Masturbacija – 10 priežasčių ja pasimėgauti šiandien vakare

Kasdien vis daugiau žmonių atviriau kalba apie masturbaciją – ir ne veltui. Nors vaikystėje daugelis buvo gąsdinami apžėlusiais delnais ir pasakymais, kad masturbacija prilygsta nuodėmei, šiais laikais šiuos mitus jau reikėtų nustumti į šalį ir pasidžiaugti masturbacijos nauda

Pliusų – tikrai ne vienas. Tad kodėl šį vakarą turėtum pasimasturbuoti tu?

10 priežasčių, kodėl masturbuotis naudinga 

Masturbacijos metu išsiskiria hormonai, kurie slopina skausmą

Ar esi girdėjusi (-ęs), kad masturbacija gali padėti nuslopinti skausmą? Tikra tiesa – tai yra įrodyta tyrimais. Didelė dalis moterų visame pasaulyje masturbuojasi, kad apmalšintų mėnesinių skausmą. Iš tiesų tai daro net apie 40 procentų moterų. Dar 40 procentų moterų mėnesinių skausmus malšina vaistais, o likusi dalis naudoja abu šiuos metodus.

Masturbacija padeda atsipalaiduoti

Sunki diena tiek fiziškai, tiek emociškai? Turime puikų patarimą, kuris padės atsipalaiduoti ir trumpam nustumti rūpesčius į šalį. Visų pirma, siūlome visuomet puikiai nuteikiantį laiką vonioje arba duše – karštas vanduo atpalaiduos raumenis ir leis į viską pažvelgti pozityviau. O tuomet skirk laiko masturbacijai. Niekur neskubėk, pasileisk tave įaudrinantį muzikinį grojaraštį, ir keliauk į malonumo paieškas. Atsipalaidavimas – garantuotas.

Masturbacija padeda pažinti savo kūną

masturbacija

Universalus vibratorius „The Billionaire“

Dažna priežastis, dėl kurios sekso metu su partneriu (-e) nepatiriame orgazmo, yra nežinojimas, kas mums patinka. Masturbacija yra puikus būdas artimiau susipažinti su savo kūnu, ištyrinėti, kokios mūsų kūno vietos jautriausios, kokie prisilietimai mus jaudina labiausiai ir t. t. Kai rasi patį geriausią būdą suteikti malonumą sau, šias žinias galėsi perduoti ir savo partneriui – būtent tuomet miegamajame atsivers tikra stebuklų šalis.

Savo kūnui pažinti verta pasitelkti ir sekso žaislus, kurie atvers dar neregėtas malonumo galimybes. Jeigu tai pirmasis tavo vibratorius, rekomenduojame perkamiausią ir begėdžių labiausiai mėgiamą variantą  – „The Billionaire“ , kuris tinka tiek pradedančiosioms, tiek jau turinčioms ne vieną sekso žaislą. „The Billionaire“ ypatingas tuo, kad galima mėgautis ir vidine, ir išorine stimuliacija. Švelnus, malonus liesti ir savo vibracijomis leidžiantis pasiekti neįtikėtinus orgazmus. 

Kelia pasitikėjimą savimi

Masturbacija gali mums padėti labiau pasitikėti savimi. Iš tiesų masturbacijos metu jaučiamės daug seksualesni (-ės), drąsesni (-ės), o naujai atrasti malonumo taškai užtikrina daugiau malonumo ir sekso metu su partneriu (-e). Kai žinome, kas mums patinka ir ko mes norime, visa tai iškomunikuoti yra daug lengviau.

Skatina laimės hormono išsiskyrimą

Masturbacija skatina smegenų neuromediatorių (vadinamųjų endorfinais), panašių į opioidus, išsiskyrimą, kurie sukelia laimės ir pasitenkinimo jausmą. Masturbacija suaktyvina už malonumą atsakingas smegenų dalis, pavyzdžiui, pagumburį, taip pat mažina už baimę ir nerimą atsakingų smegenų dalių aktyvumą.

Masturbacija padeda užmigti

Ar esi vienas iš tos milžiniškos žmonių grupės, kuris negalėdamas užmigti pasitelkia… masturbaciją? Sveikiname – tu tikrai ne vienas (-a). 

2019 metais atliktame tyrime nustatyta, kad daugiau nei pusė tyrime dalyvavusių žmonių, kurie masturbavosi prieš miegą ir patyrė orgazmą, pasidalijo įžvalgomis apie geresnę miego kokybę. Taip gali būti dėl kelių paprastų priežasčių. Visų pirma, malonumas atpalaiduoja ir ramina – to tikrai reikia geram miegui. Taip pat miego kokybei įtakos turi faktas, kad orgazmo metu išsiskiria oksitocinas, kuris, kaip įrodyta, būtent ir gerina miegą.

Masturbacija gali padėti sustiprinti dubens raumenis

Orgazmas sukuria raumenų susitraukimų seriją dubens dugne. Taigi iš esmės orgazmas yra tarsi mini dubens dugno treniruotė. O stiprūs dubens raumenys gerina pojūčius sekso metu, atkuria makšties raumenų stiprumą po gimdymo ir netgi padeda esant šlapimo nelaikymo problemai.

Puiki treniruotė lytiniam aktui prailginti

Geriausi rezultatai ateina kartu su praktika – šį posakį visi esame girdėję jau ne kartą. Jį kuo puikiausiai galima pritaikyti ir seksui. Vyrams, norintiems prailginti lytinį aktą, rekomenduojama treniruotis masturbacijos metu. Tai padės suprasti, koks greitis, intensyvumas yra tinkamiausias, norint mėgautis ilgesniu seksu. Kai jau jaučiama finišo tiesioji, rekomenduojama trumpam sustoti, o tada vėl iš naujo siekti kulminacijos. Tikėtina, kad po tokių treniruočių orgazmas bus daug intensyvesnis.

Treniruotėms rekomenduojama pasitelkti ir sekso žaislus. Tam puikiai tinka įvairūs masturbatoriai. Treniruok ištvermę, o treniruotės pabaigoje mėgaukis daug intensyvesniu orgazmu. Tokios treniruotės galėtų egzistuoti visada, sutinki? „Nebegėdos“ parduotuvėje vyrų perkamiausias masturbatorius vyrams „Men Vibration“.

Didesnis libido

Pasakymas „seksas skatina seksą“ skamba keistai, tačiau teisingai. Tai reiškia, kad kai masturbuojamės, tikėtina, kad sekso norėsime daugiau, o ne mažiau. Ar žinojai, kad reguliari masturbacija yra taikoma žmonėms, turintiems mažą lytinį potraukį, kaip vienas iš gydymo metodų?

Ir galiausiai – MALONUMAS

Priėjome prie galutinio taško, dėl kurio dažnai ir griebiamės masturbacijos, – malonumo. Masturbaciją galime drąsiai vadinti meile sau. Skirkime laiko savo kūnui, nes tai ne tik naudinga dėl visų aukščiau išvardytų dalykų, bet ir dėl to, kad tai paprasčiausiai MALONU. 

 

Tekste minimi tyrimai:

https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpubh.2019.00033/full

https://www.prnewswire.com/pl/komunikat-prasowy/womanizer-s-clinical-study-shows-masturbation-helps-against-period-pain-804240500.html

 

Komentarai (1)

  • Jonas

    Ši tema vyrų nenustebins. Čia daugiau merginoms, joms dar augti ir augti, kol seksualinis nusiteikimas pasivys vyrus. Gal todėl daugiau vyrams ir yra seksualinių fantazijų, drąsos, nei merginoms. Kobpasekoje seksualinis temperamentas ryškiai nesutampa, merginos išmokintos gėdintis savo seksualumo užauga susikausčiusios sužalota saviverte. Vyrai užauge laiviau, nori moters begėdiškumo, o jo nėra, ir tada ėjimas į kairę, skirybos ir panaşiai. Tad ko gero, masturbacija turi dar keletą pliusų, Tai padeda merginoms tapti seksualesnėmis, drąsesnėmis. Ko pasekoje jos spinduliuoja moteriška energija ir vyrus ima traukti kaip medus bites. Taigi ,vadinasi tai panaikina ir dėmesio trūkumą, ir kobgero išsaugo šeimas. Todėl ir verta, išlaisvinti merginas iš gėdinimo, nes būti begėdiška yra grażu, o ne blogai

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.