10 patarimų nepamirštamam kalėdiniam seksui

Ar žinojai, kad tyrimai rodo, jog susidomėjimas seksu smarkiai šokteli per religines bei kultūrines šventes? Pastebima, kad ir gimstamumas padidėja rugsėjį, o tai reiškia tik vieną – žmonės tikrai mėgsta mylėtis per Kalėdas!

Šios Kalėdos greičiausiai nebus išimtis, todėl mes užbėgame už akių ir dalijamės 10 paprastų patarimų, kurie jūsų kalėdinį seksą pavers nepaprastu.

10 patarimų nepamirštamam kalėdiniam seksui

Jeigu šiemet norite atsidurti on the naughty list, šie patarimai – tiesus kelias į Kalėdų senelio begėdžių sąrašą. 

1. Išbandykite BDSM 

Nereikia būti BDSM profesionalu, kad įgyvendintum šią vieną dažniausių seksualinių fantazijų. Aptarkite, kiek toli norite eiti, sugalvokite saugos žodį ir leiskitės į laisvas šėliones. Jeigu nespėjote pasirūpinti reikalingomis priemonėmis – ne bėda. Vietoj antrankių ar akių raiščio galite naudoti namuose randamus aksesuarus, pavyzdžiui, kaklaraištį ar šalikėlį. Svarbiausia, viską darykite saugiai ir būtinai vienas kitam pasisakykite, kad sutinkate mėgautis BDSM.

2. Išbandykite skirtingos temperatūros keliamus pojūčius

Ar kada nors teko ledo kubeliais braukti per partnerio (-ės) kūną ir stebėti, kaip jis (ji) reaguoja į tokį prisilietimą? O paskui karštomis lūpomis bučiuoti tą šaltą ledo paliktą kelią ir taip sukurti šilta–šalta efektą? Jeigu ne, būtinai pabandykite!

Tokiems besikeičiančios temperatūros žaidimams galite naudoti ir specialias sekso prekes. Pavyzdžiui, šaldantį spenelių gelį arba šildantį gelį klitoriui. Juos galite rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje.

3. „Sit on Santa’s Lap“ arba kitaip – išbandykite seksą atsisėdus

Dar vienas labai paprastas būdas paįvairinti žaidimus miegamajame – naujų sekso pozų atradimas. Daugeliui seksas asocijuojasi tik su lova ir gulima pozicija, tačiau šį kartą siūlome mylėtis atsisėdus. Partneris turėtų atsisėsti ant kėdės arba lovos krašto, o partnerė – jam ant kelių. Mylėtis galite dar ir partnerei atsukus nugarą arba kaip įprasta – vienas į kitą atsisukę.

4. Sudarykite begėdišką sąrašą, ką norite išbandyti miegamajame

Gali būti sunku tiesiai šviesiai pasakyti, ko naujo norite sekse, tad vienas kitam garsiai nesakydami surašykite ant lapelių po 5 savo erotines fantazijas ar norus. Tuomet juos sulankstykite, sudėkite į indą ir po vieną traukite. Ištraukę norą, jį aptarkite, ar tai, kas užrašyta, jums abiem yra priimtina. Jeigu abu dėl to sutariate – nieko nelaukdami išbandykite!

5. „Lick Their Candy Cane“ arba kitaip – pasidžiaukite oralinio teikiamais malonumais

Per šias Kalėdas apdovanokite vienas kitą geriausiu oraliniu seksu, kokį tik kada nors yra tekę patirti. Įtraukite į šią patirtį tam skirtas sekso priemones (jas galite rasti ČIA), siūlome pasinaudoti ir mūsų oralinio sekso gide surašytais patarimais. Viso veiksmo metu stebėkite partnerio (-ės) reakcijas ir kūno atsaką į prisilietimus, vis paklauskite, ar patinka, ar norėtų greičiau, stipriau ir t. t. 

6. Pabandykite viso sekso metu neišleisti jokių garsų

Šis žaidimas labai tinka tuo atveju, jeigu jūsų namuose yra svečių arba per Kalėdas naktį leidžiate tėvų namuose. Tikriausiai norėsite mylėtis kuo tyliau, bet šią situaciją galite sumaniai išnaudoti paverčiant žaidimu! Pavyzdžiui, pasileiskite muzikos, kad ši prislopintų garsus, mylėkitės ant grindų, jeigu girgžda lova, o šūksniams prislopinti įsikniaubkite į pagalves (tik su saiku, žinoma).

7. Išnaudokite visus kambarius

Virtuvė, laiptai, vonios kambarys, svetainė – mylėtis galima visur, jeigu tik pasiduodi fantazijai ir pasidomi įvairesnėmis pozomis. Dirstelėkite į mūsų sudarytą išsamų sekso pozų gidą ČIA, jeigu trūksta įkvėpimo.

Tiesa, jeigu mylėsitės virtuvėje, nepamirškite paskui visko išvalyti ir dezinfekuoti.

8. Seksas ir maistas – pabandykite juos sujungti

Erotinėse knygose šis derinys yra visiškas topas, kai norisi sukurti jaudinančią nuotaiką. Vienas nuo kito kūno valgykite uogas, mažus zefyriukus, šokoladą, plaktą grietinėlę ir kitus saldumynus, kuriuos mėgstate. Bus saldu saldu…

9. Išbandykite masažines žvakes – ir atmosferai sukurti, ir malonumui

Masažai per Kalėdas yra fantastiška idėja ir vietoj masažo aliejaus šį kartą siūlome rinktis masažines žvakes. Jų funkcija dviguba – nepaprastai kvepia ir skleidžia malonią šviesą, todėl atmosfera tampa ypač jauki, taip pat tinkamos naudoti kaip masažo aliejus. Be to, toks masažas yra labai naudingas, nes išlydytame kokybiškų masažo žvakių vaške yra natūralių aliejų, tokių kaip sojų, kokosų ar taukmedžio sviesto. Šie ingredientai drėkina ir maitina odą, todėl ji tampa švelni ir lygi.

10. Žaidimai iš nusirenginėjimo

Pabaigai siūlome seną gerą klasiką nuotaikai pakelti ir intymumui sustiprinti –  žaidimus iš nusirenginėjimo. Ką žaisite, visai nesvarbu – tinka ir kortomis žaidžiamas „durnius“, ir domino, ir kiti stalo žaidimai. Po visų švenčių chaoso atsipalaiduokite, pasijuokite ir užbaikite dieną kartu. Ir geriausia – be rūbų!

10 patarimų nepamirštamam Kalėdiniam seksuiTaip pat skaityk: 10 kalėdinių tradicijų jūsų porai: sekėjų pasidalijimai

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.