Valentino diena: ką dovanoti?

Artėja šv. Valentino diena ir kviečiame tave pasismaginti renkantis dovanas mūsų parduotuvėje. Jeigu Valentino dieną pasitinki vienas(-a), siūlome stipriai neliūdėti ir apdovanoti save arba savo draugus.

KĄ PADOVANOTI SAU?

Per metus mūsų parduotuvės asortimentas kaip reikiant išaugo, tad akys gali raibte raibti nuo pasirinkimų. Šįkart išskirsime 3 vibratorius ir papasakosime, kuo jie ypatingi:

KAS SAKĖ, KAD ROMANTIKAI SUKURTI REIKIA DVIEJŲ? – „THE ROMANTIC“

Jį iš mūsų šluote šluoja nuo pat jo atsiradimo pradžios. Šis G-taško stimuliatorius turi 4 skirtingus greičius ir 3 pulsavimo dažnius, yra atsparus vandeniui ir yra itin tylus.

Kas sakė, kad romantikai sukurti reikia dviejų žmonių? Rekomenduojame griebti „The Romantic“, prisileisti vonią karšto vandens, užsidegti žvakių ar kvapnių Palo Santo lazdelių, užsileisti muzikos (galite pasinaudoti mūsų grojaraščiu, kuris tradiciškai groja Nebegėdos renginiuose) ir pasimėgauti puikiu vakaru! <3

DVIGUBAS MALONUMAS – „KAYA RABBIT“

Tai – visiška naujiena mūsų parduotuvėje. Šis vibratorius siūlo dvigubą stimuliaciją: vidinę ir išorinę. Jis taip pat atsparus vandeniui ir turi net 12 skirtingų vibracijos režimų ir greičių!

PATS PRAKTIŠKIAUSIAS ŽIEDAS TAVO GYVENIME – „FIN“

„Fin“ yra ypatingas tuo, kad yra maunamas ant pirštų ir jį gali naudoti viena arba perduoti savo partneriui(-ei) – tam, kad sekso metu galėtum pasimėgauti papildoma klitorio stimuliacija. „Fin“ yra labai galingas, tylus ir atsparus vandeniui. Jam nereikia baterijų, galima pakrauti USB jungtimi.

KĄ PADOVANOTI JAM?

PAKVIESK JĮ PAŽAISTI – SILIKONINIAI ANTRANKIAI

Tokia dovana yra naujas iššūkis ir puikus pretekstas paeksperimentuoti. Padėk dovaną namuose toje vietoje, kur jis dažniausiai geria rytinę kavą, užrašyk pasimatymo laiką ir lauk įspūdingo vakaro!

PALEPINK JĮ – PENIO ŽIEDAS

Vyrai patiria labai didelį spaudimą dėl to, kaip jiems „sekasi“ seksualiniai reikalai: čia jie turi būti visagaliai titanai didelėmis varpomis. Vaikinai kartais gali nerimauti dėl to, kiek trunka lytinis aktas. Penio žiedas yra veiksminga priemonė prailginti lytinio akto trukmę ir sukelti dar didesnį malonumą tavo partneriui <3 Pabandom?

PREZERVATYVAI – KAIP DOVANA

Gal ir skamba keistai, kad prezervatyvai gali būti dovana, bet kai mes pamatėme pas mus atkeliavusių „Jonny“ prezervatyvų pakuotes, tuoj pat puolėme dovanoti juos draugams ir draugėms. „Jonny“ prezervatyvai atkeliauja labai gražiose, estetiškose pakuotėse ir kiekvienas prezervatyvas turi atskirą maišelį, skirtą įdėti panaudotai apsaugos priemonei. „Jonny“ dėžutės atrodo kaip mieli vokeliai, kviečiantys aistringam nuotykiui, galite rinktis: 3, 6 ar 13 vienetų.

KĄ DOVANOTI JAI?

Žinoma, vibratorius būtų puikiausia dovana – tokiu būdu jai pasakytum, kad tau rūpi jos malonumas ir santykis su savo kūnu. Nors dar pasitaiko vaikinų, kurie baiminasi, jog vibratorius juos pakeis, tačiau vis daugiau sekėjų mums parašo, kad labai džiaugiasi būtent iš savo vaikinų gavusios dovanų vieną iš Nebegėdos vibratorių.

Kurį rinktis?

NAUJOKEI – „MILLIONAIRE“

Šis vibratorius yra vienas populiariausių mūsų parduotuvėje. Kodėl? Jis yra paprasto dizaino, pagamintas iš švelnios medžiagos, skirtas išorinei klitorio stimuliacijai. „Millionaire“ yra itin tylus ir nedidelis. Atsparus vandeniui.

NENUSTYGSTANČIAI VIETOJE – „ZEE“

„Zee“ yra mažesnis už jos didžiausią lūpdažį ar lūpų balzamą, tilpsiantis visose rankinėse, kuprinėse ar kišenėse. Šis daiktas galės kasdien būti kartu ten, kur ji tuo metu keliaus. Jis turi USB pakrovimo funkciją ir yra atsparus vandeniui.

YPATINGAS REIKALAS – „EVA“

„Eva“ yra visiškai ypatingas reikalas, nes jos nereikia laikyti rankomis! Ji puikiai įsikomponuos į jūsų poros lytinį gyvenimą, nes tuo metu, kai kartu maudysitės aistros sūkury, „Eva“ pasirūpins išorine klitorio stimuliacija, įsitvirtinusi tarp didžiųjų lytinių lūpų. Šis vibratorius yra atsparus vandeniui bei turi ypatingą dėžutę-kroviklį.

DOVANOS JŪSŲ PORAI

Neįtikėtinai smagu būtų pasakyti savo partneriui(-ei): „Žiūrėk, aš čia iš Nebegėdos užsakiau įdomių dalykų, gal šįvakar kartu pasižiūrime ir pabandome, kas ten yra?:)“

Siūlome savo pirkinių krepšelį papildyti šiais dalykais:

VIBRATORIUS POROMS

Šis „Lelo Tara“ vibratorius skirtas partnerės G-taško stimuliacijai, o vaginalinės sueities metu apdovanos svaiginančiais pojūčiais ir partnerį.

MASAŽO ŽVAKĖ

Masažas gali būti labai veiksminga aistros kūrenimo priemonė. Ši „Lelo“ žvakė ne tik nuspalvins jūsų miegamąjį gardžiausiais kvapais, bet ir pasitarnaus kaip masažo aliejus. Nuimkite dangtelį ir uždekite žvakę. Palaukite, kol aromatas pasklis po patalpą ir aliejus suskystės. Užgesinkite žvakę ir palaukite apie 30 sek., kol aliejus atvės. Pilkite aliejų į delną ir įmasažuokite į odą.

KAIP SVIESTU PATEPTA – LUBRIKANTAS

Lubrikantas yra nuostabi priemonė sklandžiam seksui: jis sumažina skausmingos vaginalinės sueities tikimybę, prideda drėgmės ten, kur jos trūksta, taip pat praverčia ir stimuliacijos ar masturbacijos metu. Mūsų parduotuvėje yra tik vandens pagrindo lubrikantai ir juos galima naudoti kartu su sekso žaislais.

JEIGU SUNKU IŠSIRINKTI

Vien skaitydamas(-a) šį sąrašą pradėjai dūsauti iš nuovargio, bet padovanoti kažką norisi – nesijaudink, leisk savo meilei išsirinkti pačiam(-ai), padovanodamas(-a) jai (jam) Nebegėdos dovanų kuponą (jį mes išsiųsime el. paštu).

P.S. Mes stengiamės, kad užsakytos prekės jus pasiektų kuo greičiau. Pristatymas paprastai trunka 2-3 darbo dienas. Apsiperkant už 35 € ir daugiau, prekės pristatomos nemokamai. Taip pat yra galimybė jas atsiimti pas mus studijoje darbo dienomis iki 15 val. Jeigu turi klausimų, rašyk į pardavimai@nebegeda.lt

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.