5 būtini dalykai, be kurių Valentino diena nebus sėkminga

Valentino diena jau visai už kampo. Kaip šiais metais pradžiuginsite savo partnerį (-ę)? Jei dar nepradėjote ruoštis meilės fiestai, nesijaudinkite. „Nebegėdos“ komanda jums parengė trumpą sąrašą su patarimais, padėsiančiais meilės dieną paversti nuostabia patirtimi. 

5 būtini dalykai Valentino dienai

Nors kiekvienas švenčiame taip, kaip priimtina patiems, visada galite pasisemti naujų idėjų ir patarimų. Dalijamės 5 dalykais, be kurių neįsivaizduojame geros Valentino dienos.

1. Valentino dienos planas

Valentino diena bus pavykusi jau vien dėl to, jei nereiks savo partnerio (-ės) klausti, ką jis (ji) norėtų veikti. Staigmenos tikrai pradžiugina mylimąjį (-ąją). Ypač smagu gauti dovanų, o dar smagiau, jei jos netikėtos – dovanodami parodysite savo partneriui (-ei), kaip gerai jį (ją) pažįstate. 

Jeigu geriausia dovana jūsų meilei yra poilsis kartu, pasinaudokite mūsų nemokamu pasimatymų gidu ir išsirinkite smagią veiklą, kuria abu pasidžiaugsite. Jeigu tavo partneris (-ė) kada nors užsiminė, kad miegamajame norėtų išbandyti ką nors naujo, čia puikiai tiks „Nebegėdos“ dovanų kuponas, kurį galėsite kartu išleisti. Galbūt jam (jai) patinka sentimentalūs dalykai, tuomet atspausdinkite įvairių bendrų nuotraukų ir kitoje nuotraukų pusėje ką nors gražaus užrašykite.

2. Seksas bus geresnis, jei visą dieną jo lauksite

Tiems, kuriems Valentino diena asocijuojasi su karščiausiu seksu metuose, labai patiks idėja visą dieną auginti susijaudinimą. Nuo pat ryto siųskite savo partneriui (-ei) seksualias žinutes apie tai, kaip laukiate vakaro, kaip norite jį (ją) išbučiuoti, ko tikitės, apie ką fantazuojate. Jeigu esate drąsūs ir jums abiem tai priimtina, galite apsikeisti ir seksualiomis nuotraukomis, kurios dar labiau sustiprins laukimą ir jaudulį. Susitikus vakare, nebeatplėšite vienas nuo kito rankų ir lūpų.

3. Komplimentai – būtina

Nors sakyti komplimentus reikėtų kasdien, tačiau per Valentino dieną išties pasistenkite ir leiskite savo partnerei (-iui) pasijusti taip, tarsi ji (jis) būtų pats svarbiausias asmuo jūsų gyvenime. Tam užtenka visai nedidelių pastangų, pavyzdžiui, kai esate kartu, padėkite telefoną į šalį, ir pasakykite jai (jam) keletą komplimentų, nepamirškite palaikymo žodžių. Kai kalbatės, palaikykite akių kontaktą, išklausykite, parodykite, kad norite su ja (juo) būti ir bendrauti. Pagirkite jos (jo) aprangą, šukuoseną, įvertinkite partnerės (-io) pastangas šią dieną atrodyti gražiai. Kartais iki pilnos laimės to ir trūksta – nuoširdaus komplimento iš mylinčio žmogaus.

„Psychology Today“ straipsnyje siūloma drąsiai pasakyti, kad geidžiate partnerio (-ės), kad jis (ji) jums yra labai patrauklus (-i). Nebūtina apsiriboti tik komplimentais, tai galite išreikšti ir žaismingu flirtu ar prisilietimais. Kai partneris (-ė) žinos, kad tikrai jo (jos) norite, Valentino dienos atomazga bus labai karšta ir nuotaikinga.

Tiesa ta, kad mums dažnai reikia patvirtinimo žodžių, kad esame geidžiami, tad nepamirškite to pasakyti ir romantiškiausią metų dieną.

4. Pirmas šventimo etapas – seksas!

Seksologai pastebi, kad nemažai pasimatymų ir romantiškų vakarų darbo dienomis kartais baigiasi pykčiu ir nusivylimu, kadangi po visos dienos darbų būname pavargę. Kadangi ši Valentino diena irgi bus savaitės viduryje, rekomenduojame pradėti švęsti nuo deserto… sekso! Iškart nusiteiksite smagiam vakarui kartu. Taigi, šampanas ir seksas prieš mėgaujantis visais kitais vakaro planais! Mylėkitės prieš eidami vakarienės į restoraną ar į kiną pažiūrėti romantiško filmo. Pasimylėjus pakils nuotaika, bus kur kas smagiau pramogauti. Tiesa, ir seksas bus malonesnis, kai nebūsite persivalgę ar nuo įvairių įspūdžių susisukusiomis galvomis.

5. Valentino diena nesusijusi vien tik su pinigais

Šią meilės dieną nereikėtų galvoti, kiek pinigų išleidžiate dovanoms ar staigmenoms. Per šventes taip jau būna, kad dažnai atsiranda nerimas, kas dovanoms išleido daugiau, kas mažiau, nejučia lyginamės, kartais dėl to net jaučiame kaltę. Tačiau reikėtų tai pamiršti, nes vien buvimas kartu šią dieną yra dovana ir prabanga, kurios daugelis žmonių neturi. Net jeigu negalite šios dienos praleisti kartu, vaizdo skambučiai taip pat gali paversti dieną ypatinga. Maži gestai, kuriais parodote, kad vienas kitam rūpite ir galvojate, reiškia labai daug. Taigi, nesijaudinkite  ir leiskite sau paišlaidauti – juk taip tikriausiai elgiatės nedažnai. Mėgaukitės vienas kito draugija ir linksmai leiskite laiką.

O kokie dalykai jums svarbiausi per Valentino dieną? Pasidalykite komentaruose!

5 būtini dalykai Valentino dienaiTaip pat skaityk: Viena (-as) per Valentino dieną? Ne bėda!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.