Partneris neleidžia pirkti vibratoriaus: ką daryti?

Pastebėjome, kad vienas dažniausių „Nebegėdos“ sekėjų nuogąstavimų prieš įsigyjant vibratorių yra: O ką mano vyras pasakys? Kai kurios moterys teigia, kad būtent partneris joms neleidžia pirkti vibratoriaus, todėl ir dvejoja įsigyti.

Viename Bustle’s Sex TBH atliktame tyrime buvo nustatyta, kad 19 procentų apklausoje dalyvavusių moterų dvejoja įsigyti vibratorių, nes tiki, kad tai gali įžeisti partnerį. „Iš tiesų turėjau partnerį (dabar jau eks), kurio vyriškumui šis nedidelis, rožinis, blizgantis vibratorius atrodė kaip didžiausia grėsmė“, – taip pasakoja viena iš tyrime dalyvavusių respondenčių. Ir tai tik vienas pavyzdys iš šimtų tūkstančių panašių situacijų.

Kodėl vyrai taip nerimauja dėl jų partnerių vibratorių?

1. Vyras bijo, kad vibratorius jį pakeis

Kai kurie vyrai, kurių partnerės naudoja vibratorių, jaučiasi neužtikrinti dėl savo sugebėjimų miegamajame. Kodėl ji nepatiria orgazmo su manimi, tačiau su sekso žaislu viršūnę pasiekia vos per kelias minutes? Tinkamiausias atsakymas – moters anatomija. Tik 1 moteris iš 4 sekso metu patiria vaginalinį orgazmą. Todėl naudojančios vibratorių kiek pakoreguoja šią statistiką moterų naudai.

Net jeigu partneris puikiai išmano visas malonumo technikas, tikėtina, kad moteris vis tiek nejaus orgazmo. Esame gavusios žinučių iš savo sekėjų, kurios prisipažino, kad pirmąjį orgazmą patyrė būtent naudodamos vibratorių – kitais būdais šio malonumo pasiekti tiesiog nepavyksta.

2. Vyras neleidžia pirkti vibratoriaus, nes bijo nutolti nuo partnerės

Keli vyrai sekėjai pasidalijo stereotipu, sklandančiu tarp vyrų, kad į poros seksualinį gyvenimą įtraukus vibratorių, aistra gali sumažėti. Skubame patikinti, kad tai tikrai nėra tiesa. Vibratorius yra puikus būdas papildyti poros seksualinį gyvenimą ir suteikti dar daugiau malonumo abiem partneriams. Viename „Nebegėdos“ tekste psichologė-seksologė Laura Butvilaitė siūlo priminti savo partneriui, kad jis ir vibratorius gali puikiai vienas kitą papildyti. Tad konkuruoti tikrai nereikia – vibratorius gali padėti paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Ką daryti, jeigu partneris neleidžia pirkti vibratoriaus?

Keli paprasti patarimai iš mūsų lūpų.

1. Išsiaiškink, kodėl jam nesinori, kad naudotum sekso žaislą

Atvira komunikacija yra tiesus kelias ne tik į sėkmingus santykius, bet ir gerą seksualinį gyvenimą. Būkite atviri ir iškelkite šį klausimą: kodėl partneris nenori, kad naudotum vibratorių? Ar kalti įsitikinimai? Nepasitikėjimas savimi? Kalbėkitės nuoširdžiai, nekaltindami vienas kito. Pasakyk, kad norėtum išbandyti kažką nauja ir tiki, kad tai tik dar labiau pagerins jūsų poros seksualinį gyvenimą. Pokalbis yra geriausias sprendimas.

2. Išsirinkite vibratorių, tinkamą porai

Kai kurie vyrai, nesidomintys sekso žaislais, išgirdę žodį vibratorius iš karto įsivaizduoja ilgą ir storą vyriško lytinio organo kopiją… Ne pats gražiausias vaizdinys. Tad pats laikas partnerį supažindinti su klitoriniais, porų arba pulteliu valdomais vibratoriais – nedideliais, tačiau itin galingais. Nerkite į sekso žaislų paiešką kartu – juk tai gali būti jūsų bendro malonumo reikalas! Tai bus jaudinanti patirtis, po kurios abu norėsite išbandyti savo pirkinį.

3. Leisk partneriui išbandyti vibratorių su tavimi

Jeigu vis dėlto nutarėte nusipirkti vibratorių, tačiau partneris vis dar nusiteikęs kiek skeptiškai, leisk jam pačiam imtis iniciatyvos. Tegu partneris jį išbando su tavimi: pamatęs, kiek tau malonumo gali suteikti toks paprastas vibruojantis miegamojo aksesuaras, partnerio nuomonė gali greitai pasikeisti. Juk kai malonu vienam, kitam taip pat yra labai labai gera. Ypač jums abiem gali patikti pulteliu valdomas vibratorius, kuriuo galima atkurti visą sekso eigą.

Taip pat gali pasiūlyti partneriui kartu pasimasturbuoti. Vien jau pasiūlymas skamba išties jaudinančiai. Paklausk, ar jis neprieštarauja, kad masturbacijai naudosi vibratorių. Leisk partneriui tave stebėti. Juk nieko nėra smagiau nei matyti, kaip tavo partneris patiria malonumą ir visa šia patirtimi dalijasi su tavimi.

4. Užsiregistruokite porų iššūkiui

Ar vis dar trūksta stumtelėjimo naujų seksualinių patirčių link? Siūlome užsiregistruoti į „Nebegėdos“ paruoštą porų iššūkį. Jame jūsų laukia daugybė įdomių užduočių, kurios padės sutvirtinti santykius, paįvairinti seksualinį gyvenimą ir geriau vienas kitą suprasti. Porų iššūkio metu 5 dienas kasdien gausite po naują užduotį, kurios yra skirtos jūsų poros ryšiui puoselėti.

Šaltiniai:

https://www.bustle.com/p/guys-who-feel-emasculated-by-women-bringing-sex-toys-into-the-bedroom-ive-got-a-message-for-you-81341

Komentarai (1)

  • Tomas

    Aš pats nupirkau savo draugei vibratorių ir nuo to mūsų žaidimai tik pagerėjo. Ir joks vibratorius nepakeis vyro, vyrai būkit drąsus. leiskit pirkti ar patys nupirkit, o toliau jau jūsų fantazijos reikalas ką ir kaip veiksite. 🙂

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.