Baigiu per greit: 5 patikrinti būdai prailginti lytinį aktą

Nuotrauka: Pexels

Nepamirštamas ir malonus seksas abiem partneriams – viskas, ko reikia geram lytiniam gyvenimui. Vis dėlto kaip ir kiekvienoje kitoje gyvenimo srityje, taip ir čia kartais atsiranda šiokių tokių keblumų. Vienas iš jų – per greit pasibaigęs lytinis aktas arba kitaip – priešlaikinė ejakuliacija. Gamta mus sukūrė gana ironiškai – moteriai reikia daugiau laiko pasiekti malonumą nei vyrui, tad sunku rasti pusiausvyrą, tinkamą abiem pusėms.

Tiesa, filmai, pornografija ir kitos medijos dažnai nuteikia mus kiek naiviai – joks lytinis aktas (sueitis) nesitęsia valandą. Ilgos įžangos, bučiniai, masažai – taip, visa tai įtraukus, seksas taps ilgesne ir daug malonesne patirtimi, tačiau pati sueitis laikoma normalios trukmės, kai iki ejakuliacijos užtrunkama ilgiau nei 90 sekundžių. Vis dėlto, apie tai mintyse pagalvoja turbūt kas antras seksualiai aktyvus žmogus – o ar yra galimybė lytinį aktą nors šiek tiek prailginti? Turime gerą žinią – tikrai yra. Šiandienos tekste tavęs laukia 5 pagrindiniai būdai, padėsiantys lytinę patirtį paversti nepamirštamu potyriu.

1. Treniruotės

Prailginti lytinį aktą ir atitolinti ejakuliaciją gali padėti ir treniruotės. Kaip tai daryti?

Treniruotėms pasitelkite masturbaciją. Stimuliuokite penį iki taško, kai pradedate jausti artėjančią kulminaciją. Tuomet sustokite, taip ir nepasiekę orgazmo, ir šiek tiek palaukite. Nurimę vėl pradėkite stimuliaciją ir kartokite šį pratimą tiek kartų, kiek jums norisi.

Treniruotis galite ir pasitelkdami masturbatorius. Kartu galite naudoti ir lubrikantą ir sekite tas pačias instrukcijas, kuriomis naudojatės masturbuodamiesi ranka. Tiesa, dėl masturbatoriaus ejakuliacija bus itin galinga ir maloni, tad išbandyti tokią stimuliaciją tikrai verta.

Mūsų pasiūlymas vyrams, ieškantiems naujo sekso žaislo – masturbatorius „Men Wand“, kurį labai smagu naudoti tokioms treniruotėms. Lankstūs masturbatoriaus „sparnai“ tvirtai apgaubia varpą ir itin tiksliai stimuliuoja sėklides, varpą ir jos galvutę. Galėsite rinktis net iš 50 skirtingų vibracijų kombinacijų!

 

Po tokių treniruočių lytinis aktas gali pailgėti nuo kelių iki keliolikos minučių. Taip pat sakoma, kad vis atitolinant kulminaciją, orgazmas bus daug intensyvesnis. Tokius pratimus galima daryti ir lytinio akto metu su partneriu. Pajutę, kad artėja kulminacija, šiek tiek atsitraukite ir pailsėkite, tuo pat metu stimuliuodami partnerio (-ės) erogenines zonas, kad nedingtų susijaudinimas.

Taip pat padėti treniruotis gali ir reguliarus seksas. Greitai pasiekti orgazmą padeda ilgas susilaikymas, tad šiuo atveju reikėtų elgtis atvirkščiai – mylėkitės reguliariai ir tokiu būdu leiskite sau seksu mėgautis ilgesnį laiką.

2. Ilgesnė įžanga

Ilgesnė įžanga gali gana drastiškai pakeisti jau rutina tapusį ir nebe tokį jaudinantį seksą. Tokiu būdu taip pat jį ir prailginsite. Didelė dalis moterų sekso metu taip ir nepatiria vaginalinio orgazmo, tad ilgesnė įžanga yra itin reikalinga. Jos metu galite labiau vienas kitą įaudrinti, patenkinti moterį oraliniu seksu, suteikti jai nepamirštamą orgazmą. Atėjus laikui lytinei sueičiai, galėsite nebesijaudinti dėl to, kad ji trunka per trumpai – abi pusės bus patyrusios orgazmą ir pralaimėtojų nebus. 

Taip pat svarbu lytinį aktą pradėti tada, kai partnerė yra susijaudinusi, t. y. kai makštis pakankamai drėgna. Drėgmė taip pat šiek tiek sumažina penio galvutės jautrumą, todėl lytinis aktas gali šiek tiek pailgėti.

3. Prezervatyvai

Savo tekstuose mes dažnai kalbame apie saugų seksą ir kartojame, kad reikėtų rinktis arba saugų seksą, arba jokio. Tačiau prezervatyvas gali pasitarnauti ne tik saugant sveikatą, bet ir prailginant lytinį aktą. Naudojant prezervatyvą sumažėja penio galvutės jautrumas, dėl to natūraliai atitolinama ejakuliacija. Nebegėdos parduotuvėje galite rasti įvairiausių rūšių prezervatyvų, tad nesijaudinkite – tikrai išsirinksite sau tinkamiausius, kurie sumažins jautrumą, tačiau malonumo – ne.

4. Sekso žaislai 

Sekso prekių parduotuvėse galima rasti visko – iš tiesų VISKO, kas galėtų padėti pagerinti seksualinį gyvenimą. Taigi visai nenuostabu, kad tarp šių prekių yra tokių, kurios gali padėti prailginti lytinį aktą.

Vienas iš paprasčiausių – penio žiedas. Nebrangus ir paprastai naudojamas žiedas maunamas ant varpos, tokiu būdu ją suspausdamas ir neleisdamas ištekėti kraujui. Šis žaisliukas padės mėgautis šiek tiek prailgintu lytiniu aktu.

Taip pat yra ir penio žiedų, kurie skirti abiejų partnerių malonumui. Nebegėdos parduotuvėje rasite ir vibruojančių penio žiedų, kurie būtent tai ir daro – prailgina erekciją, o galingas variklis sukelia įspūdingas vibracijas, kurių impulsus lytinio akto metu gali jausti abu partneriai. Tad šiek tiek užlaikyta ejakuliacija atsipirks su kaupu – orgazmas bus išties pasakiškas. 

5. Kitoks gyvenimo būdas

Kaip ir visose kitose gyvenimiškose srityse, taip ir sekse labai svarbi mūsų sveikata. Mūsų savijauta, mityba, žalingi įpročiai, fizinis aktyvumas gali nulemti tai, ar mūsų seksualinis gyvenimas mus džiugins ar privers nerimauti. Nors aukščiau minėtos priemonės ir gali padėti susitvarkyti su priešlaikine ejakuliacija, tai greičiausiai bus trumpalaikis problemos sprendimas. Ilgalaikiam sprendimui reikia laiko ir gyvenimo būdo pakeitimo.

Tad pasidarykite eksperimentą. Kuriam laikui, pavyzdžiui, mėnesiui atsisakykite alkoholio ir rūkymo, kuo labiau venkite nesveiko maisto ir gazuotų gėrimų, reguliariai mankštinkitės ir susitvarkykite miego režimą taip, kad išmiegotumėte mažiausiai 8 valandas. Ir įvertinkite ne tik geros savijautos pokyčius, bet ir malonesnio seksualinio gyvenimo privalumus.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.