muzika seksui

10 dainų tavo sekso žaidimams

Nuotrauka: Ketut SubiYanto

Jei kam nors dar kyla klausimas, ar muzika gali būti veiksmingas afrodiziakas, atsakome – tikrai taip! Pagalvok apie visus filmus, kurių romantiškose ir seksualiose scenose muzika atliko didžiulę rolę. Ieškodami skambesio paįvairinti romantišką vakarą ar sekso atmosferą žmonės kuria grojaraščius – tai motyvuoja ir pačius atlikėjus.

Muzika ir trauka

Plačiau pakalbėkime apie tai, kuo susijusi muzika ir trauka kitam žmogui. Vienos universiteto psichologai užsibrėžė išsiaiškinti, kaip muzika veikia mūsų potraukį kitiems žmonėms. Tyrimo vadovė Manuela Marin sako, kad ją iš dalies įkvėpė Charleso Darvino teorija. Evoliucionistas tikėjo, kad muzika vystosi seksualinės atrankos būdu, o muzikinis talentas indikuoja gerus genus.

Šiandien Darvino teorija yra plačiai diskredituota, tačiau ji vis tiek pakišo Marin idėją. Ji norėjo ištirti muzikos reikšmę renkantis partnerį. Tiksliau – tyrimu siekta išsiaiškinti, ar muzika gali turėti teigiamą poveikį tam, kaip moterys mato priešingos lyties veido bruožus.

Mokslininkai tyrimui surinko 64 moteris ir 32 vyrus. Visi dalyviai buvo universiteto studentai, kruopščiai atrinkti pagal muzikinį skonį ir gebėjimus.

Vyrai ir moterys buvo paskirstyti į kontrolines grupes. Eksperimentinėje grupėje moterims buvo leidžiamos skirtingo emocinio turinio instrumentinės muzikos ištraukos. Tada joms buvo parodytos vyrų su neutraliomis išraiškomis nuotraukos ir paprašyta įvertinti jų patrauklumą. Taip pat moterų klausta, ar sutiktų nueiti su vyru į pasimatymą remdamasi tik tuo, ką mato nuotraukoje.

Pirmiausia nuotraukos moterims buvo rodomos nepaklausius muzikos. Rezultatai parodė, kad moterys vertino vyrus kaip patrauklesnius, kai pirmiau girdėjo muziką – ypač itin stimuliuojančią ir sudėtingą.

Įdomu tai, kad vyrų nuomonės apie moterų patrauklumą, muzika reikšmingai nepakeitė.

Muzikos įtaka seksui

Ar muzika ir seksas yra glaudžiai susiję? Tikrai taip!

Pirmiausia, kai klausomės muzikos, smegenis užplūsta dopaminas, laimės hormonas. Tas pats vyksta ir tada, kai mylimės, todėl tai gali efektyviai sujaudinti kūną.

Tiek muzika, tiek seksas, padeda išsilaisvinti, atsikratyti suvaržymų. Abiem padeda kuriam laikui pamiršti išorinį pasaulinį ir paskęsti aistroje.

50 proc. dalyvavusių „Deezer“ apklausoje teigė, kad muzikos klausymasis sekso metu pagerina patirtį. Penktadalis teigė, kad tai juos labiau sujaudina, 17 proc. pažymėjo, kad muzika padeda jaustis patogiau, o 16 teigė, kad su muzika seksas tiesiog pagerėja.

Taip pat beveik ketvirtadalis vyrų teigė, kad dėl muzikos seksas trunka ilgiau, tačiau tam pritarė tik 9 proc. moterų.

muzika seksui

Monika Miltenytė

Grojaraštis seksualiai nuotaikai

Specialiai jaudinančiam vakarui paprašėme menininkės ir kūrėjos Monikos Miltenytės sudaryti seksualų grojaraštį „Nebegėdos“ auditorijai. Kruopščiai dainas atrinkusi Monika sako: „Sensual“ kolekcija įkvėpta šių dienų muzikos kultūros, manau, vakaro glamonėms nereikia nostalgijos, jos turi alsuoti buvimu čia ir dabar, tikiuosi mano atrinktos dainos tai puikiai atspindės. Sudėjau sodriais ir aksominiais vokalais persmelktas dainas, kurios atpalaiduos ir įtrauks į jausmingą vakaro siužetą. Šis grojaraštis puikiai tiks tiek ramiam vakarui su knyga prie vyno taurės, tiek jausmingam laikui drauge su partneriu.“ Grojaraščio klausyti gali čia.

Komentarai (2)

  • Rasa

    Puikus grojaraštis ramiam vakarui su knyga ir vynu, bet tikrai ne jausmingam ar jaudinančiam laikui su antra puse. Turbūt visiems skirtingai 🙂

    reply
  • Maya

    Puse dainu jau prisidejau i savo grojarasti 😀 labai geru dainu yra! Labai tinkanciu ^^ dar prideciau chris isaak – wicked game ir M.J – give into me ♡♡♡

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.