+37069541879
[email protected]
Pylimo g. 5-4, LT-01117 Vilnius

5 mūsų parduotuvės produktai, kurie pagerins jūsų poros intymų gyvenimą

Intymaus gyvenimo problemos yra pakankamai jautri tema kiekvienam. Su jomis susidūrus dažnai pradeda lįsti keisčiausios mintys – ar kažkas su manimi negerai? Galbūt mes su partneriu nesam tokie suderinami, kaip manėme? Kodėl nebenorime mylėtis? Ar mes nebetraukiame vienas kito? Kas nutiko?

Nors priežasčių tam gali būti įvairiausių, svarbu suprasti, kad su tokiomis problemomis susiduri ne tu vienas ir kad viskam galima rasti sprendimą. Kuris kartais būna pats paprasčiausias ir visai prieš akis. Būtent todėl šiandien pateiksime 5 produktus iš Nebegėdos parduotuvės, kurie galbūt padės pagerinti jūsų poros seksualinį gyvenimą ir į miegamąjį įnešti naujų vėjų.

1. Silikoniniai antrankiai „Cuffies“

Rimtai, antrankiai? 

O kodėl ne?

Pirma į galvą šovusi mintis, kai pagalvojame apie antrankius – kvaili „Fifty Shades of Grey“ stiliaus filmai. Tačiau kvailas pateikimas negarantuoja kvailo rezultato! Iš tiesų, dažnai mintis apriboti partnerio judesius dėl didesnio malonumo gali labai sujaudinti.

Mūsų parduotuvėje esantys antrankiai „Cuffies“ pagaminti iš tvirto ir visiškai saugaus silikono. Tai reiškia, kad jie lankstūs, kas leis jais naudotis visiems ir daugumoje pozų. Silikonas užtikrins, kad po audringos nakties ant tavo rankų neliktų mėlynių, įpjovimų ar kitokių sužeidimų, su kuriais dažnai susiduria metalinių antrankių naudotojai.

Didelis tokių antrankių privalumas tas, kad neteks pusę vakaro vargti su sagtimis, spynomis ar mazgais, kuriuos dažnai turi kitokio modelio antrankiai.

Pabandom?

2. Arbata „Sex Machine“, skirta libido stimuliacijai

Yra daugybė būdų, padedančių stimuliuoti libido, iš kurių žalioji arbata užima gana aukštą vietą. Jeigu pirmą kartą girdi apie arbatos naudą intymiam gyvenimui – leisk tave supažindinti su produktu, kuri tave pavers tikra sekso mašina! Kaip tai veikia?

Mūsų parduotuvėje esanti arbata „Sex Machine“ savo sudėtyje turi Sibiro ženšenio, kuris yra streso mažinimo adaptogenas, padėsiantis tau ir tavo partneriui atsipalaiduoti. O amiana ir cinamonas veiks kaip stiprūs afrodiziakai. Be to, ši arbata pagaminta tik iš ekologiškų žolelių.

Tokia arbata ne tik stimuliuos jūsų libido, bet ir suteiks daugiau energijos bei atitolins nuovargį. Tad kaisk virdulį ir drauge su partneriu pasimėgauk ramia arbatos akimirka, kuri vėliau peraugs į nepamirštamą nuotykį miegamajame! O gal tai gali būti naujas judviejų ritualas prieš meilės žaidimus?

3. Vibratorius „Kaya Rabbit“

Vibratoriai visuomet tampa pirmu pasirinkimu, kai norisi įnešti naujovių į lovos reikalus. Šis „Kaya Rabbit“ vibratorius taip pat šauniai pasitarnaus dovanodamas tau naujų potyrių laviną. Kuo jis ypatingas?

Intuityvaus dizaino vibratorius puikiai prisitaiko prie moters kūno formų. Itin tylus, tačiau nereikėtų dėl to jo nuvertinti – iš tiesų produktas yra labai galingas! Su šiuo vibratoriumi galėsi mėgautis tiek vidine, tiek išorine stimuliacija. Jis tavęs laukia su net 12 skirtingų vibracijos režimų bei greičių!

Vibratorius ypatingas dar ir tuo, kad yra atsparus vandeniui, tad juo naudotis galima ir duše. Gali naudotis juo individualiai, tačiau pagalvok kiek naujų vėjų įneši į seksualinį gyvenimą, jei naudositės juo poroje?

Kartu prie įvairių sekso žaislų taip pat siūlome ir jiems skirtą valiklį „Lelo“. Jis pasižymi labai greitu veikimu – tereikia jo užpurkšti ant savo mėgstamiausio sekso žaislo, 5 sekundes palaikyti, nuplauti vandeniu ir nusausinti. Neužtruksi nė minutės ir dezinfekuotas žaislas bus vėl pasiruošęs darbui!

4. Masažinė žvakė „Lelo“ 

Sprendžiant iš produkto pavadinimo, gali kilti klausimas – kaip seksualinį gyvenimą man gali pagerinti kažkokia žvakė? Na, tai nėra paprasta žvakė, kurią uždegame vakare ant stalo, norėdami susikurti jaukesnę atmosferą. Tai žvakė, kurią gali naudoti masažams!

Naudotis šiuo produktu labai lengva. Visų pirma, uždek masažinę žvakę ir palauk, kol suskystės aliejus ir po patalpą pasklis malonus kvapas. Tai taip pat sukurs romantiškesnę aplinką. Užgesinus žvakę dar palauk maždaug 30 sekundžių, kol aliejus pravės. Tuomet jau pilk aliejų į delną ir įmasažuok į odą.

Masažas jau seniai žinomas kaip puiki priemonė intymumui pagerinti, pajusti artimesnį ryšį su partneriu. Ši praktika yra puikus būdas atsipalaiduoti, o tai išties svarbus kriterijus sėkmingam seksualiniam gyvenimui. 

5. Vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“ 

Dažna problema, su kuria susiduria seksualiai aktyvūs žmonės, yra išsausėjimas. Visgi, tokie nesklandumai neturėtų trukdyti geram seksui – svarbu rasti sau tinkamas priemones.

Mūsų parduotuvėje esantis vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“ yra bekvapis, netąsus ir labai malonios konsistencijos. Lubrikantas nepalieka dėmių, yra praturtintas alijošiaus ekstraktu ir sukurtas taip, kad išlaikytų ir papildytų tavo natūralią drėgmę. Šį produktą gali naudoti vaginalinio, analinio sekso metu, su prezervatyvais ir bet kokio tipo erotiniais žaislais.

Nepamiršk, kad lubrikanto panaudojimo būdų yra daugybė! Jį gali pasitelkti masturbacijos ar oralinio sekso metu, naudoti jį prezervatyvo viduje ar prigriebti karštam masažui. Kartais fantazijos panaudojimas gali tapti puikiu raktu į geresnį seksą ir didesnį malonumą!

Jeigu kyla daugiau klausimų apie prekes arba sunku išsirinkti – rašyk mums į [email protected]

Tau taip pat bus įdomu: Valentino diena: ką dovanoti?

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.