Į viršų

Menstruacinė taurelė „Ziggy“ (gali būti naudojama sekso metu)

45.00 su PVM

Liko 2

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Susipažink su „Ziggy“ – inovatyviausia ir vienintele tokia pasaulyje menstruacine taurele, kurią galima naudoti net ir sekso metu! Pagaminta iš saugaus medicininės rūšies silikono ši taurelė yra tokia plona ir patogi, jog jos beveik nejausi – nesvarbu, ką beveiktum. „Ziggy“ naudoja šešiakampę tekstūrą ir dvigubą apmušalą, kuris apsaugo nuo bet kokio nesandarumo. Taurelę galėsi naudoti net iki 12 valandų be pertraukos. Ji yra universalaus dydžio, pritaikyta naudoti tiek esant lengvam, tiek gausiam kraujavimui bei neturi kenksmingų cheminių medžiagų ar dirginančių pluoštų, tad išlaiko natūralią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

  • Ekologija: per visą gyvenimą moteris sunaudoja apie 12 000 tamponų ar įklotų. Naudodama taurelę stipriai sumažinsite šiuos skaičius ir palengvinsite Žemės gyvenimą.
  • Mažiau nerimo: Ziggy talpina maždaug tiek, kiek talpina 4 tamponai. Tai reiškia, kad taurelė gali būti neištušinama iki 12 valandų, priklausomai nuo jūsų kraujavimo gausumo. Mėnesinėmis rūpintis reguliariu gausumu reikės tik ryte ir vakare, argi ne šaunu?
  • Sveikata: Pagaminta iš 100% kūnui saugaus medicininės rūšies silikono, hipoalerginė, pagaminta be ftalato ir BPA, jokių cheminių medžiagų, pluoštų ar baliklių
  • Pakuotėje rasi: „ZIGGY“ menstruacinę taurelę, silikoninį dėklą ir vartotojo vadovą
  • Skersmuo: 75 mm, ilgis: 65 mm

Info

Aprašymas

SUSIPAŽINK SU „ZIGGY“:

Pirmoji, daugkartinė menstruacinė taurelė tinkama naudoti net ir sekso metu!

Kaip įsidėti menstruacinę taurelę?

Paspaudus čia, rasi kelis įsidėjimo būdus. Prieš naudojant taurelę, ją reikia pavirti 3-5 min vandeny. Labai gerai nusiplaukite rankas, atsisėdusi ant unitazo ir praskėtusi kojas, spustelėkite rodomuoju pirštu per vienos taurelės briaunos vidurį ir nutempkite žemyn (taurelė bus U formos). Lengvai stumiant, įdėkite taurelę į makštį.

Kaip ištuštinti taurelę?

Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų (stebėkite kraujavimo gausumą ir sužinosite, kas kiek valandų jums reikia tai daryti). Ištuštinusi taurelę, gerai ją nuplaukite po drungnu vandeniu ir dezinfekuokite intymių aksesuarų valikliu. Jeigu esate tualete, kur šalia nėra kriauklės – pasiimkite gertuvę, kurios vandeniu galėsite praplauti taurelę.

Ar taurelė nepratekės?

Paspaudus čia, rasi informaciją apie tai kodėl taurelė prateka ir ką daryti.
Kad taurelė nepratekėtų, ji turi gerai išsiskleisti viduje. Tam, kad įsitikintumėte, jog taurelė tinkamai atsidarė, galite su pirštu perbraukti per kraštelį ir patikrinti, ar nesusiformavo raukšlės. Jei jas užčiuopėte, spustelėkite iš kitos pusės ar pasukite, kad taurelei atsirastų vietos atsidaryti. Lengvai truktelėkite, kad patikrintumėte, ar ji gerai išsiskleidė. Jei taurelė teisingai atsidarė, bus susidaręs vakuumas. Visada galite išmėginti ir kitą lankstymo būdą. Lankstymo būdus rasite čia. Taip pat taurelė gali pratekėti, jei mėnesinės labai gausios. Taurelę ištuštinti reikėtų dažniau nei kas 12 valandų. Pirmosiomis mėnesinių dienomis su taurele reikia akylai stebėti, koks yra jūsų kraujavimo kiekis. Rekomenduojame tikrinti dažniau, kad suprastumėte, kaip stipriai kraujuojate ir kaip dažnai reikės ištuštinti taurelę.

DSC07594

Kaip išimti menstruacinę taurelę?

Taurelę išsitraukti galite timptelėjusios už jos uodegėlės. Jeigu taurelė sulindo pernelyg giliai, makšties raumenimis ją galima išstumti – tarsi ketintumėte šlapintis; tai spustelkite kelis kartus, atsipalaiduokite ir uodegėlė priartės. Lėtai traukite už jos, po truputį perimkite taurelės dugną ir ištraukite. Menstruacinė taurelė jūsų viduje pasimesti negali. Kraują tuoj pat galite išpilti į unitazą. Taurelę praplaukite ir galite ją naudoti vėl! Pasibaigus mėnesinėms, taurelę vėl pavirkite vandeny tam, kad dezinfekuotumėte. Šlapinantis ar tuštinantis taurelės išsiimti nereikia.

Kaip naudotis „Ziggy Cup“?

Tai visai paprasta, peržiūrėk šį video, o jei kils klausimų, rašyk mums!

1 atsiliepimas apie Menstruacinė taurelė „Ziggy“ (gali būti naudojama sekso metu)

  1. Avatar

    Nepasiteisino

    Man taurele visiskai nepasiteisino. Atrodo, kad ji nesurenka kraujo, o tiesiog ji blokuoja. Vis prateka ir ja issiemus yra labai daug reikalu, t.y, kraujo buna visur, ant ranku, aplink ir pan. Jeigu isivaizdavau, kad taurele graziai surenka ji, tai taip toli grazu nera

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *