Spenelių orgazmai: tikrovė ar mitas?

Nuotrauka: Elijah O’Donnell

Turbūt įprasta manyti, kad orgazmas pasiekiamas tik stimuliuojant genitalijas. Tačiau orgazmų rūšių yra daugybė – visas mūsų kūnas yra viena didelė „orgazmų mašina“, jei žinome, kaip jį liesti. O speneliai – viena jautriausių erogeninių zonų.

Viskas prasideda galvoje

Tyrimai rodo, kad spenelių stimuliacija moterų smegenyse aktyvuoja tas pačias sritis kaip ir klitorinė ar vaginalinė stimuliacija. „Smegenys yra svarbiausias mūsų lytinis organas“, – sako klinikinė psichologė Daniel Sher. – „Visų pirma, visus fiziologinius pojūčius interpretuoja ir perduoda smegenys. Būtent todėl, pavyzdžiui, moterys ir vyrai orgazmą gali pasiekti net miegodami.“

„Neabejokite, krūtų ir spenelių orgazmai yra tikri“, – sako seksualumo trenerė Maria Hubmann. – „Spenelių orgazmo metu įvyksta visiškas malonumo sprogimas krūtinės srityje ir krūtyse. Jis gali net sutrikdyti dėl itin stiprių ir intensyvių potyrių neįprastoje vietoje.“

Ar kiekvienas gali pasiekti spenelių orgazmą?

Teoriškai – taip. Tačiau gali užtrukti, kol atrasite, kas iš tiesų tinka jums. O galbūt spenelių orgazmai ar stimuliacija yra tiesiog ne jums – tai normalus reiškinys. Pabandykite ir sužinosite.

Ar vyrų spenelių stimuliacija taip pat gali suteikti orgazmą?

Tikrai taip. Ir vyrai gali išbandyti savo spenelių stimuliaciją arba tai daryti kartu su partneriu (-e) ir mėgautis tuo ne mažiau nei moterys.

Pradėkite nuo savo spenelių masažo

Skirkite laiko patyrinėti pojūčius liečiant savo krūtis, nepaisant, ar tai sukels orgazmą ar ne. Atsigulkite, atsipalaiduokite. Naudokite lubrikantą arba specialiai spenelių stimuliacijai skirtą gelį „NIPPLE PLAY GEL“. Šaldantis pojūtis ir metalinis rutuliukas, kuriuo tepamas gelis, suteiks dar intensyvesnių pojūčių. M. Hubmann sako pastebinti, kad geriausiai veikia švelnus braukimas per spenelius pirštais, krumpliais ar nagais. Galima tiesiogiai liesti savo odą, o jei tai sukelia per daug intensyvius pojūčius – stimuliuoti per drabužius. Taip pat Hubmann pataria iš pradžių sukti didelius ratus apie krūtis, tada juos vis mažinant, pereiti prie spenelių, o pirštai turėtų būti sudrėkinti lubrikantu ar specialiu geliu.

Leiskite spenelius stimuliuoti savo partneriui (-ei)

O taip! Partneris (-ė) gali stipriai prisidėti prie spenelių orgazmo. Leiskite jam (-ai) išbandyti įvairiausias technikas, intensyvumą, spaudimą. Tegu partneris (-ė) glosto, gnaibo, bučiuoja, laižo ir kandžioja jūsų krūtis ir spenelius – ieškokite to, kas teikia didžiausią malonumą. Daugiau patarimų, ką galite daryti su speneliais sekso metu, rasite čia.

Lieskite spenelius ir lytinius organus tuo pačiu metu

Jeigu stimuliuojate krūtis, tuo pačiu lieskite ir kitas kūno vietas, kurias stimuliuodami pasieksite orgazmą, kaip, pavyzdžiui, klitorį, – taip pamažu susiesite orgazmo pojūčius su krūtų stimuliacija. Pabandykite vis labiau susitelkti ties krūtimis, kol jos taps dėmesio centre.

Išbandykite įvairius pojūčius

Dabar, kai jau žinote pagrindus, galite išmėginti ir gerokai įvairesnę stimuliaciją. Yra daugybė būdų paįvairinti šią patirtį:

  • Vibratoriai. Net šiurpas bėga galvojant apie švelnius vibratoriaus „THE FRENCHMAN“ prisilietimus prie kūno. Šis vibratorius imituoja liežuvio judesius ir gali pamaloninti įvairaus intensyvumo vibracijomis. O tiems, kurie trokšta tvirtesnių prisilietimų, turėtų patikti vibratorius „THE FIREMAN“. Jo išskirtinė forma ir švelnus silikonas be abejonių sujaudins kiekvieną, į rankas paėmusį šį žaisliuką.
  • Geliai, lubrikantai ir aliejai. Šios priemonės prisilietimus padarys daug švelnesnius ir drėgnesnius, kitaip sakant, labiau jaudinančius. Jei stimuliacijai pasitelkiate sekso žaislą, naudokite vandens pagrindo lubrikantą. Taip pat galite naudoti paprastą kokosų aliejų. Jei visgi trokštate daugiau pojūčių, rinkitės kokosų kvapo šildantį masažinį aliejų. Jis atpalaiduos kūną ir neabejotinai sužadins aistrą.
  • Ledukai. „Šilta–šalta“ žaidimai visada praturtina seksualines patirtis. Ledukais galima liesti krūtį, spenelį arba juo pašaldyti burną ir tada stimuliuoti atvėsusiomis lūpomis bei liežuviu. Jei ledukai šiek tiek gąsdina – rinkitės saugesnį variantą, t. y. gelį su šaldančiu efektu „NIPPLE PLAY GEL“. Tada nuspręsite, ar šalčio pojūtis jus jaudina ir yra priimtinas.
  • Spaustukai. Jeigu norisi stipresnės ar šiurkštesnė stimuliacijos, atsargiai galima pereiti prie spenelių spaustukų ir išsiaiškinti, ar šie pojūčiai skirti tau.
Daugiau šiomis temomis: Ką daryti su speneliais sekso metu?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.