Seksualiausi filmai ir serialai „Netflix“ Valentino dienai

Nesvarbu, ar turite partnerį (-ę), ar esate vieniši – jeigu Valentino dieną planuojate praleisti ant sofos priešais televizorių su užkandžiais, sveikiname – iš šio straipsnio pasisemsite idėjų. Kad ir kaip bebūtų, vasario 14 diena susijusi su romantika, santykiais ir seksu, tad ir filmą arba serialą vertėtų rinktis tokį. Kas žino, galbūt po peržiūros meilės dienos vakarėlis įgaus visai kitokį pagreitį?

Šiame tekste atrinkome keletą seksualiausių filmų ir serialų, kuriuos šiuo metu galite rasti „Netflix“ platfomoje. Tad išsirinkite, atsipalaiduokite ir pasiruoškite labai maloniai praleisti laiką.

Seksualiausi filmai ir serialai Valentino dienai

Čia aptarsime šešis filmus ir du serialus, kuriuose netrūksta intymių scenų, nuogumo ir jaudulio juos žiūrint. Nors jų įvertinimai nėra per geriausi, bet puikiai tiks Valentino dienai paminėti – pažadame.

„365 days“ (IMDb įvertinimas: 3,3)

Šio filmo pristatyti tikriausiai nereikia – pandemijos metu išleistas užkūrė tikrą pirtį tarp žiūrovų, o išgirdę dainą „I see red“ daugelis prieš akis mato būtent šio filmo herojus.

O tuos, kurie šio filmo nėra matę, trumpai supažindinsime su siužetu. Pagrindinis filmo herojus Massimo yra Sicilijos mafijos šeimos narys, o Laura – pardavimų direktorė. Ji nesitiki, kad kelionėje į Siciliją, kur ji bandė išsaugoti savo santykius, Massimo ją pagrobs ir duos 365 dienas jį įsimylėti. Nors siužetas primena per televiziją matytas muilo operas, šiame filme yra stebėtinai daug seksualių scenų, tad ieškantiems seksualaus filmo šis gali labai patikti.

Tiesa, daug iš šio filmo tikėtis tikrai neverta – tai įrodo ir jo įvertinimas. Tačiau jeigu ieškote lengvo siužeto, drąsiai galite jį rinktis Valentino dienai. Tik įspėjame, kad bus sunku nulaikyti rankas.

P. S. Kokybiško trailer’io neradome, tad teks pasikliauti mūsų žodžiu.

„Lady Chatterley’s Lover“ (IMDb įvertinimas: 6,6)

Šiame filme sekame ponios Čaterli, kuri gimė turtinga ir privilegijuota, istoriją. Moteris išteka už vyro, kurio nemyli. Ieškodama to tikros meilės jausmo ir geismo, ledi Čaterli įsitraukia į audringą romaną su kitu vyru, t. y. medžiotoju, su kuriuo atranda tokį intymumą, apie kokį niekada nesapnavo. 

Ši D. H. Lawrence’o romano adaptacija puikiai tinka visiems, kurie mėgsta Anglijos kaimo sekso scenas. Nuogo šokio scena filme yra tik viena iš daugelio jausmingų akimirkų, kurias pasiūlys filmas.

„Unfaithful“ (IMDb įvertinimas: 6,7)

Dar vienas „spicy“ filmas, kurį galite rasti „Netflix“ platformoje, yra erotinis trileris „Unfaithful“. Pavadinimas puikiai apibūdina filmo siužetą, kadangi tai gana įprastas pasakojimas apie neištikimybę. Pagrindinė filmo herojė Connie Sumner, atrodo, turi viską: mylintį vyrą, gražius namus ir nuostabų sūnų. Bet ji nori daugiau. Kai vieną dieną, bandydamas iškviesti taksi, prie jos prieina gražus nepažįstamasis, viskas ir prasideda… Moterį tarsi apsėda ir ji galiausiai užmezga romaną. Tačiau savanaudiški veiksmai greitai pasiveja Connie. Kaip? Pažiūrėkit ir sužinosit!

„Burning Betrayal“ (IMDb įvertinimas: 4,1)

Jeigu jums patiko kažkas panašaus į „365 days“, tuomet patiks ir tai, ką pasiūlysime dabar. Šis audringas braziliškas filmas pasakoja apie Barbarą (arba Babi), kuri ruošiasi savo vestuvėms, nors giliai širdyje žino, kad kažkas ne taip su jos vaikinu. Pasirodo, šis ją apgaudinėja.

Babi nesnaudžia: nutraukia sužadėtuves, nusiperka motociklą ir pradeda aistringą romaną su teisėju Marco, su kuriuo seksualinė įtampa tiesiog sprogte sproginėja. Tikėtina, ją jausite ir per ekraną.

„Duck Butter“ (IMDb įvertinimas: 5,3)

Režisieriaus Miguelio Artetos filmas pasakoja apie dvi jaunas moteris, kurioms iki šiol labai nesisekė romantiški santykiai. Todėl jos nusprendžia atlikti keistą eksperimentą: 24 valandas susikoncentruoti tik į savo kūnus ir praleisti tas valandas kartu, bandydamos rasti naują būdą intymumui sukurti. 

Šiame filme tikrai netrūksta intymių scenų, kadangi jo tikslas parodyti intymumo, troškimų, sekso ir santykių prigimties tyrinėjimą. 

„White girl“ (IMDb įvertinimas: 5,7)

Prieštaringai vertinamas Elizabeth Wood filmas „White Girl“ patenka tarp geriausių erotinių „Netflix“ platformoje esančių filmų.

Filme pasakojama apie koledžo studentę Lėją, kuri nusprendžia vasarą pasilikti Niujorke su savo geriausia drauge Katie, gyvenančia Ridžvude, Kvinse. Narkotikai pasiglemžia herojės gyvenimą, kai ji įsipainioja į pavojingą gatvės gaujų, prekybos žmonėmis ir smurto pasaulį. Tačiau filme taip pat netrūksta stebėtinai atvirų sekso scenų, nuogumo ir intymumo.

„Sex/Life“ (IMDb įvertinimas: 5,6)

Šis serialas jau atrado savo auditoriją „Netflix“ platformoje, tad jeigu jo dar nematėte, siūlome užmesti akį. Seriale pasakojama apie moterį vardu Billie, suvokiančią, kad jos, kaip žmonos ir dviejų mažų vaikų motinos, gyvenime kažko trūksta. Ir taip, tas kažkas yra… seksas! Billie trokšta laukinių, karštų sekso kupinų jaunystės vakarėlių dienų, ypač laiko, praleisto su blogu berniuku Bradu. Savo jaunystės išgyvenimus ir prisiminimus j užrašo nešiojamame kompiuteryje, o kai jos vyras randa šį failą, Billie prisiminimus jis naudoja kaip instrukcijų vadovą, kad paįvairintų jų seksualinį gyvenimą.

Skamba hot? Taip ir yra!

„Bridgerton“ (IMDb įvertinimas: 7,4)

Galbūt išvydus būtent šio serialo pavadinimą nusišypsosite… Jeigu peržiūrėjote tik vieną serialo epizodą, negalvojate, kad jį galima pavadinti seksualiu. Mes esame pasiruošusios įrodyti, kad karštų scenų čia tikrai yra – reikia tik jų sulaukti!

Tiems, kurie apie šį serialą negirdėjo nieko, trumpai papasakosime siužetą. Pagrindinė pasakojimo ašis sukasi apie Daphne Bridgerton, vyriausios Bridgertons šeimos dukters, ir Simono Basset, Hastingso hercogo, romaną. Jų santykius apsunkina įvairios kliūtys, įskaitant visuomenės lūkesčius, šeimos dramas ir asmenines kovas.

Seriale nagrinėjamos meilės, klasės, lyties ir galios temos, o žiūrovai mėgaujasi daugybe intrigų, dramų ir romantikos. Ir, žinoma, sekso! Be to, šis serialo jau sukurti du sezonai, o trečias pasirodys visai netrukus.

Turi seksualaus filmo arba serialo rekomendaciją? Pasidalink ja komentaruose!

Seksualiausi filmai ir serialaiTaip pat skaityk: 10 romantiškiausių visų laikų filmų

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.