Meilės pamokos bręstančiam kūnui


Tinklalaidėje Neringa Rekašiūtė kalbėjosi su laidų vedėja, tinklalaidės „Laimės dieta“ autore Rimante Kulvinskyte apie seksualumą, kai tau virš 30, ir seksą ilgalaikiuose santykiuose. Taip pat jos diskutavo apie moterų ratus bei savo partnerių atradimą iš naujo.

Pamatykite savo žmogų be filtrų, be viso to, ką apie jį sako aplinka. Pamirškite tai, ką esate išmokę apie jį iš kitų. Leiskit visiems atsiskleisti, nepulkit teisti ar vertinti.

Epizodo vedėja: Neringa Rekašiūtė
Pašnekovė: Rimantė Kulvinskytė
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Komentarai (5)

 • Neringa

  Nerealus pokalbis, labai aktualus man šiandien. Prieš 3 mėn. suėjo 30 m., šiuo metu laukiuosi ir jau šią savaitę pasimatysiu su mažyliu, turiu vyrą, su kuriuo esam 13 m. kartu ir be galo mylim vienas kitą… Ir vis dar tyrinėjam, vis dar atrandam vienas kito tam tikras savybes. Tikiu, kad vaikelis vėlgi mūsų gyvenimus nuspalvins kitomis spalvomis. Ir taip gera klausyti kitų moterų, tokių teigiamų ir nekritiškų, patirčių. Ačiū, kad esat atviros! Papildėt mano mintis idėjomis, kurias tikrai panaudosiu, kad dar labiau pasmaginti šeimyninį gyvenimą. Esu kilusi iš konservatyvios šeimos, kurioje nemačiau laisvumo ar subrendusio moteriško gaivališkumo, bet visada turėjau tam poreikį, tik vis dar ne visada žinau kaip turėčiau elgtis ar jaustis, tad tokie pokalbiai palengvina paieškas. Atsiranda toks jausmas – va ko aš ieškojau!!! Tarsi pateisina mano nuojautas ir suprantu, kad esu visiškai normali, kad nenešioju rožinių akinių, kaip bando įteigti mano artima aplinka (nu nes negali būti taip gerai šitiek metų!). Ir tikrai, tarp moterų yra konkurencija, deja, net tarp mamos ir dukros, todėl aš visada sakiau, kad vyrų tarpusavio bendravimas evoliucionavo į žmogiškesnę pusę nei moterų (kad ir rankos paspaudimas nepažįstamiems sveikinantis). Ir kaip gera, kad gyvenam šiais laikais, kai žinią apie moterų bendrystę galima taip lengvai skleisti.
  Ačiū JUMS! Ir verkiau, ir balsu juokiausi…tiesiog puikus pokalbis!

  reply
 • Ieva

  Mielosios! Jūs abi šiuo gyvenimo laikotarpiu esate mano mūzos ir įkvėpėjos! Rodos niekada nebus perdaug man pokalbių su jumis! O čia jūs abi viename Podcaste!!! Wow! Kažkas nerealaus! O kokia moteriška jėga ir kokie moteriškumo syvai! Aš esu apsvaigusi nuo jūsų žodžių ir išminties! Ačiū jums!!!!

  reply
 • Kristina

  Ačiū, Jums, už tokį nuoširdų, tikrą, atvirą pokalbį🥰 Labai gera ir malonu buvo Jūsų klausytis 💚 Ačiū, Jums, merginos!!

  reply
 • Egle

  Jau ir seniau žavėjausi Rimante. Bet po šio pokalbio man ji iš vis neša stogą 😂 tiesiog negaliu atsistebėti ir atsigrožėti jos branda, žiniomis bei jos požiūriu. Ačiū už prasmingą turinį ❤️

  reply
 • Martyna

  Gilu. Prasminga.
  Ačiū, labai patiko 💛💛💛

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.