5 mūsų parduotuvės produktai, kurie pagerins jūsų poros intymų gyvenimą

Intymaus gyvenimo problemos yra pakankamai jautri tema kiekvienam. Su jomis susidūrus dažnai pradeda lįsti keisčiausios mintys – ar kažkas su manimi negerai? Galbūt mes su partneriu nesam tokie suderinami, kaip manėme? Kodėl nebenorime mylėtis? Ar mes nebetraukiame vienas kito? Kas nutiko?

Nors priežasčių tam gali būti įvairiausių, svarbu suprasti, kad su tokiomis problemomis susiduri ne tu vienas ir kad viskam galima rasti sprendimą. Kuris kartais būna pats paprasčiausias ir visai prieš akis. Būtent todėl šiandien pateiksime 5 produktus iš Nebegėdos parduotuvės, kurie galbūt padės pagerinti jūsų poros seksualinį gyvenimą ir į miegamąjį įnešti naujų vėjų.

1. Santykių kortos „Dviese“

Santykių kortos „Dviese“

Kaip toks paprastas dalykas, kaip kortos, gali pakeisti poros seksualinį gyvenimą? Oi, tikrai nustebtum, kiek daug įtakos miegamojo linksmybėms gali turėti paprastas pokalbis tarp dviejų žmonių.

Apie seksą daugeliui kalbėtis yra sunku – nieko keisto, nieko naujo. Tačiau žaidžiant kortų žaidimą viskas daug paprasčiau: ištrauki kortą su klausimu ir atsakinėji – juk tokios žaidimo taisyklės!

Kortose „Dviese“ pateikti klausimai tiks ir tiems, kurie skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį kartu, ir tiems, kurie dar tik susipažįsta. Čia bus ir lengvesnių temų, ir sudėtingesnių. Visi klausimai tik sustiprins jūsų tarpusavio ryšį, tad galėsite mėgautis geresniais santykiais ne tik kasdienėse situacijose, bet ir už miegamojo durų.

2. Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“

Daugiafunkcinis vibratorius „Satisfyer Partner Multifun“

Jeigu nusprendėte šiek tiek sudrebinti savo seksualinį gyvenimą ir ieškote, kokį vibratorių čia išbandžius, galite nebeieškoti – „Satisfyer Partner Multifun“ jus tikrai išvers iš kojų. Įdomaus dizaino sekso žaislas turi tiek režimų, kad sunku ir suskaičiuoti. Vien stimuliuoti galima 14 skirtingų vietų (klitoris, speneliai, sėklidės, G taškas ir t. t.), o tuomet dar yra 10 skirtingų vibracijų režimų. Galimybės tikrai beribės – sau maloniausią stimuliacijos būdą ras net ir patys išrankiausi.

Smagu ir tai, kad „Satisfyer“ sekso žaislai yra pakankamai nebrangūs, tačiau kokybiški, tad ar dar reikia ką nors pridurti?

3. Šildantis masažinis aliejus „Warming massage oil“

Šildantis masažinis aliejus „Warming massage oil“

Apie tai, kad masažą verta įtraukti į seksualinį gyvenimą jau esame rašę ne vieną kartą (su aiškiomis instrukcijomis, kaip masažą suteikti JAM ir JAI). Erotinis masažas kiekvienos poros gyvenime gali būti naudingas net dėl kelių priežasčių: 1) norint sukurti artimesnį ryšį su partneriu (-e), 2) sužadinti aistrą, 3) padėti jam (-ai) pasiekti aukščiausią malonumo tašką, 4) parodyti daugiau dėmesio ir daug kitų.

Kad mažasas būtų malonus, verta pasirūpinti masažo aliejumi. „Warming massage oil“ veikia kaip afrodiziakas ir didina libido. Šildantis efektas atpalaiduoja ir sužadina aistrą, o malonus kokosų kvapas tik dar labiau „užveda“. Rekomenduojame?

O taip!

4. Šaldantis spenelių gelis „Nipple Play Gel“

Šaldantis spenelių gelis „Nipple Play Gel“

Ar sekso metu pakankamai laiko skiriate įžangai? Jeigu atsakėte neigiamai, labai rekomenduojame tą įžangą šiek tiek prailginti. Jau girdime kai kurių žmonių komentarus: „Bet gi taip nuobodu…“, „Tai ką veikti per tą įžangą, greičiau prie veiksmo!“ ir taip toliau. Turime idėją.

Šaldantis spenelių gelis „Nipple Play Gel“ atvers visus malonumo klodus, kuriuos slepia speneliai. Kokosų kvapo ir skonio gelis „Slow Sex”, prieš naudojimą palaikytas šaldytuve, suteiks dar daugiau malonumo. Kas ten žino, galbūt šis nedidelis sekso priedas leis patirti spenelių orgazmą?

5. Vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“ 

Dažna problema, su kuria susiduria seksualiai aktyvūs žmonės, yra išsausėjimas. Visgi, tokie nesklandumai neturėtų trukdyti geram seksui – svarbu rasti sau tinkamas priemones.

Vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“

Mūsų parduotuvėje esantis vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“ yra bekvapis, netąsus ir labai malonios konsistencijos. Lubrikantas nepalieka dėmių, yra praturtintas alijošiaus ekstraktu ir sukurtas taip, kad išlaikytų ir papildytų tavo natūralią drėgmę. Šį produktą gali naudoti vaginalinio, analinio sekso metu, su prezervatyvais ir bet kokio tipo erotiniais žaislais.

Nepamiršk, kad lubrikanto panaudojimo būdų yra daugybė! Jį gali pasitelkti masturbacijos ar oralinio sekso metu, naudoti jį prezervatyvo viduje ar prigriebti karštam masažui. Kartais fantazijos panaudojimas gali tapti puikiu raktu į geresnį seksą ir didesnį malonumą!

Jeigu kyla daugiau klausimų apie prekes arba sunku išsirinkti – rašyk mums į pardavimai@nebegeda.lt

Tau taip pat bus įdomu: Valentino diena: ką dovanoti?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.