Sąmoninga masturbacija: kaip tai daryti?

Nuotrauka: Pexels

Masturbacija – visų itin mėgiama atsipalaidavimo forma, net jei garsiai to ir nesinori pripažinti. Tiesa, rasti laiko masturbacijai gali būti sunkoka, jeigu gyvenate aktyvų gyvenimą, o vakare grįžtate į butą, kur už sienos miega kambariokė. Tokiu atveju masturbuotis tenka greit, tomis laisvomis tylos minutėlėmis, kai niekas netrukdo. Tokia masturbacija dažniausiai tampa neapgalvota – stengiamasi kuo greičiau pasiekti orgazmą, pernelyg neįsiklausius į savo kūną ir jo norus. Žinoma, greitas orgazmas yra gerai, tačiau ar gali būti geriau? 

Gali nuskambėti keistai, tačiau masturbaciją reikėtų prilyginti meno formai, dėl kurios atrandame balansą tarp savo minčių ir kūno. Žinoma, kam gi nepatinka greitukas, kai viens du ir jau pakyli į orgazmo aukštybes. Bet jeigu laiko yra į valias ir nėra grėsmės, kad bet kurią sekundę į tavo kambarį įsiverš nepageidaujamas asmuo, kodėl nepabandžius savo tempą šiek tiek sulėtinti? Ir patikėk, laiko tikrai gali rasti – tereikia iškeisti vieną serialo seriją, kurią jau esi pasiruošęs žiūrėti laisvą valandą prigulęs (-usi) ant sofos.

Sąmoningos masturbacijos tikslas nėra kuo greičiau pasiekti orgazmą. Tai tarsi treniruotė, kurios rezultatas – intensyvesnis orgazmas ateityje.

Taip pat sąmoninga masturbacija gali tapti puikia pažintimi su savo kūnu ir jo kontrole. Tad kaip reikėtų sąmoningai masturbuotis?

Tinkama atmosfera

Lygiai taip pat, kaip ir seksui su partneriu (-e), taip ir masturbacijai reikia susikurti saugią, malonią ir jaudinančią atmosferą. Tokiai aplinkai sukurti pravers žvakės, ramios, tačiau seksualumu pulsuojančios muzikos grojaraštis.

Nusiramink, giliai kvėpuok, pajusk savo kūną nuo pat pirštų galiukų. Gilesniam atsipalaidavimui ir intymesniam momentui su savimi gali naudoti kokį nors aliejų. Lėtai įmasažuok jį į kūną, skirk laiko ne tik erogeninėms zonoms, bet ir kitoms kūno dalims. Toks erotiškas gestas padidins susijaudinimą, tad ir orgazmas vėliau taps intensyvesnis.

Apskritai nebijokite prisiliesti prie savo kūno šiek tiek kitaip – aliejaus potėpiais, malonaus prisilietimo vibratoriais, plunksnomis ir kitokiais daiktais, kuriuos malonu glausti prie kūno. 

Paįvairink savo masturbavimosi rutiną

Turbūt jau turi iki skausmo pažįstamą masturbacijos būdą, kuris padeda tau pasiekti greičiausią orgazmą. Vyrai tikriausiai radę laisvą minutę naudojasi įprasta „aukštyn–žemyn“ technika, o moterims užtenka atsigulti ant nugaros, įjungti fantaziją apie neįtikėtinai karštą aktorių iš serialo ir dirbti pirštais tol, kol orgazmas nušvies akis. Kaip jau minėjome anksčiau, greitukai – nieko blogo! Tačiau ar nenorėtum atrasti naujų technikų, ir taip atnaujinti savo masturbavimosi rutiną?

Nebijok išbandyti naują sekso žaislą – jis padės nutiesti naujus kelius malonumo paieškoms. Gali rinktis vibratorių, kuris labai tikroviškai imituoja žmogaus prisilietimą. Pavyzdžiui, „Nebegėdos“ parduotuvėje esantį Universalus vibratorius „THE BILLIONAIRE“. Su tokio tipo vibratoriumi gali keliauti po visą savo kūną, atrasti kūno zonas, kurių net nelaikei erogeninėmis. O kai nuspręsi įsukti į galutinę stotelę – vulvą, pamatysi, kokiomis naujomis spalvomis nušvis tavo jau pasenusi masturbacija. 

Moterims didesnį orgazmą gali atnešti intensyvi lytinių lūpų stimuliacija, todėl gali išbandyti klitorinį vibratorių, pavyzdžiui, „The FireFighter“. Jis stimuliuoja ne tik klitorį, bet ir lytines lūpas, kuriose gausu malonumo taškų. Šis vibratorius atsparus vandeniui, tad savo masturbavimosi rutiną gali perkelti į vonią. Šiltas vanduo, kvepiančios žvakės, pritemdytos šviesos, vibratorius ir TU. 

Masturbacija ir lubrikantas – geriausias duetas

Seksualiai aktyvūs asmenys retai kada susimąsto, kad masturbacija ir lubrikantas – itin geras derinys. Tokia mintis galbūt kartais šauna vyrams, kadangi lubrikantas padeda sumažinti trintį ir pagerina slydimą, tad masturbacija tampa malonesnė. Tačiau sąmoninga masturbacija susijusi su pažintimi su savo kūnu. Ir čia lubrikantas gali pasitarnauti kaip naujas vėjas, įsisukęs į jūsų rutiną. Didelį lubrikantų pasirinkimą gali rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje.

Naudokite lubrikantą net tik viename lytinių organų taške, bet leiskite pirštams slysti per visą kūną. Galbūt kūno vieta, į kurią anksčiau visai nekreipdavote dėmesio, lėtai masažuojama naudojant lubrikantą, taps nauju malonumo tašku? 

Klausykitės savo kūno

Atsipalaidavimas – būtinas, norint iš masturbacijos „išspausti“ visus malonumus. O kad visiškai atsipalaiduotume, turime įsiklausyti į savo kūną. Ką tai reiškia?

Pavyzdžiui, pasirūpinkite, kad jums nebūtų šalta – kai kūnui šalta, susijaudinti yra sunkiau. Tad pasirinkite šiltą patalpą, kur jaustumėtės patogiai. Apskritai skirkite laiko susijaudinimui. Prieš masturbaciją galite netgi pasižiūrėti kokią nors seksualią filmo sceną, perskaityti erotinės knygos skyrių, įsijungti sexy dainą ir pagal ją pašokti. Darykite viską, kas jus jaudina labiausiai – tokiu būdu masturbacija atneš daugiau malonių šiurpuliukų.

Niekur neskubėkite

Gali pasirodyti juokinga, kad esame mokomi teisingai masturbuotis – ką čia naujo prigalvosi, juk visi atėjome vieno – orgazmo. Tačiau masturbacija iš tiesų gali tapti nauja patirtimi su dar intensyvesniu orgazmu, jeigu tik leisite sau atsipalaiduoti ir niekur neskubėti. Bent vienam kartui ištrinkite tą įgimtą norą kuo greičiau „pasitrinti“, pasiekti orgazmą ir toliau užsiimti kasdieniais darbais. Išbandykite seksą su savimi – su visomis įžangomis, jauduliu ir galiausiai – pasiekta viršūne.

Švelniai pasisveikinti su visais savo kūno ploteliais gali užtrukti, tad neskubėk – kuo ilgiau save „erzinsi“, tuo malonesnis bus visas procesas.

Visa tai pavyks tada, kai skirsite tam užtektinai laiko. Pavyzdžiui, skirkite sau valandą prieš miegą. Juk tai nėra taip sudėtinga, tiesa?

Daugiau apie masturbaciją: Vyrų masturbacija: kuo ji naudinga?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.