Klitorinis masažuoklis „MiMi“ 79.00,-

Laisvi, maištingi, kūrybingi Vandeniai nekreipia dėmesio į kitų nuomonę, jeigu ši jiems trukdo. Jie drąsiai tyrinėja save, pasaulį ir kitus žmones.

Vandeniams vibratorių rekomenduoti labai lengva: jiems patiks ir bus įdomu viskas, kas nauja, nematyta, nepatirta. Pavyzdžiui, klitorinis masažuoklis „Mimi“, kuris puikiai tiks ne tik solo masturbacijai, bet ir fantastiškai įsilies į poros seksualinį gyvenimą, kai jūsų partneris (-ė), iš švelnaus silikono pagamintą „Mimi“, priglaus prie jūsų klitorio. Šis vibratorius yra atsparus vandeniui, kraunamas USB ir net 5 greičio režimų. Geriausiai veikia heteroseksualioms poroms mylintis „šaukštelio“ arba „šuns“ pozomis, partneriui įeinant iš nugaros, o su „Mimi“ stimuliuojant jūsų klitorį.

ŽUVYS 02.19–03.20

G taško vibratorius „The Tennis Coach“ 49.99,-

Empatiškos ir jautrios asmenybės, gebančios suprasti visų žmonių problemas ir nuolat besijaudinančios dėl viso pasaulio bėdų. Žuvys kartais pamiršta pagalvoti apie save ar pasirūpinti savo problemomis.

Žuvys, jūs neturėtumėte bijoti būti egoistėmis ir kartais šiek tiek daugiau pagalvoti apie savo malonumą – tai nieko blogo. Vibratorius „TENNIS COACH“ ne vienai pirkėjai padėjo atrasti jos G taško orgazmus, tačiau puikiai tiko ir išorinei klitorio stimuliacijai. Įdomios formos, džiaugsmingai geltonas jis primena žaismingą malonumų burtų lazdelę, su kuria, tikėtina, nukeliausite į nepamirštamas meilės sau sesijas ir leisite bent kelioms minutėms atsipūsti nuo kitų žmonių bėdų.

Dar neišsirinkai? Tau padės tekstas: Geriausi vibratoriai pradedančiosioms: kurį rinktis?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.