Geriausios sekso pozos tingiam seksui

Pozų iliustracijos: https://www.bustle.com/

Retai kada susimąstome apie tai, koks įvairus gali būti seksas ir kiek naujų pozų, technikų ir sekso žaislų galima išbandyti kiekvienąkart mylintis. Ir tikrai nebūtina visuomet „varyti“ visu greičiu ir energingai. Lėtas arba tingus seksas yra fantastiškas pasirinkimas norintiems poroje pajusti daugiau artumo, atsipalaiduoti ir tiesiog atsipūsti po darbų užsiimant malonia veikla.

Dalinamės keliomis geriausiomis tingaus sekso pozomis, kurias galite išbandyti tingiais vakarais arba tada, kai norisi artumo, tačiau jėgų tam atrasti sunku.

Side by side poza

Abu partneriai guli ant šonų, atsisukę vienas į kitą. Vyras įsitaiso šiek tiek žemiau nei moteris. Moteris turėtų apsivyti savo koja vyro liemenį, o tuomet kažkuris iš partnerių ranka padėti įsiskverbti varpai. Iš pradžių gali būti šiokių tokių nesklandumų, bet čia padės praktikavimasis ir šiek tiek lubrikanto.

Belieka mėgautis intymumu. Moteriai patariama stipriau apsivyti partnerio liemenį, nes tada abu galėsite geriau vienas kitą jausti. Kadangi įsiskverbimas nėra labai gilus, ši poza ypač tinkama mėgautis ilgesniu lytiniu aktu, didesniu intymumu, o patogi pozicija leis tiesiog pailsėti.

Oralinis, kai vienas iš jūsų sėdi (Seated Oral)

Patogiai atsisėsk ant sofos ar kėdės, o tavo partneris (-ė) turėtų įsitaisyti ant žemės, tau tarp kojų. Kad būtų minkščiau, galima pasidėti pagalvėlę. O tuomet – pirmyn į oralinio sekso malonumus.

Ši poza ypatinga tuo, kad yra patogi abiem partneriams. Tad nereikės galvoti apie mėšlungio sutrauktas kojas ar skaudantį kaklą – visą dėmesį skirkite malonumui vienas kitam.

Lotoso poza

Jeigu mėgstate intymumą, ši poza skirta kaip tik jums.

Vyras atsisėda sukryžiavęs kojas – kad būtų patogiau, galima atsiremti į sieną ar kitą kietą paviršių. Moteris atsisėda ant jo ir kojomis apsiveja liemenį. Štai ir viskas. Judesio, išbandant lotoso pozą, nėra daug, todėl seksas tikrai bus tingus ir kartu artimas. Apsikabinę vienas kitą ir vos vos judėdami galėsite mėgautis itin maloniais potyriais.

69 gulint ant šonų (Side 69)

Originalios 69 pozos gerbėjams šis variantas taip pat gali pasirodyti labai įdomus ir viliojantis vien dėl patogumo.

Viskas vyksta panašiai, kaip ir mėgaujantis įprasta 69 poza, tiek šį kartą atsigulkite ant šonų taip, kad vieno iš jūsų galva būtų lovos viršuje, o kito – apačioje. Gulėdami ant šonų jūs abu lengviau atsipalaiduosite, kadangi nereikės sukti galvos, kaip išsilaikyti viršuje ir neprarasti balanso.

Kad būtų patogiau vienas kitam suteikti malonumą, galima šiek tiek pakelti išorinę koją ir pėda atsiremti į pagrindą.

Sofa Straddle

Dar viena itin lengva poza, kurią išbandydami galėsite pailsėti ir pasidžiaugti artumu.

Vyras patogiai atsisėda ant sofos, o moteris apžergia jį ir atsisėda veidu į partnerį. Maži judesiai, labiau panašūs į trynimąsi, bus malonūs abiem. Kad lengviau išlaikytumėte pusiausvyrą, partnerė gali laikytis už vyro pečių arba sofos atkaltės.

Ši poza primena intymų ir malonų glamonių seansą – pats tas šaltiems žiemos vakarams.

Sofa Doggy

Tai kiek ramesnė šuniuko poza (ir tikrai patogesnė). Moteris atsiklaupia ant sofos, atsisukusi į atlošą, o vyras atsistoja už jos. Svarbiausia tai, kad abiem patogu. Tik neužsnūskite ir palaikykite lėtą tempą. Pasimėgaukite puikiu, tingiu seksu! Ir jeigu mylėdamiesi labiau įsijausite, galėsite drąsiai pagreitinti tempą nekeisdami pozos.

Ir galiausiai – abipusė masturbacija

Skamba gana neįprastai, nes masturbaciją laikome gana asmeniniu (daugelis dar ir gėdingu) dalyku. Bet jeigu seksui nėra jėgų, tačiau norite pajusti malonumą ir įnešti šiek tiek karščio į miegamąjį, kartu pasimasturbuokite! Tai nereikalauja daug pastangų, tačiau pats veiksmas gali būti labai erotiškas ir dar labiau jus suartinti. Galbūt tai netgi atvers duris dar neatrastiems seksualiniams potyriams ir išlaisvins bent vieno iš jūsų fantaziją.

Tau taip pat bus įdomu: Sekso pozos JOS malonumui

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.