Ką veikiam arba 5 išmaniosios programėlės poroms

Tekstas: Goda Labanauskaitė
Iliustracija: Gerda Zlat

Santykiai poroje reikalauja atsakomybės, dėmesio, laiko. O šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai skuba, yra nekantrūs. Tad santykiai tampa kasdienybe, buitimi, o ne įdomiais potyriais, adrenalino jausmo kupinomis akimirkomis. Čia mums gali padėti mobiliosios programėlės. Jos gali padaryti teigiamą įtaką jūsų santykiams, rutininiams dalykams bei seksualiniam gyvenimui. Taigi atsipūskite ir įsitaisykite, o mes peržvelgsime 5 programėles, kurios gali palengvinti jūsų poros gyvenimą.

1. Between: tik jūsų asmeniniams pokalbiams ir planams

Tai inovatyvi, įsimylėjėliams sukurta programėlė. Ji skirta ne tik susirašinėjimams, kuriuose gausu įvairių naujausių „emoji“. Naudodamiesi ja, galite pasižymėti susipažinimo, draugystės pradžios datas bei kitas jums svarbias datas ar šventes. Apie jas programėlė automatiškai siunčia pranešimus.

Between galite dalintis nuotraukomis taip įprasmindami akimirkas, praleistas kartu, ir planuoti savo būsimas veiklas. Pavyzdžiui pasimatymus ar renginius į kuriuos jau seniai planavote nueiti kartu, tačiau nerasdavote progos jų susiplanuoti.

Programėlė visiškai patikima ir privati. Joje savo pokalbius su partneriu matysite tik jūs, todėl tai gali būti puiki proga intymiems pasikalbėjimams. Beje, įkeltos nuotraukos yra išsaugomos, todėl jeigu planuojate keisti telefoną, galite nesirūpinti, nes programėlė automatiškai išsaugos jūsų prisiminimus.
Tad Between yra puiki bendravimo priemonė, išsauganti akimirkas, primenanti susiplanuotus pasimatymus ir leidžianti neribojamai bendrauti su savo partneriu įvairiais būdais. Gali būti, ši programėlė tikrai padės atverti jūsų santykiams dar vienas duris.

2. {the and} padės geriau pažinti vienam kitą
(Atnaujinimas: atsiprašome, bet šią programėlę truputį kitokia forma nei aprašėme galite rasti adresu storydeck.me/tsd/the-and ir
ji veikia tik išmaniajame telefone)

Tai klausimų-atsakymų formos programėlė. Čia galite pasirinkti kategoriją (šeima, draugai, mylimasis) ir žaisti šį žaidimą kartu su pasiriktu žmogumi. Pasirinkę kategoriją gaunate 12 provokuojančių, paprastų ar aistrą kurstančių klausimų, kurių galite paklausti to žmogaus, su kuriuo žaidžiate. Jeigu iš 12 klausimų jums nei vienas nepatiko, galite pasirinkti kitą 12 klausimų grupę.

Klausimai svyruoja nuo „Ar manai, kad aš kažko mokausi iš tavęs?“, „Kaip apibūdintum mane kitiems žmonėms? iki „Ką galiu daryti geriau lovoje?“ arba „Kokias porno kategorijas labiausiai mėgsti žiūrėti?“

Kartais tokie klausimai mums tiesiog savaime neateina į galvą. Tačiau jie gali būti itin naudingi įdomioms diskusijoms įžiebti, geriau pažinti partnerį bei suprasti vienas kito poreikius. Šių klausimų galima klausti ir pasimatymų metu, kad su partneriu nuo pat pradžių sukurtumėte atvirumo atmosferą, o santykiuose ar santuokoje paįvairintumėte temų spektrą.

3. Jei viskas atsibodo – Kindu

Ši programėlė – mecidinos studentų eksperimentas. Gilindamiesi į seksualinę sveikatą universitete, jie sugalvojo būdą, kuris padėtų geriau suprasti visą žmogaus seksualinio gyvenimo spektrą. O jis labai svarbus ir reikalingas. Ši programėlė padeda drąsiai komunikuoti apie savo giliausius troškimus atsikratant įvairių baimių. Taip pat programėlė skatina įsimylėjėlius eksperimentuoti, maloniai stebinti vienas kitą ir išbandyti naujus dalykus intymiame gyvenime.

O tai ypač naudinga toms poroms, kurių nebetenkina kasdienybė ir ta pati vakarienė tame pačiame restorane kiekvieną savaitę.

Kindu siūlo atrasti negirdėtas ir pačias romantiškiausias pasimatymų idėjas, miegamojo veiklas, o svarbiausia – programėlė užtikrina visišką konfidencialumą ir privatumą. Ši programėlė įdomi tuo, kad leidžia geriau pažinti ir suprasti būtent savo partnerio norus, į kuriuos galbūt niekada nesusimąstydavote atkreipti dėmesio. Siūlome išbandyti šią programėlę ir įsitikinti patiems, ar pavyko praskaidrinti kasdienybę su šiek tiek adrenalino jausmo. Tiesa, naudodamiesi šia programėle, galite susipažinti ir su naujais žmonėmis, kurie jumis susidomėjo, tačiau juos matysite tik tuo atveju, jeigu jūs pats su tuo sutiksite.

4. Desire: kiek kitokia „tiesa-drąsa“

Desire – žaidimo formos drąsos žaidimas, kuris gali pagerinti poros seksualinius santykius. Kiekviena drąsa suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia daryti dalykus, kurių galbūt nė nesapnavote. Tai žaidimas, skirtas specialiai jums ir jūsų partneriui ir nesvarbu, ar jūsų santykiai dar visai švieži, ar esate susituokę penkerius metus. Ši programėlė leis atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, paįvairins jūsų seksualines fantazijas ir padės jas paversti realybe.

Žaidime kiekviena drąsa yra vertinama taškais, jūs kartu su savo partneriu tuos taškus renkate. Kiekvieną drąsą galima pasiryžti daryti arba jos atsisakyti. Surinkti taškai atrakina tolesnius žaidimo lygius, kuriuose drąsos tampa vis įdomesnės, žaismingesnės, seksualesnės.

Programėlė gali ne tik paįvairinti jūsų ir jūsų partnerio vakarus, kada nebesinori nieko daryti. Beje, sugalvoti drąsą ir nusiųsti ją savo partneriui galima ir pačiam, jeigu tai pasiūlyti gyvai nedrąsu. Pavyzdžiui: „Nueikime drauge į dušą“ arba „Gal nori pasižiūrėti erotinį filmą?“ Tokie nauji potyriai tikrai suteiks intrigos ir naujų atspalvių jūsų santykiams.

5. Jei finansai yra bendras jūsų reikalas

Ne paslaptis, yra programėlių, kurios padeda lengviau valdyti savo pinigus. O galbūt jūsų tarpusavo santykiai paremti visišku bendrumu ir norite pinigus laikyti vienoje sąskaitoje? Tai yra tik jūsų ir jūsų partnerio sprendimas, tačiau tam labai patogu naudoti bankines programėles. Jos būna individualios, t. y. jūsų banko sąskaita, niekam nedaloma ir nematoma, tik jums.

Šios programėlės gali padėti lengviau pasidalinti buto nuomos kainą ar pervesti bei grąžinti pinigus savo parneriui (arba atvirkščiai) vos per kelias minutes.

Tačiau yra ir įdomesnių programėlių, kurios leidžia jūsų ir jūsų parnerio individualius pinigus kaupti į vieną sąskaitą. Viena iš tokių programėlių yra Good Budget. Joje galite tvarkyti savo piniginį gyvenimą, juo pasidalinant ir su kitais (šeima, draugais, ir ne tik), o svarbiausia – ir savo partneriu. Programėlė suteikia galimybę matyti savo bendrą biužetą su tuo žmogumi, kuriuo nusprendėte kaupti bendrą sąskaitą. Toks pasidalijimas yra ne tik patogus mūsų kasdieniame gyvenime, bet ir leidžia partneriams drauge planuoti ir valdyti savo biudžetą, planuoti išlaidas ir diskutuoti dėl pajamų.

Komentarai (9)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.