Viena (-as) per Valentino dieną? Ne bėda!

Daugeliui žmonių, švenčiančių Valentino dieną, tai yra romantiškiausias įvykis metuose, o romantika suprantama taip: gėlės, dovanos, pasimatymai, širdelės, Kupidonas ir šokoladas. Bet tie, kurie partnerio (-ės) neturi, šią dieną gali jaustis nemaloniai, šventė gali sukelti gėdos, vienišumo, abejonių savimi jausmus.

Yra du variantai, ką gali veikti vasario 14-ąją, jeigu neturi partnerio (-ės): ignoruoti šią šventę ir jos nešvęsti arba paminėti Valentino dieną skiriant visą meilę sau! Kaip tai padaryti, dalijamės šiame tekste.

Viena (-as) per Valentino dieną: kaip ją paminėti?

Meilės diena nenumaldomai artėja, tad laikas pradėti galvoti, ką smagaus galima nuveikti net ir neturint partnerio (-ės). Štai keletas idėjų.

Švęsk meilę, kurią jauti aplink

Niekas nesakė, kad Valentino diena skirta tik poroms. Šią dieną galime prisiminti visus, kuriuos mylime, ir juos pasveikinti: šeimos narius, draugus, kaimynus. Tai puiki proga jiems paskambinti, suplanuoti susitikimą, ypač jeigu seniai matėtės arba kalbėjotės, nusiųsti atviruką, padovanoti gėlių. Ši šventė nėra susijusi vien tik su romantiniais mylimaisiais – tai diena prisiminti tuos, kurie mūsų gyvenime mums yra patys svarbiausi.

Pasidovanok naują sekso žaislą

Tau tikrai nereikia karšto pasimatymo, kad per Valentino dieną galėtum pasimėgauti geru orgazmu. Išsirink naują sekso žaislą, su kuriuo kiekviena diena atrodys kaip Valentino diena. Jeigu šioje srityje nebesi naujokė, išbandyk ką nors naujo: galbūt pakabuką ir vibratorių viename? Arba vibruojantį kėgelio pratimų treniruoklį? O gal tą klitorio masažuoklį, kurį savo pirkinių krepšelyje laikai jau nuo Kalėdų?

Praktikuok dėkingumą

Vietoj to, kad mąstytume, ko neturime ar ko ilgimės, įvertinkime tai, ką turime. Nesvarbu, ar tai yra sveikata, šeima, gražūs namai, stilingi drabužiai, pomėgiai, darbas, draugai ar laukiančios kelionės – atkreipk dėmesį į tai, kiek daug visko nuostabaus vyksta tavo gyvenime. Tai, kad šiuo metu nesi santykiuose, yra tik lašas jūroje.

Pasirūpink savimi

Yra žmonių, kuriems Valentino diena asocijuojasi vien tik su neigiamais dalykais, tačiau šiemet šį požiūrį mes siūlome pakeisti ir vietoj liūdesio, kad neturime su kuo švęsti meilės dienos, geriau skirti šį laiką meilei sau!

Tegu šiemet tai būna diena, kai gali save kaip reikiant palepinti. Pasidovanok masažą, seniai trokštamą knygą, kompiuterinį žaidimą ar bet ką, ką jau kuris laikas svajoji įsigyti. Užsisakyk mėgstamiausio maisto, įsipilk taurę vyno ir vakarą praleisk taip, kaip tau norisi. Eik į muziejus, koncertus, spektaklius, išbandyk hobį, kurį jau seniai atidėliojai. Ši diena skirta tik tau, prie nieko derintis nereikia. Išnaudok tai!

Sužinok apie meilę kažką naujo

Valentino diena yra puiki proga apie meilę išmokti kažką daugiau. Tam puikiai tiks mūsų parduotuvėje esanti bell hooks knyga „Viskas apie meilę. Nauji požiūriai“. Suvokdama meilę daug plačiau nei vien per romantiką, Hooks nagrinėja emocinio artumo paieškas ir veikiančių modelių, kaip mokytis mylėti, trūkumą šiuolaikinėje visuomenėje. Autorė teigia, kad meilė – tai brandžios asmenybės sąmoningas sprendimas rūpintis savimi ir kitu, stiprėti kaip asmenybei ir padėti kitam augti, tai šeiminių, draugystės, bendruomeninių, net darbinių santykių pamatas.

bell hooks knyga „Viskas apie meilę. Nauji požiūriai“

Pailsėk nuo socialinių tinklų

Jeigu šią dieną nesi nusiteikusi (-ęs) Instagram‘e ar Facebook‘e žiūrėti į laimingas poras, vakarieniaujančias prabangiuose restoranuose ir viešai prisiekinėjančias meilę vienas kitam, atsitrauk nuo telefono. Vietoj naršymo socialiniuose tinkluose pažiūrėk filmą, išeik pasivaikščioti, paskaityk knygą, apsilankyk muziejuje. Šioje situacijoje puikiai tinka posakis – kai nematai, ir širdies neskauda.

Suburkite vienišų draugų grupę ir atšvęskite kartu

Jeigu turite draugų, kurie yra vieniši, kartu paleiskite Valentino dieną. Tai puiki proga išvysti seniai matytus veidus, pasimėgauti begėdiškais pokalbiais ir netgi pasidžiaugti, kad šis susibūrimas įvyko būtent todėl, kad šiuo metu visą dėmesį galite skirti tik sau. 

Į tokį vakarėlį labai smagu atsinešti ir mūsų kortas, skirtas draugams. Gali rinktis iš dviejų variantų. Kortos „Drauge“ skirtos draugų grupėms, kurios ne tik nori smagiai padiskutuoti, bet ir artimiau pažinti vieni kitus. Kortos „Begėdės“ skirtos daugiau moterims, kurios išdrįs atvirai kalbėtis apie seksą ir vaikinus.

O tiems, kurie neturi nuotaikos šią dieną ką nors daryti ir jaučiasi labai vieniši, primename, kad geriausias būdas išbūti tą vienatvę yra buvimas su kitais.

Užsirašyk keletą meilės sau afirmacijų

Afirmacijos yra pozityvūs teiginiai, kurie, dažnai juos kartojant, tikima, virs realybe. Per Valentino dieną gali užsirašyti daugybę teiginių, pavyzdžiui, „Visų pirma aš renkuosi save“ arba „Aš myliu ir esu mylima“. Rinkis tokius teiginius, kurie svarbūs tau, ir kartok juos, kol pradėsi jais nuoširdžiai tikėti.

Jeigu trūksta idėjų afirmacijoms, gali užsiregistruoti į nemokamą mūsų meilės sau iššūkį, kur kasdien dvi savaites sulauksi po afirmaciją, padėsiančią dar labiau save pamilti.

Prisimink, kad ši diena praeis

Net jeigu ir nesinori daryti nė vieno iš aukščiau pateiktų pasiūlymų, priimk tai – viskas gerai. Tai tik viena diena metuose, kurios bent pusdienį, tikėtina, praleisi darbe. Jeigu vakare norėsis palįsti po antklode, atsijungti nuo viso pasaulio ir pažiūrėti visus „Friends“ sezonus iš naujo – taip ir padaryk. Kiekvienas su Valentino diena tvarkomės savaip: vieniems norisi pasilepinti, o kiti trokšta, kad ši diena kuo greičiau praeitų. Visų poreikiai ir norai yra priimtini.

Juk galų gale, Valentino diena yra tik dar vienas skaičiukas kalendoriuje, tiesa?

Viena (-s) per Valentino dienąTaip pat skaityk: Valentino diena: kaip ji atsirado ir kiti įdomūs faktai

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.