Dovanų idėjos Valentino dienai

Artėja šv. Valentino diena, įsimylėjėlių šventė. Aš perėjau per visus šios šventės etapus: verkimo, įsisupus į pledą ir žiūrint filmą „Graži moteris”, neigimo ir kartojimo, kad ši šventė yra šūdas, skraidymo įsimylėjus padebesiuose, įsikibus į parankę tam, kuris tuo metu beprotiškai žavėjo, rašant meilės laiškus ir panašiai. Dabar išsigryninau tokį santykį: kad ir kaip nemėgčiau kai kurių tradicijų ir masinių švenčių, šios dienos ignoruot man nepavyksta. Jos metu stengiuosi praleisti laiką su partneriu ir kartais jam ką nors padovanoju. Jeigu ir jūs planuojat kažką dovanot, turiu jums idėjų – galbūt kažkas jums pravers iš mūsų parduotuvės. Pirkdami mūsų parduotuvėje paremiate mūsų visą kreizi veiklą. Ačiū už tai!

1.Dovanos sau

Pats metas pradžiuginti save kuo nors malonaus.

Klitorio masažuoklis yra mano vienas iš praėjusių metų atradimų. Jis turi kelis stimuliacijų modelius, jo nereikia niekur kišt, tiesiog švelniai priglaust prie klitorio, rasti sau tinkamiausią stimuliacijos modelį, pasirinkti stiprumą, atsipalaiduoti ir… gaudyti orgazmus!

Šaltiniai teigia, kad masturbacija atpalaiduoja, padeda spręsti seksualines problemas, gerina santykį su savo kūnu, sumažina mėnesinių skausmus. Kai jūs suprasite, ko jūsų klitoris nori, bus daug lengviau tai iškomunikuoti partneriui/-ei bei visai smagu pasimėgauti daug pastangų nereikalaujančiu seksu su savimi!

Ginekologai teigia, kad per dieną moterys turėtų padaryti apie 200 makšties raumenų sutraukimų – Kėgelio pratimų. Kėgelio pratimai yra puikūs ir reikalingi mūsų savijautai, mūsų ateities gimdymams, orgazmams, atsistatymui po gimdymo ir t.t. Čia yra parašyta daugiau. Bet kaip tingisi juos daryt… Jei ir tu tingi, griebk šį prietaisą, kuris atliks svarbų darbą už tave. Per 5 min per dieną!

Seniai galvojote apie menstruacinę taurelę, bet… nedrįsote? Išdrįskite pagaliau ją išbandyti. Ji neteršia gamtos, sutaupys jums pinigų, nes ją galima naudoti iki 10-ies metų ir yra labai patogi kelionėse. Ji padės jums suprasti, kad mėnesinių kraujas yra visiškai nešlykštus ir bus lengviau sekti savo kraujavimo intensyvumą bei pobūdį.

Visada galite pasikonsultuoti su mumis instagrame, facebooke arba el.pašte, jeigu kyla klausimų ir mes į juos atsakysime. Dažniausiai pas mus perkama Lily Cup One – minkšta, patogi taurelė, skirta pradedančiosioms ir bijančioms to pirmo karto su ja, o man labiausiai patinka Lily Cup – jos standžios sienelės, didesnis aukštis kažkaip labai patogiai įsitaiso man ten viduje :))) Jeigu jūs gimdėte natūraliais takais – rinkitės dydį B, o jeigu negimdėte arba turėjote CP, rinkitės dydį A. Merginos, kurios neturėjo lytinių santykių vaginaliniu būdu MENSTRUACINĘ TAURELĘ NAUDOTI GALI. Paklausykite čia.

2. Dovanos jums abiems

Naujos kartos prezervatyvai – naudingas dalykas visiems gyvenimo atvejams. Turime įvairiausių dydžių, formų ar kvapų prezervatyvų, kurie sekso metu užtikrins, jog patirtumėte maksimalų malonumą.

O ką manote apie vibratorių hetero poroms? Tai galėtų būti ir smagi dovana, ir nuotykis: „turiu dovaną MUMS. Gal išbandom?” Skamba kaip puikus planas Valentino dienos minėjimui!

Jūsų partneris (-ė) nori mylėtis per mėnesines, bet jūs… nenorite? Žmonės turi įvairiausių įsitikinimų apie mėnesinių kraują.

Kažką gąsdina, kad naują čiužinį išteps, kiti bijo infekcijų ir panašiai. Bet kai poroje susiduria skirtingi požiūriai, reikia ieškoti kompromiso.

Ziggy Cup yra TAS KOMPROMISAS. Ji yra sutverta seksui per mėnesines. Tai yra vienintelė taurelė, kurią galima naudoti su tokia paskirtimi. Viduje ją galima laikyti iki 12 valandų ir ji yra daugkartinė.

Galbūt visai smagus tas kompromisas?

3. Dovanos jai ar jam

O nukeliavę į Nebegėda parduotuvės skiltį, skirtą vyrams, tikrai rasite dovaną skirtą JAM!

Menstruacinė taurelė gal nelabai žavinga dovana Valentino dienai, bet klitorinis masažuoklis visiškai yra. Aptarinėjom su merginom mano instagrame, kaip sexy yra, kai vyras padovanoja savo mylimai moteriai tokią dovaną ir nusprendėm, kad tai yra puiki idėja!

Kad ir ką nuspręsite padovanoti ar nedovanoti, nepamirškite, kad svarbiausia yra atidus, pagarbus ir kupinas atjautos santykis su žmogumi, kurį mylit. Pirmiausia – su pačiu savimi.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.