Nebegėdos rekomendacijos mintims ir nuotaikai praskaidrinti

Mes kartas nuo karto su jumis dalijamės savo įvairiomis rekomendacijomis. Mėgstame dalytis tuo, kas mums patiems yra įdomu ir vertinga, tuo, kas praplečia horizontą ir sušildo širdį. O galbūt dar ir pasiūlo kokį nors itin aktualios problemos sprendimą. Šiandien siūlome panagrinėti kelis senesnius Nebegėdos tekstus, kuriuose rasite patikrintas mūsų komandos narių rekomendacijas filmams, knygoms ir tinklalaidėms. Tikime, kad jos praskaidrins mintis ir prablaškys, jei kurį laiką teks praleisti namuose.

5 TINKLALAIDĖS, KURIOS ĮKVĖPS GYVENTI GERIAU

Savaitgalis namuose gali atnešti daug naudos ir teigiamų rezultatų! Kada, jeigu ne dabar susitvarkyti netvarkingą spintą, į kurią žvairuoji jau gerą mėnesį? O gal reikėtų naujai padekoruoti kambarį ar perstumti baldus? Kol užsiimsi šiomis naudingomis veiklomis, pasileisk vieną iš šių rekomenduojamų tinklalaidžių, kurios įkvėps gyventi geriau!

Beje, galbūt dar nesi klausęs visų mūsų tinklalaidės SULTYS epizodų? Tai padaryti gali Spotify bei Podbean programėlėse čia arba čia. Jei programėlėmis nesinaudoji, visus SULČIŲ epizodus rasi čia. Gero klausymo!

12 PSICHOLOGINIŲ KNYGŲ REKOMENDACIJŲ 

Visame šiame įtemptame viruso fone siūlome tau kiek apriboti savo naujienų srautą. Verčiau atsiversk knygą. Skaitymas, kaip rodo tyrimai, padeda mažinti stresą. Štai pasak vieno Sasekso universitete atlikto tyrimo rengėjų, vos šešios minutės nepertraukiamo skaitymo kasdien gali sumažinti žmogaus patiriamo streso lygį net iki 68 procentų.

Su knyga praleistas laikas visuomet prasmingas, o dar jei skaitydamas sužinai ką nors naujo – apskritai fantastika! Užsisakyk internetu, sulauk kurjerio ir pirmyn į naujos informacijos šalį!

3 FILMAI, ĮKVEPIANTYS TIKĖTI SAVIMI 

Filmų vakaras = nuostabus vakaras! Tačiau kartais tinkamo filmo rinkimasis užtrunka ilgiau nei pats filmas. Taigi, kad nereikėtų pernelyg sukti galvos, dalijamės 3 rekomendacijomis, kurios ne tik praskaidrins vakarą, bet ir padovanos naujų idėjų bei įkvėps tikėti savimi. Šie trys puikūs dokumentiniai filmai apie stiprias asmenybes nepaliks abejingų. Visus juos žiūrėjome ir patys, tad galime patikinti: pažiūrėję bet kurį iš šių filmų, jį dar ilgai nešiositės su savimi.

3 TINKLALAIDĖS APIE SANTYKIUS, KURIOS ĮKVEPIA MŪSŲ KOMANDĄ

Nebegėdos komanda nuolat sulaukia daug palaikymo, skirto mūsų tinklalaidei SULTYS. Savo ruožtu mes itin džiaugiamės mus įkvepiančiomis užsienio tinklalaidėmis. Kalbos apie santykius (na, bent jau mums) niekada nenusibosta, tad siūlome įsijungti sau patinkantį podcastą, atsipalaiduoti, kartu pasijuokti, paliūdėti ir pasisemti naujų minčių.

6 KNYGOS PRADEDANČIOSIOMS FEMINISTĖMS (IR FEMINISTAMS)

Visada norėjai daugiau sužinoti apie feminizmą, bet vis neradai laiko tuo pasidomėti? Na, viskas, ką galime pasakyti – kada, jeigu ne dabar? Dalijamės 6 puikių knygų apie feminizmą rekomendacijomis. Laikas išmokti ir sužinoti naujų dalykų!

 

Planuoji veikti ką nors visai netikėto? Pasidalink su mumis savo idėjomis komentaruose!

Tau taip pat bus įdomu: Kaip išmokti ilsėtis?

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.