Juliet Allen: „Masturbacija svarbi kaip dantų valymas”

Nuotraukos iš pašnekovės svetainės juliet-allen.com

Juliet Allen yra Australijoje gyvenanti seksologė, sekso ir santykių koučerė. Juliet teikia privačias konsultacijas, veda seminarus, internetinius mokymus bei kuria malonumui skirtus dildo, pagamintus iš kvarco. Su ja susipažinti artimiau galite Instagram @juliet_allen arba apsilankę Juliet svetainėje www.juliet-allen.com. Ji taip pat kuria podcastą pavadinimu Authentic sex with Juliet Allen.

Kiekvieną kartą, pradėdama naują internetinį projektą, mėgstu susikurti sąrašą žmonių, kurie kuria įkvepiantį turinį internete, atitinkantį mano projekto temą. Atsiradus Nebėgėdai, su Beata pildėme (ir toliau pildome) šį sąrašą, o Juliet vardas buvo paminėtas bene anksčiausiai. Dabar esu tikra jos fanė.

Dėl šios priežasties labai džiaugiausi, kai Juliet sutiko atsakyti į Nebegėda.lt klausimus. Kviečiu paskaityti mūsų interviu.

Kotryna: Juliet, kaip seksologija atsirado tavo gyvenime? Ar sekso tema tau visuomet buvo artima, o galbūt buvo koks lemiamas, viską keičiantis momentas, kuris padėjo suprasti, koks svarbus yra seksualinis malonumas?

Juliet: Neslėpsiu, man visad patiko seksas. Nuo jauno amžiaus jaučiau norą išbandyti naujus dalykus, eksperimentuoti, mokytis ir plėsti savo akiratį. Visada ypatingai domėjausi seksu, bet kai baigiau mokyklą, pradėjau studijuoti psichologiją, tada tapau mama, o dar vėliau ir jogos mokytoja. Po kelių metų trenerės darbo supratau, jog noriu tobulėti toliau. Tačiau šį kartą žinojau, ką tiksliai noriu mokytis ir tai neabejotinai buvo seksas. Taip magistro studijas baigiau specializuodamasi būtent seksologijoje. Niekada nesigailėjau, nė trupučio.

Kotryna: Konsultuoji poras ir individualius asmenis, padedi jiems pagerinti lytinį gyvenimą, išsiaiškinti, kas gi jiems trukdo patirti tikrąjį malonumą. Kokios problemos pastebimos dažniausiai tavo klientų rate?

Juliet: Pirmiausia – sumažėjęs lytinis potraukis ir stresas. Žmonės kreipiasi į mane norėdami daugiau gero sekso savo gyvenime, geresnių santykių su savo mylimaisiais ir partneriais. Dažnai viena pusė nori daugiau nei kita. Tai labai įprasta problema ir esu laiminga, galėdama padėti. Apskritai, manau, kad dėl greito gyvenimo tempo žmonės patiria per daug streso, dėl to savo darbu stengiuosi padėti savo klientams priimti geresnius sprendimus kasdieniame gyvenime, rūpintis savimi, atsipalaiduoti, na, o tai neabejotinai atsiliepia ir lytiniam gyvenimui.

Kotryna: Gal gali papasakoti daugiau apie savo darbaknygę „Ekstazinis seksas ir gilus intymumas“? Kaip sugalvojai šią idėją ir kaip ji gali pasitarnauti kiekvienam iš mūsų?

Juliet: O, kaip man patiko rašyti šią knygą! Norėjau sukurti tantros* vadovą, kuris būtų paprastas suprasti ir naudoti kiekvienam iš mūsų. Tantra padarė milžinišką įtaką mano asmeniniam gyvenimui ir dabar vadovaujuosi jos mokymais visuose savo gyvenimo aspektuose, norėjau šia patirtimi pasidalinti su visais. Ši darbaknygė yra įvadas į tantrinį gyvenimą ir puikiai tinka žmonėms, norintiems patirti ekstazinį seksą, kurti intymesnius ryšius bei gyventi prasmingesnį gyvenimą.

*Tantra yra Indijoje gimęs kelias į apsivalymą. Kai kuriose Vakarų šalyse tantra visų pirma siejama su tam tikra sekso praktika, fizine ir dvasine sekso laisve. Tačiau, svarbiausia, tai yra kelias į savęs radimą ir sąmonės nušvitimą.

Kotryna: Savo tinklapio, socialinių tinklų bei podcasto turinyje dažnai pabrėži, jog yra būtina išmokti pasitenkinti pačiam. Gal galėtum papasakoti, kodėl masturbacija yra tokia svarbi šiuolaikiniam žmogui?

Juliet: Tai, kaip mes seksualiai mylime save ir pasitenkiname patys, dažnai atsispindi mūsų meilės santykiuose su kitais. Masturbacija yra be galo reikalinga! Savo kūno ištyrinėjimas ir pažinimas yra greičiausias kelias į sėkmingą seksualinį pasitenkinimą ir su kitais. Manau, tai reikėtų praktikuoti reguliariai, tai taip pat svarbu, kaip valytis dantis ar keliauti į sporto salę.

Kotryna: Atrodo, kad tau nepaprastai lengva kalbėti apie seksą. Daugeliui tai gali pasirodyti neįprasta, gal net nereikalinga. Kaip manai, kodėl svarbu garsiai šnekėti apie lytinį gyvenimą ir atrasti savo seksualumą?

Juliet: Seksualinė energija yra mūsų gyvenimo jėgos energija! Ji egzistuoja kiekviename iš mūsų. Gaila, bet daug kas nesupranta, jog nenoras šnekėti atvirai apie seksą atitolina mus nuo savęs pažinimo. Lytinis gyvenimas yra svarbus mums visiems, kad ir kaip bandytume tai nuslėpti. O garsiai kalbėti reikia ne tik dėl savęs, bet ir tam, kad padėtume, įkvėptume ir paskatintume kitus.

 

Kotryna: Jei galėtum duoti vieną svarbiausią patarimą tiems, kurie šiuo metu stengiasi išspręsti lytinio gyvenimo problemas, koks jis būtų?

Nebijokite ieškoti pagalbos. Tikrai. Pasikalbėkite su profesionalais, tai yra normalu, ir tai padės jums pasijausti geriau. Sekso tema yra labai jautri, nenuostabu, kad poros ir vieniši asmenys gali susidurti su daugybe iššūkių. Tačiau neverta prarasti vilties. Ieškokite atsakymų, gilinkitės į savo praeitį, nerkite giliai į savęs pačių pažinimą ir tai pakeis viską!

Kotryna: Kuo šiuo metu gyveni? Ar norėtum pasidalinti savo veiklos naujienomis su Nebegėda.lt bendruomene?

Juliet: Žinoma! Šiuo metu ruošiu naujus internetinius mokymus ir jaučiu, kad tai bus tikra bomba. Sudalyvauti galėsite jau šiais metais, labai jūsų visų lauksiu!

Komentarai (12)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.