Į viršų

Lubrikantas ir daugybė jo naudojimo būdų

Stereotipiškai lubrikantas dažnai siejamas su senėjimu, lytinio gyvenimo problemomis, išsausėjimu. Tačiau tai, kad lubrikantas reikalingas ir yra naudojamas tik sprendžiant lovos bėdas – mitas. Ši priemonė padeda pagerinti seksą bet kokiu atveju. Indianos universitete atliktame tyrime, 70 proc. apklaustų moterų teigė, kad lubrikanto naudojimas seksą padarė malonesnį ir buvo lengviau juo mėgautis. O būdų, kaip panaudoti lubrikantą, norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, yra daugybė.

Lubrikantas vaginalinės sueities metu

Lubrikantas, kurį visi turėtų turėti savo miegamojo stalčiuje, yra vandens pagrindo. Jis laikomas universaliausiu, nes gali būti naudojimas bet kokiame užsiėmime, kokį tik sumąstysi. Jį galima tepti ant moters kūno arba ant penio / prezervatyvo. Pradėkite nuo nedaug, kad neimtumėte per daug slidinėti. Tokių lubrikantų galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Lubrikantas ir masturbacija

Taip, lubrikantas puikiai tinka masturbuojantis ir net šią veiklą gali paįvairinti. Nenaudokite tam neskirtų priemonių, kaip įvairūs aliejai ir kremai, kurių sudėtyje galima rasti įvairių chemikalų, juk nenorite, kad į jūsų organizmą papultų neaiškios medžiagos.

Lubrikantas ir sekso žaislai

Lubrikantas gali stipriai pagerinti pojūčius, kuriuos sukuria sekso žaislai. Keli jo lašai ant vibratoriaus gali suteikti naujų spalvų masturbacijai ir klitorio stimuliacijai. Svarbu būti atsargiems: jei žaislas pagamintas iš silikono, su juo negalima naudoti silikoninio lubrikanto, mat šis gali pažeisti paviršių. Atsiradusiuose įtrūkimuose ims gamintis bakterijos. Be jokios baimės su sekso žaislais galite naudoti „STAY SILKY SERUM“ ir „GENEROUS GEL“ lubrikantus.

Lubrikantas seksui su prezervatyvu

Jeigu saugiam seksui su partneriu naudojate prezervatyvus, be abejonės, galite naudoti ir lubrikantą. Jis sumažins trintį ir seksas bus malonesnis. Tik nepamirškite, kad mylintis su prezervatyvu negalima naudoti aliejaus pagrindo lubrikanto, tam puikiai tiks vandens pagrindo priemonės, kaip, pavyzdžiui, „Lelo“.

Lubrikantas prezervatyvo viduje

Kartais vyrai skundžiasi, kad prezervatyvai sumažina jautrumą ir pojūčius, todėl jie patiria mažiau malonumo. Tačiau jei prieš užvyniojant prezervatyvą į jį įlašinsite kelis lašus lubrikanto, tai gali atverti naują pojūčių pasaulį.

Lubrikantas analinio sekso metu

Skirtingai nei vaginalinio sekso metu, šiuo atveju lubrikanto greičiausiai prireiks gerokai daugiau, kadangi nėra natūralios lubrikacijos. Kai kalbame apie analinį seksą, lubrikanto ir kitų atsargumo priemonių per daug nebus.

Lubrikantas atliekant oralinį jai ir jam

Nepaisant to, ar atlieki oralinį moteriai ar vyrui, tikrai būna situacijų, kai burna ima džiūti. Tokiu atveju galima rinktis paprastą išeitį ir panaudoti kelis lašus lubrikanto su skoniu, kuris parūpins pakankamai drėgmės malonumui ir leis pailsėti.

Lubrikantas karštam masažui

Nebijokite lubrikantą naudoti ir jaudinančiai sekso įžangai. Gal įprastas masažas taps tokiu karštu, kad greitai teks keisti savo planus ir šokti į lovą?

Lubrikantas abipusei masturbacijai

Tai – smagi ir intymi alternatyva seksui. Tačiau sausumo jausmas neteikia daug malonumo. Gausus lubrikanto naudojimas, žinoma, išspręs šią problemą ir galėsite jaustis laisviau bei išmėginti naujas technikas.

 

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (3)

 • Avatar

  Kamile

  Sveiki. Bet daugelis lubrikantu neleidžia pastoti, o yra kurie skatina. O jūsų parduodamų neradau informacijos ar stabdo ar neutralūs. O jeigu pastojau ar nepakenks vaisiui. Ačiū

  reply
  • Monika Jurgaityte

   Monika Jurgaityte

   Sveiki, Kamile. Ačiū už klausimus ir pastebėjimus. Pasidomėjome šia tema, mūsų parduodami lubrikantai neturi tokių medžiagų kaip glikolis, parabenai, silikonas, nonoksinolis-9 ir kitų panašių medžiagų, kurios gali daryti įtaką pastojimui. Mūsų parduotuvėje esantys lubrikantai yra vandens pagrindo ir neutralūs, jie nei apsaugo, nei skatina nėštumą. Pridedu nuorodą, kurioje galite rasti daugiau informacijos šia tema: https://www.healthline.com/health-news/using-right-lube#Why-using-the-right-lubricant-is-key-for-conception.

   reply
 • Avatar

  Justė

  O kaip dėl kitų rūšių lubrikantų? Kada geriau juos rinktis?

  reply

Komentuok