15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms!

AKCIJA vyks Gegužės 21-28 d. Prekių kiekis ribotas!
15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms. Prekių kiekis ribotas! Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Lubrikantas ir daugybė jo naudojimo būdų

Stereotipiškai lubrikantas dažnai siejamas su senėjimu, lytinio gyvenimo problemomis, išsausėjimu. Tačiau tai, kad lubrikantas reikalingas ir yra naudojamas tik sprendžiant lovos bėdas – mitas. Ši priemonė padeda pagerinti seksą bet kokiu atveju. Indianos universitete atliktame tyrime, 70 proc. apklaustų moterų teigė, kad lubrikanto naudojimas seksą padarė malonesnį ir buvo lengviau juo mėgautis. O būdų, kaip panaudoti lubrikantą, norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, yra daugybė.

Lubrikantas vaginalinės sueities metu

Lubrikantas, kurį visi turėtų turėti savo miegamojo stalčiuje, yra vandens pagrindo. Jis laikomas universaliausiu, nes gali būti naudojimas bet kokiame užsiėmime, kokį tik sumąstysi. Jį galima tepti ant moters kūno arba ant penio / prezervatyvo. Pradėkite nuo nedaug, kad neimtumėte per daug slidinėti. Tokių lubrikantų galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Lubrikantas ir masturbacija

Taip, lubrikantas puikiai tinka masturbuojantis ir net šią veiklą gali paįvairinti. Nenaudokite tam neskirtų priemonių, kaip įvairūs aliejai ir kremai, kurių sudėtyje galima rasti įvairių chemikalų, juk nenorite, kad į jūsų organizmą papultų neaiškios medžiagos.

Lubrikantas ir sekso žaislai

Lubrikantas gali stipriai pagerinti pojūčius, kuriuos sukuria sekso žaislai. Keli jo lašai ant vibratoriaus gali suteikti naujų spalvų masturbacijai ir klitorio stimuliacijai. Svarbu būti atsargiems: jei žaislas pagamintas iš silikono, su juo negalima naudoti silikoninio lubrikanto, mat šis gali pažeisti paviršių. Atsiradusiuose įtrūkimuose ims gamintis bakterijos. Be jokios baimės su sekso žaislais galite naudoti „STAY SILKY SERUM“ ir „GENEROUS GEL“ lubrikantus.

Lubrikantas seksui su prezervatyvu

Jeigu saugiam seksui su partneriu naudojate prezervatyvus, be abejonės, galite naudoti ir lubrikantą. Jis sumažins trintį ir seksas bus malonesnis. Tik nepamirškite, kad mylintis su prezervatyvu negalima naudoti aliejaus pagrindo lubrikanto, tam puikiai tiks vandens pagrindo priemonės, kaip, pavyzdžiui, „Lelo“.

Lubrikantas prezervatyvo viduje

Kartais vyrai skundžiasi, kad prezervatyvai sumažina jautrumą ir pojūčius, todėl jie patiria mažiau malonumo. Tačiau jei prieš užvyniojant prezervatyvą į jį įlašinsite kelis lašus lubrikanto, tai gali atverti naują pojūčių pasaulį.

Lubrikantas analinio sekso metu

Skirtingai nei vaginalinio sekso metu, šiuo atveju lubrikanto greičiausiai prireiks gerokai daugiau, kadangi nėra natūralios lubrikacijos. Kai kalbame apie analinį seksą, lubrikanto ir kitų atsargumo priemonių per daug nebus. Tam puikiai tiks mūsų parduotuvėje esantis 100% natūralios sudėties ekologiškas lubrikantas „ORGANIC GLIDE“.

Lubrikantas atliekant oralinį jai ir jam

Nepaisant to, ar atlieki oralinį moteriai ar vyrui, tikrai būna situacijų, kai burna ima džiūti. Tokiu atveju galima rinktis paprastą išeitį ir panaudoti kelis lašus lubrikanto su skoniu, kuris parūpins pakankamai drėgmės malonumui ir leis pailsėti. „Water Glide“ lubrikanto sudėtyje esanti Aloe Vera intensyviai drėkina, o pH lygis yra toks pat, kaip natūralios makšties mikrofloros pH.

Lubrikantas karštam masažui

Nebijokite lubrikantą naudoti ir jaudinančiai sekso įžangai. Gal įprastas masažas taps tokiu karštu, kad greitai teks keisti savo planus ir šokti į lovą? Šiam scenarijui galite panaudoti masažinį aliejų „YESFORLOV“.

Lubrikantas abipusei masturbacijai

Tai – smagi ir intymi alternatyva seksui. Tačiau sausumo jausmas neteikia daug malonumo. Gausus lubrikanto naudojimas, žinoma, išspręs šią problemą ir galėsite jaustis laisviau bei išmėginti naujas technikas.

 

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (8)

Komentuok