Erotinis masažas vyrui, kurio jis niekada nepamirš

Erotinis masažas gali tapti fantastiška sekso preliudija. Jis sujaudina, atpalaiduoja, priverčia kūną dilgčioti iš malonumo. Viename tekste jau dalinomės naudingais erotinio masažo, skirto moterims, patarimais. Jame kalbėjome apie pasiruošimą erotiniam masažui, priemones, kurių gali prireikti, judesius ir kitas naudingas technikas. Šiame tekste susikoncentruokime į vyro malonumą – ką reikia žinoti apie erotinį masažą, skirtą vyrams?

Pasiruošimas

Apie tai, kaip paruošti patalpą ir kitas detales, netiesiogiai susijusias su masažu, jau aptarėme tekste apie masažą moteriai (jį gali rasti ČIA). Tačiau dar kartą galime paminėti svarbiausius dalykus:

  • Švari patalpa padės atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį tik į malonumą, o ne į sujauktus daiktus arba netvarkingus rūbus. Todėl prieš visą veiksmą patartina susitvarkyti.
  • Kambaryje turi būti šilta. Taip pat svarbu, kad masažuotojos (-o) rankos būtų šiltos ir švelnios, skirtos įžiebti aistrai, o ne priversti krūpčioti dėl šaltesnių prisilietimų.
  • Masažo aliejusBŪTINAS. Jis sukuria slydimo jausmą ir padeda rankoms lengviau keliauti kūnu. Toks prisilietimas jaudina daug labiau, nes yra kur kas lengvesnis ir saldesnis. Galite rinktis aliejus su kvapais, kurie kartais veikia kaip afrodiziakai. Juos galite naudoti visur – taip pat ir intymių vietų glamonėms. Tik nepamirškite, kad aliejus tikrai nėra lubrikanto atmaina, todėl jeigu jūsų veiksmai nuves iki sekso, aliejaus kaip lubrikanto nenaudokite.
  • Intymesnei atmosferai sukurti galite uždegti žvakių arba paleisti muzikos. Galbūt norėsite ko nors ramaus, o galbūt – seksualaus grojaraščio (pavyzdžiui, galite pasinaudoti Simonos Burbaitės sukurtu grojaraščiu begėdiškam seksui).

Svarbiausia – niekur neskubėti

Erotiniam masažui reikia skirti laiko. Jam netiks trumpa pietų pertraukėlė, kai turite 20 minučių, kadangi nė vienas iš jūsų tikrai negalės atsipalaiduoti žinodamas, kad dar laukia darbų kupina diena. Todėl patartina rinktis vakarą – dienos darbai baigti, namuose tvyro ramybė. Laikas malonumams!

Galite pradėti nuo kiek kitokios įžangos, pavyzdžiui, kartu pagulėkite vonioje arba nusimaudykite po karštu dušu. Tai duos dvigubos naudos – abiejų partnerių kūnai atsipalaiduos, todėl bus lengviau mėgautis masažu. Ir, žinoma, abu pradėsite jausti jauduliuką. Kuo ilgiau jis bus jaučiamas, tuo maloniau baigsis jūsų vakaras.

Pradėkite nuo pradžių

Kai mintyse galvojame apie erotinį masažą, įsivaizduojame tikrai ne pečių ar kojų glamones. Tačiau kaip ir kiekvieną užduotį, taip ir šį masažą reikėtų pradėti nuo pačių pradžių – tikrai nereikia iš karto šokti prie erogeninių zonų ir visai vakaro programai skirti vos 5 minutes.

Masažą pradėk nuo galvos. Įvertink prisilietimų galią – kartais, kai nėra galimybių mėgautis seksu, karšti prisilietimai gali sujaudinti tikrai ne ką mažiau. Todėl pradėk nuo švelnaus galvos masažo. Liesk partnerio plaukus, veidą, kaklą, skruostus, pirštu vedžiok aplink jo lūpas, masažuok galvos odą. Nebijok įsitraukti į masažą ne tik rankomis. Bučiuok, kandžiok, laižyk kaklą, ausis – kai kuriems jau vien tik apie tai pagalvojus linksta kojos. Tad kodėl neapdovanojus savo partnerio? Tas senas, surūdijęs stereotipas, kad vyrai nori tik sekso ir jiems nereikia jokių įžangų, čia tikrai bus sulaužytas. Pamatysi, kaip paprastas galvos masažas atpalaiduos net ir labiausiai įsitempusį kūną. Kartas nuo karto gali imtis ir kiek grubesnio veiksmo, pavyzdžiui, suimk jo plaukus ir švelniai timptelėk. Tai padės sukurti įtampą, kuri sujaudins jus abu. Ir, žinoma, neleis partneriui užmigti!

Pečiai, nugara ir užpakaliukas – yes, please!

Skyrusi (-ęs) laiko maloniam galvos masažui, pereik prie tolimesnių, dar neužvaldytų teritorijų. Kita stotelė – pečiai!

Pečiai yra viena iš tų kūno vietų, kurioje stresas kaupiasi labiausiai. Pabandyk tą stresą išvaikyti. Nebūk grubi (-us), tačiau nebijok naudoti šiek tiek jėgos. Spustelėk, paklausk, ar judesiai partneriui yra tinkami. Jeigu jam patinka – nesustok.

Nugaros masažas arba tiesiog lengvas, tačiau itin saldus prisilietimas pirštų galiukais prie jautrios nugaros odos gali kaip reikiant pagreitinti partnerio kvėpavimą. Švelniai brauk per jo nugarą nagais, pridėk keletą bučinių ir netrukus pradėsi jausti, kad nuo tokio masažo partneris gali pradėti šiek tiek muistytis iš nekantrumo. Tačiau niekur neskubėk. Jeigu masažą atlieki nuoga (-as), prisiglausk prie jo visu kūnu – netgi speneliai gali tapti puikiais masažo įrankiais. Tai, kad jis negali tavęs matyti, tačiau jaučia visu kūnu, itin sujaudins.

Nepraleisk ir partnerio užpakaliuko. Masažuok, spustelėk, judėk sukamaisiais judesiais. 

Erogeninės zonos 

Laikas pereiti prie linksmosios dalies – paprašyk partnerio atsigulti ant nugaros, apžerk jį, pradėk nuo krūtinės glamonių ir pamažu leiskis žemyn. Kuo lėčiau leisiesi, tuo daugiau įtampos sukursi. O kuo daugiau įtampos, tuo smagesnis vakaras jums abiem.

Krūtinę masažuok tokiais pat judesiais, kaip ir nugaros masažui. Glamonėk pirštais ir nagų galiukais, bučiuok, laižyk – daryk viską, kas tuo metu šauna į galvą, ir jokiu būdu nesivaržyk. Skirk dėmesio jo speneliams – tai fantastiška erogeninė zona. Būk švelni (-us) – spustelėk, švelniai sugnybk, stebėk, kaip partneris į tai reaguoja. Jeigu spenelių glamonės jam itin malonios, apžiok spenelį, laižyk, nestipriai čiulpk. Nemaža dalis moterų (ir vyrų) netgi nenutuokia, kad vyrų speneliai yra bene tiek pat jautrūs, kaip ir moterų, todėl jų glamonių metu gali patirti ne mažiau malonumo. 

Jeigu partneris turi krūtinės plaukų, pažaisk ir su jais. Brauk per juos, gali netgi švelniai suimti ir timptelėti. Toks veiksmas pridės arba žaismingumo, arba šiek tiek daugiau aistros.

Skyrusi (-ęs) užtektinai dėmesio krūtinės zonai, leiskis žemiau, link apatinio pilvo preso. Pradėjus glamones čia, tavo partneris jau sunkiai sugebės išbūti vienoje vietoje. Tik jokiu būdu nepamiršk masažo aliejaus – jis bus pats geriausias pagalbininkas. Slidžiomis rankomis brauk nuo pilvo viršaus iki apačios, tačiau stenkis dar neliesti jautriausios partnerio kūno vietos. Kartas nuo karto lyžtelėk tą juostą, kurią dažniausiai dengia apatiniai. Niekur neskubėk ir klausykis jo kvėpavimo – pagreitėjimas, trūkčiojimas ir kitoks pasikeitimas bus geras ženklas, kad viską darai teisingai.

 

Grandiozinis finalas

Jeigu niekur neskubėjai ir visam kūnui skyrei užtektinai dėmesio, varpos glamonės atrodys kaip ilgai lauktas, tačiau trigubai labiau jaudinantis finalas. 

Priėjusi (-ęs) prie lytinių organų įsitikink, kad netrūksta masažo aliejaus. Čia judesiai turi būti kiek švelnesni, kadangi įžengei į jautrią zoną. Geras slydimas ir lėtas tempas bus tai, ko tau reikia.

Glostyk partnerio vidines šlaunų puses – tai kita puiki erogeninė zona. Tada lėtai pereik prie varpos. Švelniai spustelėk, paglostyk partnerio seklides, apglėbk visą penį ir leisk savo fantazijai nuspręsti tolimesnius veiksmus. Nebijok partnerio šiek tiek paerzinti: pabučiuok į penio galvutę, privesk jį prie kulminacijos ir tada padaryk trumpą pertraukėlę. Toks erzinimas sukels įtampą, kuri paskui padovanos daug intensyvesnį ir geresnį orgazmą tavo partneriui. O kaip veiksmas rutuliosis paskui – tik jūsų abiejų reikalas.

Tau taip pat bus įdomu: Nepamirštamas erotinis masažas JAI

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.