Kodėl vibratorius – puiki kalėdinė dovana moteriai?

Kartais norisi šio bei to, kas galėtų atnaujinti intymų gyvenimą ir paversti jį kiek įdomesniu. Mes manome, kad vienas iš būdų tai padaryti yra vibratorius. Ir nors vyrai gali galvoti, kad moterims vibratoriai reikalingi kaip jų pakaitalai, moterys vibratorius naudoja dėl įvairių priežasčių. Todėl šiandien kalbame apie tai, kodėl vibratorius po Kalėdų egle moteriai gali suteikti daug džiaugsmo. Štai kelios priežastys:

1. Masturbacija – būdas pažinti savo kūną.

Psichologė-seksologė Laura Butvilaitė sako, kad moterys savo seksualumą atranda būdamos virš 30-ies, o berniukai būna labai seksualūs jau paauglystėje. Jie gerokai anksčiau sužino, kas jiems malonu ir pažįsta visas lytinio atsako stadijas: kada jie tik pradeda susijaudinti, kada jų susijaudinimas stiprėja, kada yra ta fazė, kai stipriau gali būti tik orgazmas ir taip toliau.

„Mergaitės dažnai nesimasturbuoja dėl įvairių priežasčių ir jos savo seksualumą atranda gerokai vėliau, tad joms irgi reikia apie 20 metų, kad pažintų savo kūną. O masturbacija yra vienas iš gerų būdų pažinti savo kūną“ – sako L. Butvilaitė. Taigi, besimasturbuodama ir betyrinėdama šią patirtį moteris gali geriau suprasti, kas jai teikia didžiausią malonumą, ir vėliau tai iškomunikuoti partneriui.

2. Proga mokytis kalbėti apie savo poreikius.

Kalbėti apie intymius dalykus ir savo poreikius sekse mums dažnai gėda. Ir gėda tiek prieš partnerį, tiek prieš save patį: nejaugi aš galiu norėti išbandyti kažką naujo? Jei ir nuspręsčiau įsigyti vibratorių, apie tai nežinotų nei mano močiutė, nei mano bičas. Mes manome, kad su močiute apie savo seksualinį gyvenimą kalbėtis gal ir nebūtina. Bet savo poreikius šiame kontekste išreikšti savo antrai pusei – net rekomenduotina.

Diskutuodami apie tai, ko kiekvienas mūsų tikisi ir siekia už miegamojo durų (kur tas jūsų miegamasis bebūtų), galite kurti atvirus, nuoširdžius, pasitikėjimą skatinančius ir malonumą teikiančius tarpusavio santykius. Nes intymus gyvenimas – neatsiejama santykių dalis, kurioje abu partneriai turėtų jaustis bent jau panašiai gerai. Vibratorius dovanų savo antrai pusei gali būti puiki proga pradėti diskusiją apie tai, kas mums svarbiausia mylintis, kokie pojūčiai mums patinka ir ką galima būtų intymiame gyvenime pakeisti. Žinoma, jei tik norite jį keisti.

3. Vibratorius – tai nauji įspūdžiai.

Gali būti, kad sekse esate išbandę viską. Tačiau jei tam nesate pasitelkę sekso žaislų, vadinasi, dar tikrai yra, ką išmėginti. Vibratorius gali būti įdomus reikaliukas ne tik jūsų moteriai – vibratoriai poroms, kuriuos turime Nebegėdos parduotuvėje (čia puikiai pasitarnaus DOUBLE WHALE), gali būti įdomūs abiem partneriams. Tiesa, mylėdamiesi galite išmėginti ir tik moterims skirtus vibratorius (mes žinome, kad kai kuriems tai patinka :))

Vibratorius gali būti puikus įrankis fantastiškai preliudijai, nes juo partnerę įkaitinsite per daug nevargdami rankomis. Taip pat čia negalime nepaminėti vieno jūsų mėgstamiausio – vibratoriaus FIN. Jis ypatingas tuo, kad puikiai prisitvirtina prie pirštų ir jo vibracijomis galima mėgautis ir atliekant sueitį (ir nesiparinant, ar kur nors netyčia karščiausią akimirką jis nepasimes). Vienaip ar kitaip, vibratorius vienareikšmiškai nustebins abu partnerius.

4. Vibratorių nauda įrodyta moksliškai.

Galime pasidžiaugti, kad sekso ir intymumo tema vis dažniau išnyra (mes labai stengiamės!) viešojoje erdvėje. Prie to prisideda ir seksualumą tiriantys mokslininkai, kurie vis atskleidžia, ką gi apie seksą mums sako tyrimai. Štai sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra bei susijaudinimu ir lengviau pasiekiamu orgazmu. Mes mokslu tikime ir stengiamės užtikrinti, kad jus pasiektų aukščiausius kokybės standartus atitinkantys produktai, tad įsigydami DAME, SMILE MAKERS bei LELO vibratorius bei klitorinius masažuoklius galite būti tikri, kad jūsų moteris bus nustebinta – tiek produkto funkcijos, tiek kokybės.

Daugiau šiomis temomis: Apie masturbaciją ir sekso žaislus

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.