Vyrų masturbacija: kuo ji naudinga?

Nuotrauka: Vaiva Bezhan

Nuolatkalbame apie moters malonumą: kaip jai suteikti didžiausią orgazmą, kokia sekso poza yra maloniausia būtent jai, koks sekso žaislas tinkamiausias vienam ar kitam moters poreikiui patenkinti. Moterys vis skatinamos išlįsti iš gėdos zonos, nebijoti žodžio „masturbacija“, drąsiai pažinti savo kūną… O kur tokie pat pasiūlymai vyrams? Todėl ir nusprendėme apie tai pakalbėti plačiau.

Turbūt daugelis žino, kad lytinio akto metu vyrai orgazmą patiria dažniau negu moterys. Tačiau tai nereiškia, kad jie nenusipelnė ypatingų malonumo paieškų. Masturbacija tiek moterims, tiek vyrams gali būti naudinga – tai puikus būdas susipažinti su savo kūnu ir jo poreikiais bei atsipalaiduoti (tai ypač aktualu šiuo nerimastingu laikotarpiu). Taigi.

Išskiriami šie vyrų masturbacijos privalumai:

  • Padeda sumažinti patiriamo streso lygį ir įtampą.
  • Pagerina miego kokybę.
  • Pagerina koncentraciją/dėmesį.
  • Pakelia nuotaiką.
  • Gerina seksualinio gyvenimo kokybę.
  • Padeda pažinti savo kūną ir sužinoti, kas yra maloniausia.

Vis dėlto egzistuoja galybė mitų apie vyrų masturbaciją, kurie dažniausiai nėra tokie teigiami. Pabandysime keletą jų paneigti ir pateiksime pavyzdžių, kodėl vyrų masturbacija yra naudinga, o ne gėdinga.

1 mitas. Jeigu vyras masturbuojasi – jo santykiai yra pašliję

Daugelis iš tikrųjų galvoja, kad vyrų masturbacija yra kažkaip susijusi su blogais poros santykiais ar nepatenkintais seksualiniais poreikiais. Daroma prielaida, kad jeigu vyras tenkina save net ir turėdamas nuolatinę (-į) partnerę (-į), vadinasi, dėl to kalta (-as) būtent pastaroji (-is). Masturbuojasi jei ir ne visi, tai beveik visi vyrai nepaisant to, ar jų santykiai geri, ar blogi – galbūt jie apskritai yra vieniši. Vyrai tiesiog tai daro. Ir dažniausiai masturbacija jiems neatstoja neišpildyto seksualinio poreikio – jie masturbuojasi ne vien norėdami tiesiog pasitenkinti, bet ir atsikratyti streso ar nerimo, stengdamiesi greičiau užmigti ir t.t. 

2 mitas. Masturbacija gali pabloginti vyro lytinį gyvenimą

Iš tiesų masturbacija netgi pagerina lytinį gyvenimą! Pažindami savo kūną išsiaiškiname, kas mums patinka. Juk tiek moteriai, tiek vyrui svarbu žinoti, kas jaudina vienas kitą, kad abu galėtų pasiekti aukščiausią malonumo tašką.

Taip pat masturbacija padeda spręsti tokias dažnas vyrų bėdas kaip pavyzdžiui priešlaikinė ejakuliacija, susijaudinti trukdanti įtampa, ištvermės trūkumas.

Šių problemų turinčiam vyrui gali padėti masturbatoriai. Naudodamas šiuos produktus, vyras gali treniruotis geriau valdyti savo orgazmą, kontroliuoti laiką iki kulminacijos, bandyti tą laiką atitolinti, taip didindamas ištvermę. Pojūčiai naudojant aukšto lygio masturbatorius – tarsi natūralaus įsiskverbimo. Tad keletas malonių treniruočių padovanos jums daugiau pasitikėjimo savimi ir galbūt netgi malonesnių pojūčių lovoje.

3 mitas. Per dažnai masturbuojantis gali nukentėti sveikata

Kad ir kaip keistai atrodytų, tačiau labiau susirūpinti vertėtų tada, kai vyras nustoja masturbuotis. Tai gali signalizuoti apie sveikatos arba su nerimu susijusias problemas. Nėra magiško skaičiaus, kuris pasufleruotų, kiek kartų per dieną/savaitę masturbuotis yra normalu, o kiek – jau nebe. Tai yra individualus dalykas.

Vandens pagrindo lubrikantas „Lelo“ 18.00,-

Jeigu vyras gyvena normalų, sveiką gyvenimą, tada masturbacijų skaičius per dieną neturi tam įtakos. Tačiau jeigu masturbacijoms skiriama per daug laiko, dėl to vėluojama į darbą ar nukeliami susitikimai, tai gali būti signalas, kad laikas apsilankyti pas seksologą ar psichologą. Viskas priklauso nuo individualaus žmogaus gyvenimo būdo – gyvenant kokybiškai, neverta nerimauti. Geriausia laikytis paprastos, bet auksinės taisyklės – kas per daug, tas nesveika.

Vis dėlto per dažnas masturbavimasis gali sudirginti odą. Ji gali parausti, tapti jautri, skausminga. Tačiau viso to išvengsite naudodami natūralų lubrikantą. Nebegėdos parduotuvėje visi produktai yra saugūs, patikimi ir pagaminti be kenksmingų medžiagų, tad tinka jautriai odai. Naudodami lubrikantą ne tik apsaugosite savo odą, bet ir pajusite didesnį malonumą, nes procesas vyks sklandžiau. 

4 mitas. Masturbuotis reikia vienam, kitu atveju – gėda

Masturbacija yra gana intymus dalykas, tačiau norint paįvairinti seksualinius santykius, masturbuotis kartu su partnere (-iu) yra netgi labai priimtina! Kai kurias poras tai netgi užveda daug labiau nei kiti jaudinantys dalykai. Tad jeigu jūsų partnerė (-is) su tuo sutinka – why not? Plius, tokia sekso forma yra visiškai saugi, todėl pirmyn į naujų įspūdžių paieškas.

5 mitas. Vyrų masturbacijos neįmanoma paįvairinti

Kai kalba eina apie vyrų masturbaciją atrodo, kad nieko čia labai naujo neprigalvosi. O tikrai galima. Viskas, ko reikia, – paieškoti naujų, dar nebandytų produktų ir pasinerti į dar niekad nepatirtus įspūdžius.

Šiuo metu pasaulyje sparčiai populiarėja vibruojantys penio žiedai, skirti vyrams. Jie švelniai suspaudžia stiprią erekciją, todėl orgazmai yra intensyvesni. Taip pat dėvint penio žiedą gali padidėti vyro ištvermė, o tai padovanos dar daugiau malonumo ir nepatirtų įspūdžių.

Tiek naudojant sekso žaislus, tiek masturbuojantis ranka dar sykį patariame naudoti ir lubrikantą – taip bus žymiai maloniau ir patogiau. Patikėkite, išbandę ne kartą pagalvosite, kaip anksčiau išsivertėte be jo. Sau tinkamiausią lubrikantą galite išsirinkti Nebegėdos parduotuvėje.

Žinoma, kartais papildomų priemonių nė nebūtina – juk viskas jūsų rankose (tiesiogine to žodžio prasme). Tad atsipalaiduokite ir pirmyn į malonumo paieškas!

Daugiau apie masturbaciją ir jos naudą: Juliet Allen: „Masturbacija svarbi kaip dantų valymas“

Komentarai (6)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.