Užduotys poroms aistringam rugsėjui

Lauktas ar nelauktas – ruduo jau čia, o su savimi jis tempiasi ir šaltesnius orus. Jau traukiame iš spintų lietsargius bei neperšlampamus batus ir ruošiamės laikui, kai nesinorės kišti nosies į lauką. Ką tai reiškia? Daugiau laiko namuose! Šilti pledai, romantiniai filmai ir karšti arbatos puodeliai jau yra tapę oficialiais rudens palydovais, tačiau šiandien norime šiek tiek pakeisti įprasto rudens užsiėmimus. 

Kad rugsėjis nebūtų toks liūdnas ir šaltas, sugalvojome keletą aistringų vakaro užduočių drąsioms poroms, kurias įvykdžius ilgėjančios rudens naktys tikrai nebeatrodys tokios šaltos ir nuobodžios.

Mylėkitės šviesoje

Puikus iššūkis aistringam vakarui. Sekso metu esame įpratę išjungti šviesas – tai atrodo kaip įprastas veiksmas, apie kurį pernelyg nesusimąstome. Tačiau būtų visai įdomu pasimylėti šviesoje, nieko neslepiant, tiesa?

Daugelis vengia sekso ne po antklodėmis dėl nepasitikėjimo savimi ir savo kūnu. Todėl labai svarbu užtikrinti partnerį (-ę), kad jis (-i) atrodo fantastiškai, seksualiai ir kad norite vienas kitą matyti ir mėgautis vaizdu bei jauduliu, kurį suteiks ši patirtis. Toks seksas gali itin suartinti partnerius, įkvėpti jiems daugiau pasitikėjimo vienas kitu, sukurti dar intymesnę atmosferą.

Tik nepamirškite pasirūpinti kaimynais – užtraukite užuolaidas, o jeigu mylitės dieną – prisiminkite užrakinti namų duris. Tik dėl viso pikto.

Atvirumo žaidimai

Didžiąją dalį rudens vakarų leidžiame namuose, tad kasdien rasti įdomų užsiėmimą gali būti keblu. Tad bent vieną vakarą per savaitę siūlome sužaisti žaidimą, skatinantį artimiau pažinti vienas kitą. Tam galite pasitelkti atradimų kupinas ir itin jaudinančias žaidimų korteles, kurias rasite „Nebegėdos“ parduotuvėje.

Kiekvieną savaitę galite aptarti vis naują klausimų sritį, pavyzdžiui, vieną savaitę kalbėkitės apie meilę ir vienas kito mintis šeimos atžvilgiu, kitą – apie miegamojo paslaptis, fantazijas ir giliausius troškimus. Tokie iš pažiūros juokingi žaidimėliai gali padėti sutvirtinti mylimųjų santykius ir įaudrinti seksualinį gyvenimą.

Jeigu tą vakarą nesate nusiteikę kapstytis po asmenybių klodus, rinkitės seną gerą kortų žaidimą iš nusirenginėjimo. Arba suaugusią tiesa / drąsa versiją. Taip pat galite atsisiųsti žaismingą programėlę, skirtą suaugusiems, kuri už jus nuspręs, kokius iššūkius jums teks įveikti.

Savaitgalis lovoje

Kai darbų kupina savaitė išvargina, visi pasvajojame apie savaitgalį lovoje, tačiau dažniausiai tos svajonės neišpildome, nes jaučiamės kalti, jeigu savaitgalį praleidžiame gulėdami ir nieko įdomaus neveikiame. Tačiau vakarams ilgėjant ir orams šąlant šis planas gundo vis labiau, ypač kai jį ruošiatės įgyvendinti kartu su partneriu (-e).

Iš anksto pasirūpinkite savaitgalinėmis vandens ir maisto atsargomis arba maistą į namus pristatančių įmonių programėlėmis bei filmų rinkiniais (galite įtraukti ir keletą skirtų suaugusiems!). Taip pat nepamirškite ir atsargų karštajai savaitgalio daliai, kai prireiks prezervatyvų, lubrikanto, gal vieno kito sekso žaislo. Su tokia amunicija galime tik palinkėti sėkmės jūsų kaimynams, o jums – ištvermės. Gal savaitgalis ir nebus toks tingus, kaip iš pradžių galėjo pasirodyti.

BDSM vakarėlis

Norint išlaikyti aistrą miegamajame, labai svarbu ją ir ugdyti. Tai padaryti padeda naujovės, kurių daugelis šiek tiek bijo. Tačiau svarbu suprasti, kad naujovės nereiškia, jog santykiams kažko trūksta. Apie tai viename SULČIŲ epizode labai teisingai pasakė seksologė Julia Lepiochina: „Naujovės nereiškia, kad su mumis yra kažkas negerai. Tai reiškia, kad mes norime dar geriau, norime tyrinėti ir pažinti platesnes galimybes.“

Į platesnių galimybių sąrašą tikrai galima įtraukti ir BDSM. Visai nebūtina šokti į giliausius vandenis ir jau pirmam bandymui naudoti viso kūno suvaržymus ir intensyvius dominavimo ir paklusnumo veiksmus. Galite pradėti nuo pačių pradžių – išbandyti paprasčiausius antrankius riešams arba švelnią plakimo mentelę, tačiau nepamirškite susitarti dėl ribų, kurios bus priimtinos jums abiem. Šie įrankiai pravers net ir tuo atveju, jeigu BDSM jūsų nesudomins – juk antrankius galima panaudoti ir paprastiems miegamojo žaidimams, kai norisi minimalių naujų potyrių.

„Užveskite“ vienas kitą nesinaudodami rankomis

Bandymas užvesti partnerį (-ę), neliečiant jo (-os) rankomis, gali pasirodyti kaip gana sudėtingas iššūkis. Tačiau nepamirškite, kad turite ir kitų kūno dalių, kuriomis prisiliesti nėra draudžiama. Gundykite akimis, glamonėkite liežuviu, trinkitės kitomis kūno vietomis. Atsidūrę tokioje situacijoje ir patys sugalvosite dar išradingesnių būdų vilionėms. Galbūt šio žaidimo metu rasite dar vieną naujovę, kurią galėsite dažniau įtraukti į sekso žaidimus.

Vaidmenų žaidimai

Dar viena įdomi pramoga, kurią galite išbandyti ne tik namuose, bet ir kur nors kitur – restorane, bare. Pavyzdžiui, susitarkite susitikti tam tikroje vietoje ir apsimeskite, kad vienas kito nepažįstate. Susigalvokite sau vaidmenį ir atitinkamai pasipuoškite – galbūt vienas iš jūsų bus itin žymus (-i) pasaulinio lygio verslininkas (-ė), o kitas – aktorius (-ė), ką tik išgyvenęs (-usi) skyrybas ir ieškantis (-i) nepamirštamo vienos nakties nuotykio.

Nueikite išgerti, užsisakykite kambarį viešbutyje ir visą likusį vakarą pabandykite neištrūkti iš savo vaidmenų. Toks paprastas žaidimas gali kaip reikiant sudrebinti jūsų seksualinį gyvenimą, o kai kuriais atvejais – netgi išgelbėti nuo artėjančios rutinos santykiuose.

Užriškite vienas kitam akis

Užsimerkus mūsų kūnas tarsi įsielektrina – viską pradedame jausti šiek tiek geriau dėl visų kitų sustiprėjusių jutimų. Kai bučiuojamės, irgi užsimerkiame – tai ne tik padeda visiškai atsiduoti šiam neįtikėtinam malonumui, bet ir sužadina kitas mūsų jusles – garsus, kvapus ir, žinoma, lytėjimą. Kai sekso metu mums užriša akis, pradedame geriau jausti dilgčiojančias lūpas arba partnerio (-ės) rankas ant mūsų kūnų, aiškiau girdime vienas kito dejones ir jaučiame skonį. Paaštrėjusius pojūčius galima labai gerai pritaikyti ir sekse.

Užriškite savo partneriui (-ei) akis ir pradėkite kelionę jo (-os) kūnu. Bučiuokite, masažuokite, lieskite, naudokite sekso žaislus ir kitas priemones, kurios padės dar labiau įelektrinti odą ir sužadinti geismą. Nustebinkite partnerį (-ę) šaldančiu arba šildančiu efektu, pavyzdžiui, ledukais arba tam tikrais geliais, skatinančiais didesnį malonumą. Kiekvienas jūsų žingsnis partneriui (-ei) yra visiškai netikėtas, tad pasinaudokite tuo, skirkite laiko detalėms ir pamatysite, kokie aštrūs pojūčiai jūsų abiejų lauks sekso metu.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.