Kotryna Bass: „Aš manau, kad seksas tiek su savimi, tiek poroje yra gražus dalykas“

Mesjuokaujame, kad Kotryna yra Nebegėdos galva, o aš esu širdis. Kotryna Bass yra Nebegėdos bendraįkūrėja, kuri turi didelę patirtį interneto verslų kūrime. Taip pat ji – jau beveik vienerius metus mama, dviejų verslų savininkė, šunų mylėtoja ir vienas protingiausių žmonių, kuriuos pažįstu. Ji Nebegėdoje užsiima mūsų parduotuvės plėtra.

Sulaukiame nemažai komplimentų mūsų parduotuvei: žmonės sako, kad tai – skoningiausias sexshopas Lietuvoje, giria mūsų parduodamų prekių dizainą, domisi, pagal ką atsirenkame produktus. Nutariau viso to paklausti Kotrynos ir taip pat sužinoti, kaip jos giminės reaguoja į tai, kad ji – vibratorių parduotuvės savininkė. 🙂

Kotryna, tu esi Nebegėdos parduotuvės galva: nusprendi, kokios prekės pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje, mezgi ryšius su tiekėjais, nuolat dairaisi naujienų. Pasidalink, kokia buvo mūsų parduotuvės pradžia? Su kuo startavome?

Nebegėdos parduotuvė startavo 2018 m. gruodžio mėnesį, tad visai neseniai minėjome vienerių metų sukaktį. Dar tik pradėjus gvildenti Nebegėdos projekto idėją, tu, Beata, užsiminei apie geros kokybės menstruacinių taurelių trūkumą Lietuvoje ir pasidalinai, kad tavo išbandytos taurelės buvo kietos, gana atbaidančios pirmakartes vartotojas, tad puolėme ieškoti kažko kokybiško, patrauklaus vartotojui ir taip atradome INTIMINA.

Šio prekių ženklo įkūrėjais švedais mes labai pasitikime, atkakliai išanalizavome visus jų gamyklų sertifikatus ir, nors šios taurelės yra šiek tiek brangesnės, bet bent aš tikrai nenorėčiau nešioti savyje produkto, kuris pagamintas neaiškiomis sąlygomis ir kvestionuojamos kokybės medžiagų.

Kotryna ir Beata

Parduotuvėje pirmąjį mėnesį pristatėme tik produktus skirtus intymiai moters sveikatai: menstruacines taureles, intymios higienos drėkiklį, Kėgelio treniruoklį bei kelis sekso žaislus. Vienas jų – klitorinis masažuoklis LELO SONA – vis dar yra viena populiariausių mūsų prekių iki šių dienų.

Kodėl būtent šios prekės? Kaip jas pasirinkai?

Man labai svarbu prekės estetika. Aš manau, kad seksas tiek su savimi, tiek poroje yra gražus dalykas.

Nesuprantu, kodėl dauguma sekso prekių kūrėjų pasirenka eiti vulgarumo keliu.

Noriu, kad Nebegėdos parduotuvė turėtų tiek aukščiausios klasės, tiek lengvai įperkamų produktų, bet visų jų pateikimas neatbaidytų tų, kurie renkasi pirmą vibratorių, lubrikantą ar pirmąją menstruacinę taurelę.

Pagal kokius kriterijus renki vibratorius mūsų parduotuvei? Ilgą laiką pas mus parduotuvėje karaliavo tik klitoriniai masažuokliai. Kodėl?

Nebėgėdos parduotuvės misiją matau, kaip labai svarbią mums visiems. Mūsų pirmieji klitoriniai masažuokliai, visų pirma, parodė moterims, kad mūsų orgazmai yra mūsų pačių rankose. Tik labai gerai susipažinusios su savo kūnais pačios, galime tikėtis malonumo ir esant poroje.

Ilgą laiką mūsų parduotuvėje karaliavo tik LELO SONA, nes norėjome atsargiai atsirinkti naujus prekių ženklus prieš įvedant juos į Nebegėdos parduotuvę. Norėjau atrasti prekes, kurios būtų prieinamos kiekvienam, išplėsti mūsų siūlomą asortimentą, kad tiek prabangos, tiek paprastumo mėgėjai ir mėgėjos galėtų rasti kokybišką, estetiškai atrodančią prekę.

Man taip pat labai svarbu nešama žinutė: štai mūsų SMILEMAKERS vibratoriai yra specifiškai sukurti pirmakartėms vartotojoms, DAME įkūrėjos yra labai kietos panos mokslininkės, o UNBOUND prekės ženklas užgimė iš poreikio kovoti su seksualinėmis traumomis.

Šiuo metu toliau sparčiai augame, galvojame apie visus: štai nuo šio mėnesio daugiau prekių Nebegėdos parduotuvėje pagaliau sau gali rasti ir vyrai.

Dažniausiai tuose viešuose interviu dalyvauju aš ir manęs anksčiau nuolat klausdavo: „Beata, ar tau jau visai nebegėda?” O kaip tau, Kotryna? Ar jau visiškai viskas nebegėda? Kaip tavo vyresnieji giminės reaguoja į tai, kad esi internetinės seksualinių malonumų parduotuvės savininkė?

Visai visai nebegėda 🙂 Jau daug kartų rašėme apie sekso prekių naudą tiek mūsų sveikatai, tiek sprendžiant santykių problemas, vibratorius naudojančios moterys patiria mažiau streso, yra labiau linkusios rūpintis savo sveikata, tad Nebegėdos produkcija daro tik teigiamą poveikį mūsų visuomenei.

Savo artimoje aplinkoje nesulaukiau jokių negatyvių komentarų. Atvirkščiai, supratau kiek daug iš mūsų naudoja intymius produktus, bet niekada garsiai apie tai nešnekėdavome… iki Nebegėdos.

Pirmasis vibratorius: kaip patartum jį rinktis?

Visi Nebegėdos parduotuvėje parduodami vibratoriai tiks net jei pirmą kartą renkatės produktą iš sekso prekių asortimento. Mūsų šiuo metu populiariausias ir pasaulyje gerai žinomas vibratorius THE MILLIONAIRE sužavės savo galimybėmis kiekvieną, jo forma gana tradicinė, šis vibratorius pagamintas iš itin švelnaus silikono, tad puikiai tiks pirmajam pabandymui.

Kokios tavo pačios prekės iš mūsų asortimento yra favoritės? Įvardink savo TOP 3 ir kodėl?

LELO SONA – išskirtinis ne tik savo išvaizda, bet ir funkcionalumu.
Naudodama švelnias garso bangas vietoj įprastos vibracijos SONA stimuliuoja VISĄ klitorį – net ir tas dalis, kurių nematote.

Intymios odos aliejus LADY SUITE – manau, kad tai revoliucinis produktas. Pati jo kūrėja konstatuoja, jog nuo tada, kai pradėjo naudoti šį aliejų, dar neturėjo nė vieno įaugusio plaukelio vulvos zonoje. Toms, kas depiliuoja šią sritį, intymios odos aliejus gali būti nepamainomas, o ir pakanka vos vieno dviejų lašelių, tad vieno buteliuko pakaks tikrai ilgam.

HELLO CUP – vienareikšmiškai stilingiausia mūsų taurelė, atvykusi iš šalies, kuriai itin simpatizuoju, – Naujosios Zelandijos. Šios taurelės buvo sukurtos naudojant vokišką medicininio tipo termoplastinį elastomerą, plastiko tipą, paprastai vadinamą TPE. TPE yra visiškai perdirbamas pasibaigus jo naudojimui, yra patogus ir minkštas liesti bei hipoalergiškas – todėl jis puikiai tinka moterims, kurios jautriai reaguoja į silikoną.

Koks(-ia) yra Nebegėdos parduotuvės pirkėjas(-a)? Kas jam (jai) labiausiai patinka?

Mūsų pirkėjas yra žingeidus, stilingas, ieškantis savęs ir drąsus žmogus, nebijantis išbandyti naujus dalykus. Tai – asmenybės, kurios vertina kokybę, estetiką, galimybę rinktis. Nebegėdos parduotuvės pirkėjai yra labai panašūs į visus mūsų komandoje esančius žmones: jie labai stengiasi, iš gyvenimo nori pasiimti daug, nepasiduoda po pirmo suklupimo, domisi savimi, savo santykiais ir nori gyventi jausmingą, pilną gyvenimą. Jiems nebegėda pripažinti, kad gal ne viskas einasi, kaip sviestu patepta, bet jie puikiai žino, kad visada yra kelių, išeičių ir galimybių, kurias galima išbandyti. Man labai labai gera stengtis dėl tokių žmonių!

Skaitykite daugiau: Kaip atsirado Nebegėda?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.