Begėdės mergos atsiprašo buvusių


Nepavykus santykiams, galėdavau tuoj pat išvardyti tūkstantį buvusio partnerio trūkumų ir klaidų, o kad išmokčiau išvysti savuosius nuopuolius ir prisiimti už juos atsakomybę, prireikė laiko. Vėliau supratau, kad permąstyti savo elgesį santykiuose yra ne tik naudinga, bet gali būti ir smagu.

Šioje tinklalaidėje pakviečiau tai padaryti projekto „Ką žmonės dirba?“ ir mūsų tinklalaidės SULTYS vedėją Rasą Jusionytę, aktorę, režisierę ir taip pat SULČIŲ kūrėją Juliją Šatkauskaitę bei projektų vadovę, instagrame sėkmingai buriančią didelę gerbėjų bendruomenę Agnę Kulitaitę. Mes visos kartu apžvelgėme savo (ne)juokingas nuodėmes santykiuose: zyzimą, kontroliavimą, pavydą, negarbingus dingimus ir t.t.

Aš nuolat pavydėjau, įtarinėjau, pergyvenau… Buvau kaip kokia bobutė, kuri sėdi prie lango ir nuolat tikrina. Žinoma, aš jį kaltinau, kad išsiskyrėm, bet dabar suprantu, kad turėjau už*isti juodai.

Įspėju alergiškas ausis: yra necenzūrinės leksikos ir anglicizmų.

Epizodo vedėja Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovės Rasa Jusionytė, Julija Šatkauskaitė, Agnė Kulitaitė
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Ugnė Unguraitytė
Vaizdo operatorius Evaldas Visockas
Video montažas Domantas Kaminskas

O KOKIAS NUODĖMES IŠPAŽINTUMĖTE JŪS? PASIDALINKITE KOMENTARUOSE <3

Komentarai (1)

  • Fausta

    Tarp merginu labiausiai buvo pabreziamas is ju kylantis pavydas, taciau as savo kaip atsiprasyma galeciau ivardinti atvirksciai, nepavyduma. Sveikas pavydas yra reikalingas, taciau mano viena blogiausiu savybiu ta, kad mano pavydo jausmas yra ziauriai minimalus, priesingos lyties atstovui man sukelti pavyda yra sunku. Bet kas liecia pasitikejima savimi, nesu nei menkai save vertinanti, nei per aukstai, todel dar iki dabar bandau kapstytis savyje ir praeityje kame cia suo pakastas, nes ta supratus nei as jauciuosi maloniai, nei turbut joks kitas vaikinas budamas su manim.

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.