Ką mes skaitėme šiemet?

Knygos mus įkvepia judėti pirmyn. Čia semiamės idėjų, įkvėpimo ir naujų žinių. Todėl jau trečius metus iš eilės dalinamės knygų sąrašu, kuris, tikimės, pametės naujos informacijos bei įkvėps tave.

Glennon Doyle „Untamed“

Kiekvienos moters viduje skamba ilgesio balsas. Mes taip stipriai stengiamės būti geros: geros partnerės, dukterys, motinos, darbuotojos ir draugės. Tikimės, kad tai padės mums pasijusti gyvoms. Vietoje to, jaučiamės pavargusios, įstrigusios ir prislėgtos. Žiūrime į savo gyvenimą ir stebimės: Ar viskas neturėjo būti gražiau nei yra? Tačiau greitai šį kvestionavimą nutildome, sakydamos, kad nepasitenkinimą reikia slėpti – net nuo savęs.

Šioje knygoje Glennon Doyle pasakoja apie save. Apie moterį, kuri pasiryžo klausyti savo, o ne visuomenės balso, kuri pasirinko būti ne gera, o laiminga. Ir vietoje to, kad aukotų savo gyvenimą vaikams, nutarė parodyti jiems, kaip mėgautis gyvenimu.

Emma Koening „Moan: Anonymous Essays on Female Orgasm“

Tai – įvairiausių moterų istorijų, kurias užrašė Emma Koening, rinkinys. Čia gausu pasakojimų apie nuostabius orgazmus bei apie situacijas, kai moterys net nežino, kas yra kulminacija. Apie nepakartojamas bei traumuojančias patirtis. Surinktos istorijos komiškos, šiltos, o kai kurios ir itin sudėtingos. Nepaisant to, visos jos sukasi apie vieną dalyką – moters malonumą. Todėl knygoje yra ir patarimų, kaip jį suteikti moteriai bei pasiekti pačiai.

Melinda Gates „Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį“

Melinda Gates – kovotoja už moterų teises. Šioje knygoje ji pasakoja apie suvokimą, koks svarbus ryšys tarp moterų įgalinimo ir visuomenės sveikatos. Ji supažindina mus su savo herojais, taip pat kovojančiais už lygybę, pateikia svarbių duomenų bei jaudinančių pokalbių su moterimis iš viso pasaulio. Taip pat savo knygoje Gates pasiūlo paprastų, bet efektyvių sprendimų, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie kitokio pasaulio kūrimo.

Soraya Chemaly „Pyktis jai tinka“

Mums moka nepakankamai arba mes persidirbusios. Per jautrios arba nepakankamai jautrios. Per stambios ar per smulkios. Apsileidusios arba per daug išsipusčiusios. Paleistuvės arba davatkos. Prie mūsų priekabiauja, sako, kad pačios prisiprašėme, ir klausia, ar numirsime, jei nusišypsosime. Taip, numirsime.

Moterų viduje yra daug neišreikšto pykčio. Juk taip ilgai mums buvo liepiama susitvardyti, nusiraminti ir primenama, kad „mergaitės taip nesielgia“. „Pyktis jai tinka“ parodo, kad pyktis nėra tai, kas pastoja mums kelią. Tai ir yra mūsų kelias. Autorė aiškina, kodėl moterų pyktis yra reikšmingas ir svarbus bei kodėl moterys neprivalo visais atvejais būti mielos.

Ian Kerner „She comes first. The thinking man’s guide to pleasuring a woman“

Seksologijos mokslų daktaras Ian Kerner teigia: „Talentingas kunilingvistas niekada neliks nepastebėtas ar neįvertintas.“ Autorius knygoje išsamiai pasakoja apie moters lytinių organų anatomiją, klitorio dalis bei kaip tapti tikru kunilingo profesionalu. Smulkiai aprašo techniką bei pataria, kaip mėgautis oraliniu tiek jį patiriančiam, tiek jį atliekančiam.

Ian Kerner „Passionista. The Empowered Woman’s Guide to Pleasuring a Man“

Knygoje „She comes first“ Ian Kerner kalbėjo apie moters malonumą, o šiame leidinyje kviečiama atsigręžti į tai, kas užveda vyrus. Knyga aprėpia kiekvieną vyrų seksualumo kampą, pateikia informacijos apie vyrų pasitenkinimą bei atsako į daugelį moterims kylančių klausimų. Tai gali būti bene geriausias būdas įlįsti į vyro kailį.

Eve Ensler, Gloria Steinem „The vagina monologues“

Nusprendžiau pasikalbėti su moterimis apie jų makštis, padaryti makščių interviu, kurie galiausiai tapo vaginos monologais… Pradžioje moterys kalbėjo nenoriai, drovėjosi. Tačiau, kai pradėjo, nebegalėjai jų sustabdyti. Moterys slapta trokšta kalbėti apie savo makštis. Jos netgi įsikarščiuoja, juk niekas apie tai jų neklausia.

Betty Dodson „Sex for One. The Joy of Self-Loving“

Knyga, kurioje papasakojama, kokie gražūs yra jūsų lytiniai organai ir kad masturbacija nėra purvina ar gėdinga. Betty Dodson buvo kompetentinga masturbacijos ekspertė – seksologijos mokslų daktarė, ilgą laiką vedusi masturbacijos mokymus gyvai, kvietusi moteris pažiūrėti į savo lytinius organus per veidrodėlį ir susipažinti su jais.

Knygoje rasite daug naudingų patarimų ne tik meilės sau ritualams vienumoje, bet ir kartu su partneriais.

Tau taip pat patiks: Ką mes skaitėme 2019?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.