Ką reikėtų žinoti apie seksą gamtoje?

Nuotrauka: Pexels

Kadageriausias laikas pasiruošti romantiškam savaitgaliui gamtoje, jeigu ne vasarą. Karštos dienos ir dar karštesnės naktys, žvaigždėtas dangus, daug romantikos ir dar daugiau aistros. Galbūt laikas išsiruošti su partneriu (-e) į palapinių žygį? O galbūt apsistoti kur nors prie jūros ir netrukdomai mėgautis intymiu laiku kartu? 

Seksas gamtoje iš tiesų gali būti jaudinantis, tačiau net ir jį reikėtų tinkamai susiplanuoti, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų arba netyčinio, tačiau nemalonaus privatumo pažeidimo. Dalinamės keletu patarimų apie seksą gamtoje. 

Privatumas – check

Nors daugelį jaudina faktas, kad bet kurią akimirką juos gali kas nors užtikti, ilsintis gamtoje geriau stengtis to išvengti. Šviežias oras ir gamtos garsai padeda atsipalaiduoti, tad niekas nenori būti užkluptas intymioje pozicijoje. Toks nuotykis kaip reikiant apkartintų romantišką savaitgalį ir sukeltų daugiau streso negu aistros. Iš tiesų už lytinį aktą viešoje vietoje netgi baudžiama. Tad ką daryti, kad romantiška išvyka neapkarstų?

Raskite vietą, kurioje tikrai būtumėte vieni. Tai galėtų būti atoki giminaičių kaimo pirtelė prie ežero, jauki sodyba, pakankamai nutolusi nuo artimiausių kaimynų. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vieta būtų nutolusi nuo mokyklų ar kitų vietų, kuriose gali lankytis vaikai.

Nepamirškite – nuotykis, kad ir koks atrodytų jaudinantis, gali baigtis gana liūdnai – galite būti suimti policijos, netyčia įamžinti ir įkelti į internetą ir apskritai – niekas nenori matyti kitų žmonių lytinio akto.

Pasiruošimas

Seksui gamtoje reikia pasiruošti kiek labiau nei žaidimams jau gerai pažįstamame miegamajame. Numatykite, ko jums gali prireikti šios romantiškos išvykos metu ir su kokiais netikėtumais galite susidurti.

Pavyzdžiui, itin naudinga su savimi turėti kokį nors storesnį paklotą arba rankšluostį. Jis labai pagelbės intymiai akimirkai užklupus netikėtai – galėsite jį pasitiesti ant pirmo pasitaikiusio paviršiaus ir taip apsaugoti savo kūnus nuo įbrėžimų ir įkandimų. Taip pat pasirūpinkite priemonėmis nuo vabzdžių, po visko atidžiai apžiūrėkite savo kūnus nuo erkių.

Daugelis mėgsta praskaidrinti savo iškylas gamtoje, tad jeigu su partneriu (-e) išsiruošėte į palapinių žygį, į kuprinę įsidėkite lubrikantą, prezervatyvų ir visko, ko jums gali prireikti užvirus aistrai. Taip pat išbandykite ir kokį nors sekso žaislą – naujoje aplinkoje visi pojūčiai šiek tiek paaštrėja, tad kartu suintensyvėja ir patiriamas malonumas. „Nebegėdos“ parduotuvėje galite rasti įvairiausių vibratorių, iš kurių dauguma – itin tyliai veikiantys (jeigu tai jums svarbu išvykus į gamtą), penio žiedų ir kitokių įdomių dalykėlių, sukeliančių daugiau aistros ir neužimančius daug vietos jūsų kelioninėje kurpinėje.

Tiesa, po tokio pasibuvimo gamtoje svarbu nepamiršti po savęs susitvarkyti – niekas nenori rasti kitų žmonių aistros įkalčių.

Pasiduok pojūčiams

Seksas gamtoje nuo sekso miegamajame skiriasi emocijų pobūdžiu. Saugioje aplinkoje mes jaučiamės jaukiai, atsipalaiduojame, esame ramūs. Seksas gamtoje gali tapti puikia priemone naujų pojūčių paieškoms.

Atsiduokite adrenalinui, kuris užpildo kūną, nesistenkite nuslėpti fakto, kad jums patinka toks jaudinantis seksas. Leiskite sau pamesti galvą ir pamatysite, koks stiprus malonumas ateis po tokio laukinio sekso.

Išbandykite naujas pozas, prisitaikykite vienas prie kito ir klausykitės kūnų – per daug negalvokite, tiesiog veikite. Leiskite sau mėgautis ne tik sueitimi, bet ir kitokiais stimuliacijos būdais.

Seksas vandenyje

Apie seksą vandenyje jau esame rašę tekste „Seksas vandenyje: galima ar negalima?“. Vis dėlto svarbu priminti keletą faktų apie tai, ką reikėtų žinoti, jeigu aistra užklumpa besimaudant ežere arba upėje.

Tokio tipo vandens telkinyje yra plika akimi nematomų pavojų: mikrobų, parazitų. Po tokio sekso moteriai gali prasidėti makšties uždegimas, seksas gali būti nepatogus dėl prastos lubrikacijos ir sausumo (taip, vanduo nėra pats geriausias lubrikantas). Tačiau jeigu noras pasimylėti tokioje vietoje yra didelis, nepamirškite saugotis: prieš įlipant į vandenį užsidėkite prezervatyvą, nes vandenyje pastoti taip pat įmanoma.

Būkite atsargūs, meilės žaidimams rinkitės atokiausias vietas, kuriose tikrai nebūsite užtikti, ir mėgaukitės ilgais ir šiltais vasaros vakarais su šiek tiek daugiau aistros.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.