Seksas gamtoje: ką reikia žinoti?

Seksas gamtoje vasarą skamba kaip fantastiška idėja: drąsu ir įdomu, o ir nauji pojūčiai, lydimi adrenalino, turbūt bus intensyvesni. Ar siūlome jį išbandyti? TIKRAI TAIP. Šiame tekste pasidalysime patarimais apie tinkamą vietą seksui, priemones mylintis lauke, seksą vandenyje, erotišką muziką ir kitus svarbius dalykus nepamirštamai patirčiai.

Seksas gamtoje – kokia vieta tinkamiausia?

Mus gali kaip reikiant jaudinti seksas gamtoje: galimybė būti užkluptiems, adrenalinas ir visa kita. Tačiau labai svarbu nepamiršti, kad kartais toks jaudulys gali baigtis šiek tiek kitaip, nei tikėtasi. Kokios sekso gamtoje taisyklės?

Kuo atokiau, tuo geriau

Raskite vietą, kurioje tikrai būtumėte vieni. Tai galėtų būti atoki kaimo pirtelė prie ežero, jauki sodyba, kiek nutolusi nuo artimiausių kaimynų. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vieta būtų atokiau nuo mokyklų ar kitų vietų, kuriose gali lankytis vaikai.

Įstatymai ir nuogumas

Ar žinojai, kad nuogumas viešoje vietoje, kurioje yra žmonių, yra įvardijamas kaip nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas? Toks elgesys baudžiamas ne itin didele pinigine suma – nuo 30 iki 40 eurų. Apie tai esame rašę senesniame tekste: Įstatymai apie seksą viešoje vietoje: ar mūsų sekėjai jų paiso?

Seksas viešoje vietoje (žinoma, jei abu žmonės yra pilnamečiai ir tai daro visiškai savo noru) taip pat yra vertinamas kaip viešosios tvarkos sutrikdymas ir už tai gresia piniginė bauda.

Rūpinkitės savo saugumu

Taip pat atsižvelkite į savo saugumą ir rinkitės vietą, kurioje smagiais žaidimais galėsite mėgautis saugiai. Venkite vietų, kur gali būti erkių, dilgėlių, akmenukų ir kitų dirgiklių, dėl kurių jausite diskomfortą ir bus sudėtinga atsipalaiduoti.

Seksas gamtoje ir priemonės

seksas gamtoje

Klitorinis vibratorius „The Surfer“

Ką pasiimti į šią įsimintiną išvyką?

  • Lubrikantas. Kad seksas būtų ne tik malonus, bet ir sklandus, savo kuprinėje tikrai patariame turėti lubrikanto buteliuką. 
  • Prezervatyvai. Saugus seksas – geriausias seksas.
  • Purškalas nuo uodų. Niekas taip negadina romantiškos išvykos kaip aplinkui skraidantys uodai. Kad visą naktį netektų kasytis, pasiimkite uodus atbaidantį purškalą arba žvakę. 
  • Sekso žaislas. Geriausia rinktis žaislą, kuris neužima papildomos vietos tarp jūsų daiktų. Mūsų parduotuvėje kelionėms tinkamiausias vibratorius yra „The Surfer“, kuris dėl savo patogaus dydžio ir galingumo yra dažnas mėgstančių keliauti pasirinkimas.

Seksas vandenyje

Seksas vandenyje gali pasirodyti puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą, tačiau yra keli dalykai, kuriuos reikia žinoti apie seksą vandens telkiniuose.

Vandens telkinyje yra plika akimi nematomų mikrobų, parazitų. Po tokio sekso moteriai gali prasidėti makšties uždegimas, seksas gali būti nepatogus dėl prastos lubrikacijos ir sausumo (taip, vanduo nėra pats geriausias lubrikantas). Tačiau jeigu noras pasimylėti tokioje vietoje yra didelis, nepamirškite saugotis: prieš įlipdami į vandenį užsidėkite prezervatyvą, nes vandenyje pastoti taip pat įmanoma.

Ko nepamiršti norint pasimylėti gamtoje?

Nuotykiui gamtoje beveik pasiruošta – ko dar nepaminėjome?

Žinoma, kad būtų patogiau, rekomenduojame su savimi pasiimti palapinę – ji padės užtikrinti privatumą, taip pat apsisaugoti nuo uodų ir kitų nepageidaujamų miško gyventojų.

Nepamirškite įsidėti pledų. Vieną galėsite patiesti vietoj čiužinio, kitu užsikloti, jeigu išvykai pasirinksite nakties laiką ir bus šiek tiek vėsu. Tokiu atveju pravers ir kojinės, kad seksas būtų patogus, malonus ir… nuotaikingas.

Seksas gamtoje su erotiška muzika

Ir galiausiai, kaip vyšnaitė ant pyragėlio – muzika. Jeigu mylėtis tarp miško garsų šiek tiek nejauku, siūlome Simonos Burbaitės sukurtą grojaraštį sekso žaidimams paįvairinti. Muzika padės išsilaisvinti, atsikratyti suvaržymų, o ypatingas ritmas sujaudins ir sujungs jus ypatingam ir nepamirštamam „šokiui“.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.