8 idėjos romantiškam savaitgaliui namuose

Nuotrauka: Toa Heftiba, Unsplash

Ilgainiui romantiškas savaitgalis namuose nebeatrodo tokia nuobodi idėja. Kažkaip ir maistas, gamintas namuose, pradeda labiau vilioti. O ir milžiniška Netflix filmų ir serialų kolekcija pati savęs nepersižiūrės. Kuo ne puikus ir romantiškas savaitgalio užsiėmimas? Spragėsius į mikrobangų krosnelę ir romantika – here we go!

Iš tiesų galima susigalvoti daug veiklų, kaip praleisti romantišką savaitgalį neišeinant iš namų. Juk pasimatyme yra svarbiausia kartu su partneriu (-e) praleistas laikas.. Tad šiandien dalijamės keletu idėjų, kaip galite praleisti įsimintiną ir romantišką savaitgalį namuose.

1. Filmų vakaras

Skamba kiek nuvalkiotai ir neoriginaliai? Bet ei, filmų vakarą galima kaip reikiant „paturbinti“ ir pritaikyti būtent sau! Tad gaudykite idėjas!  Galite pažiūrėti jūsų vaikystės laikų filmą. Arba pasirodžiusį būtent tais metais, kuriais jūs patys gimėte. O gal pasirinksite filmą, kurį kartu žiūrėjote…per pirmąjį pasimatymą?

Jaukesnis filmo seansas bus, jei įsirengsite antklodžių ir pagalvių tvirtovę, kuri primintų vaikystę. Keletas kėdžių, antklodžių, girliandų, maišas spragėsių ar kitokių užkandžių ir vakaras taps jaukus ir romantiškas, o galbūt net šiek tiek sentimentalus.

2. Restoranas… namuose?

Kas sakė, kad negalima paruošti romantiškos vakarienės namuose?

Visų pirma, tai puiki proga patiems pasigaminti ką nors nekasdieniško. Ruošdami maistą kartu galėsite labiau pasidžiaugti ne tik rezultatu, bet ir procesu, o naujai išbandytas receptas galbūt atsidurs receptų knygoje. Žinoma, jeigu nedraugaujate su puodais ir keptuvėmis, visada galima užsisakyti maisto į namus ir išbandyti tai, ko dar nebuvote atradę.

Romantiško vakaro įspūdį sustiprinsite, jeigu susikursite restorano aplinką. Išsitraukite iš spintos indus, kuriuos laikote Anglijos karalienei, užsidekite keletą žvakių, pritemdykite šviesas, užsileiskite malonios muzikos. Ir svarbiausia – išlįskite iš treninginių kelnių ir pasipuoškite, tarsi eidami į tikrą restoraną! Apsivilkite gražesnius drabužius, pasidarykite šukuoseną ir makiažą – na ir kas, kad neišeisite iš namų. Partneris (-ė) tikrai nepagailės komplimentų, o ir pats vakaras bus ypatingesnis.

3. Roleplay (vaidmenų žaidimai)

Roleplay, arba kitaip žaidimas vaidmenimis, gali tapti nepamirštama savaitgalio patirtimi. Ypač jeigu dar niekada nesate to bandę. Kaip tai įgyvendinti?

Sugalvokite savitą scenarijų. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad su partneriu (-e) nusikėlėte į 2000-uosius. Paieškokite šio laikotarpio drabužių (trumpi sijonai, vos bambą siekiančios palaidinės, daug papuošalų, treningai, galvos raiščiai ir t. t.), susiraskite populiariausių to meto dainų. Tada apgalvokite, į kurį personažą norėsite persikūnyti. Galbūt vienas iš jūsų būsite emocijų nerodantis kiemo marozas, o kitas – nepasiekiama popmuzikos žvaigždė. Tokių scenarijų galima sukurti galybes, tiesiog pasitelkite fantaziją.

Kai kuriems scenarijams įgyvendinti gali prireikti ir specialių priemonių. Jeigu vaidinsite policijos pareigūną (-ę) ir nusikaltėlį (-ę), įsigykite antrankius! Nebegėdos parduotuvėje galite rasti silikoninius antrankius Cuffies, kurie ne tik padės labiau įsijausti į vaidmenis, bet ir bus saugūs, nesužeis tavęs ir tavo partnerio (-ės). Juk niekas po romantiško savaitgalio nenori likti su nubrozdinimais ant rankų, tiesa?

4. Žaidimai

Kartu žaisti stalo ar kompiuterinius žaidimus jau ir taip smagu! Tačiau visada žaidimų rutiną galima paįvairinti ir įtraukiant papildomų sąlygų.

Visas pasaulis žaidžia pokerį iš nusirenginėjimo. Nenorėdami žaisti pokerio  šią sąlygą lengvai pritaikysite ir kitiems žaidimams. Turbūt visi žinome, kaip baigiasi tokio tipo žaidimai, todėl pralaimėtojų čia nebus. Jeigu mėgstate žaismingumą, būtinai tai išbandykite!

 5. Kelionės planavimas

Atostogų planavimas – smagi poras suartinanti veikla. Tai ne tik sutarimas, kuriame paplūdimyje gulėsite ateinantį atostogų sezoną, bet ir galimybė pažinti savo partnerį (-ę). Kokią šalį jis (-i) nori aplankyti ir kodėl? Ar jam (-ai) labiau patinka svilinanti kaitra ar stingdantis šaltis? Ar jis (-i) nori lipti į kalnus bei aplankyti dešimtis muziejų ar gulėti saulėje, gerti kokteilius ir tiesiog mėgautis gyvenimu?

Susiplanuoti kelionę, kuri nėra pasiūlyta turizmo agentūros su „viskas įskaičiuota“ paslauga, gali ilgokai užtrukti, todėl patogiai įsitaisykite ir pradėkite ieškoti savo svajonių krypties! Juk taip gera kartu pasvajoti apie laiką, kai pabėgsite nuo rūpesčių ten, kur saulė lepins šiluma ar adrenalinas kaitins kraują, kur jūsų nepasivys šūsnis darbų, virusai ir kitokie galvą kvaršinantys reikalai.

6. Naujų potyrių paieška 

Romantišką savaitgalį namuose galite praleisti ir ieškodami naujų potyrių ir malonumo miegamajame. Nežinote kaip jų ieškoti?

Išbandykite keletą Nebegėdos patarimų. Savo bibliotekoje turime atmintinę seksualiniam gyvenimui paįvairinti, taip pat rekomenduojame užsiprenumeruoti naujienlaiškius, kuriuose rasite klitorio pradžiamokslį, aistrą padėsiančių įžiebti filmų sąrašą ir kitų naudingų patarimų. Norėdamas patekti į mūsų biblioteką, tiesiog užsiprenumeruok Nebegėdos naujienlaiškį. Tai atlikęs iškart gausi laišką su prisijungimo prie bibliotekos kodu! 

Taip pat siūlome išbandyti ir įvairių sekso žaislų, kurie gali kaip reikiant sudrebinti jūsų intymų gyvenimą! Jeigu nežinai, kaip išsirinkti vibratorių, – gali perskaityti mūsų tekstą apie pirmojo vibratoriaus pasirinkimą. Nebegėdos parduotuvėje yra vibratorių, skirtų poroms. Vienas iš jų – vibratorius „Lelo Tara“, stimuliuojantis G tašką ir varpą vienu metu. Vibratorius ypatingas ir tuo, kad  jo nereikia laikyti rankomis, tad visą dėmesį galima sukoncentruoti tik į partnerį (-ę).

Naujų patirčių paieškoje gali padėti ir lubrikantas. Apie daugybę jo panaudojimo būdų gali pasiskaityti mūsų ankstesniame tekste čia. Svarbu išsirinkti produktą, kuris nebūtų kenksmingas tau ir tavo partneriui (-ei). Pavyzdžiui, ekologiškas lubrikantas „Organic Glide“ yra 100% natūralios sudėties lubrikantas, nepaliekantis lipnumo jausmo ir palengvinantis įsiskverbimą.

7. Šokių vakaras

Turbūt daugelis iš mūsų geriausius savo šokio judesiukus parodo tik tada, kai niekas nemato. Tačiau poroje gėdytis savo sugebėjimų nereikėtų. Netgi atvirkščiai – šokis gali būti daug intymesnis ir labiau suartinti, nei apkabinimas ar bučinys. Pritemdykite šviesas, atlaisvinkite šiek tiek vietos kambario viduryje ir tegu prasideda šokiai… 

Būdami namuose galite pasimokyti ir naujų judesiukų. Internete rasite įvairiausių pamokų – nuo tango iki sambos – visko, kas tik jums šaus į galvą. Keletas peržiūrėtų vaizdo pamokų ir prilygsite filmo „Dirty Dancing“ veikėjams.

 8. Spa namuose 

Atsipalaidavimas ir pasitikėjimas vienas kitu padės sukurti intymesnę nuotaiką. Kad atsipalaiduotumėte tiek psichologiškai, tiek fiziškai, galite pasidaryti spa namuose.

Pasiruoškite karštą ir kvapnią vonią, kurioje kartu atsipūsite. Užsidekite žvakių, galbūt malonaus kvapo smilkalų, pritemdykite šviesas. Susikurkite tokią aplinką, kurioje jaustumėtės jaukiai ir maloniai.

Po vonios procedūrų pamasažuokite vienas kitą. Geresnei patirčiai naudokite kokį nors aliejų. Nebegėdos parduotuvėje galite rasti šildantį masažo aliejų, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir veikia kaip puikus aistros sužadintojas.

Taip pat galite naudoti ir LELO masažinę žvakę, kuri veikia panašiu principu, kaip ir aliejus. Uždekite žvakę, palaukite, kol malonus aromatas pasklis po patalpą ir aliejus suskystės. Užgesinkite žvakę ir palaukite apie 30 sek., kol aliejus atvės. Tuomet pilkite aliejų į delną ir įmasažuokite į odą. Visiškas atsipalaidavimas – garantuotas.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.