10 dalykų, kuriuos galime daryti, kai santykiai tampa nuobodūs

Rutinamums sufleruoja apie dvi žmonių grupes – tuos, kuriems rutina patinka, ir tuos, kuriuos rutina vargina ir neteikia jokio džiaugsmo. Tad nenuostabu, kad į santykius įsisukęs nuobodulys ne visus džiugina.

Apie kovą su rutina santykiuose jau esame šiek tiek kalbėję. Pavyzdžiui, tekste „Kaip sekso žaislus prisikviesti į miegamąjį“ rašėme apie tai, kaip naujų pojūčių paieška miegamajame gali padėti nugalėti įsisenėjusią rutiną. Taip pat ne kartą apie tai kalbėjomės ir su naujienlaiškio prenumeratoriais (jį galite užsiprenumeruoti ČIA).

Šiandien sudėliojome 10 patarimų, kurie gali padėti išsklaidyti nuobodulį santykiuose ir tuo pat metu sustiprinti jūsų tarpusavio ryšį.

Rūpestis vienas kitu

Kai nusistovi rutina, mes automatiškai nustojame rodyti savo partneriams dėmesį, kurį rodėme santykių pradžioje. O kodėl nepabandžius sugrįžti į laikus, kai ne tik norėjosi dalyti rūpestį, bet ir traukte traukė tai daryti?

Atneškite savo partneriui (-ei) pusryčius į lovą, apkabinkite, kai matote, kad jis be nuotaikos arba nuliūdęs. Paruoškite karštą vonią po sunkios darbo dienos, padarykite vienas kitam masažą. Elkitės taip, kaip elgdavotės pačioje santykių pradžioje, kai dar viskas buvo „šviežia“ ir rūpestis vienas kitu buvo būtinybė. 

Komplimentai

Santykiams įsibėgėjus dažnai pamirštame ir visai paprastą žodžių magiją. Komplimentai – juk taip lengva įžiebti partnerio (-ės) veide šypseną. Galite pradėti nuo „šiandien gražiai atrodai“, o užbaigti „visą dieną galvojau apie tave su šiuo sijonu ir kaip norėčiau jį nuo tavęs nuplėšti.“

Stenkitės pagirti ne vien išvaizdą – padėkokite už kokį nors atliktą namų ruošos darbą, pagirkite už jo (-os) pasiekimus darbe, kažką, dėl ko partneris (-ė) tikrai stengėsi. Leiskite partneriui (-ei) suprasti, kad tikite tuo, ką jis (-i) daro – mylimo žmogaus palaikymas yra kaip vyšnia ant komplimentų torto.

Netikėtos sexy dovanos

Kada, jeigu ne dabar į santykius įnešti daugiau netikėtų dovanų, tinkančių abiem partneriams?

Kurį nors vakarą ištraukite iš spintelės kaspinu perjuostą dėžutę, kurioje jūsų partnerio (-ės) lauks vibratorius ir lubrikanto buteliukas. O galbūt įspūdingas vibruojantis penio žiedas? Bet kokiu atveju, sekso žaislai yra puiki dovana rutinoje pasimetusiems santykiams. Dovana, kuri suteiks malonumo abiem patneriams – argi ne šaunus dėmesio parodymas? Tokių dovanėlių gali rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje

Jeigu ieškai dovanos moteriai, rinktis vibratorių „Sona Cruise“, kuris privers tavo partnerę patirti iš kojų verčiantį orgazmą per tikrai trumpą laiką. Plius, šią dovaną galima naudoti ir poroje, tad vienu šūviu – du zuikiai?

Jeigu ieškai dovanos vyrui, tikrai „neprašausi“ pasirinkdama vibruojantį penio žiedą „ATOM“. Jis ne tik sustiprins pojūčius sekso metu ir apdovanos dar intensyvesniu orgazmu, bet ir sustiprins erekciją! Tiesa, penio žiedai naudojami ir ištvermės didinimui, tad šis žiedas yra kaip tik tai, ko gali prireikti įdomesniems žaidimams miegamajame.

Žinoma, kiekvieną kartą norėdamas nustebinti antrą pusę juk neišsitrauksi iš spintelės vis naujo vibratoriaus. Tačiau gali dalintis ir mažomis smulkmenomis – parašyk raštelį, kuriame pasakoji, kaip jis tave jaudina ir kaip lauki vakaro, kol galėsite vienas kitu pasimėgauti. Siuntinėk karštas žinutes – žinojimas, kad esi geidžiamas (-a), yra ne ką mažesnė dovana.

Kitoks laikas dviese

Atrodytų, kad gyvenant po tuo pačiu stogu laiko dviese yra netgi per daug. Tačiau yra daugybė būdų, kuriais galite leisti laiką dviese visiškai naujai.

Išsiruoškite į ilgą kelionę automobiliu. Keliaukite. Bent kartą per savaitę išeikite kur nors pavakarieniauti, kur prie vyno taurių imsitės ieškoti dar neatrastų vienas kito sielos dalelių ir minčių užkaborių. Nesikalbėkite apie buitį ir kasdienius dalykus – nesvarbu, kiek laiko esate kartu, visuomet galite rasti temą, kuria dar nesate diskutavę. O galbūt dar liko daug nepapasakotų gyvenimiškų istorijų? Pirmyn! 

Prisilietimai

Visiems reikia žmogiško kontakto. Ir ne tik pokalbių ar buvimo šalia – prisilietimai irgi yra labai svarbūs kuriant stipresnį tarpusavio ryšį. Įtraukite į kasdienę rutiną naujų ritualų, pavyzdžiui, kiekvieną rytą prieš darbą pasibučiuokite. Skamba banaliai? Tačiau sukilę endorfinai tikrai padės praskaidrinti rytą.

Psichologas Claude M. Steiner rašė:

„Žmogaus gyvenime prisilietimai yra tokie pat svarbūs, kaip ir kiti pirminiai biologiniai poreikiai – vanduo, maistas ir pastogė, – kurių nepatenkinęs žmogus miršta.“

Puiki „prisilietimų terapija“ yra masažas – jis padeda atsipalaiduoti, sukuria intymesnį ryšį tarp partnerių, įžiebia aistrą. Tiesa, nepamirškite masažui naudoti aliejaus, nes jis yra bene pagrindinis erotinio masažo elementas. Aliejaus dėka prisilietimai taps daug jautresni, rankos lengviau slys įkaitusia oda, abiems bus daug maloniau mėgautis šia intymia akimirka.

Naujos veiklos kartu

Bendri pomėgiai – itin puikus gerų santykių variklis. Galbūt visada norėjote išbandyti kokią nors veiklą, tačiau vis nerasdavote progos? Na, jūsų proga jau čia pat. Kam bandyti vienam, kai galite išbandyti kartu! 

Pavyzdžiui, bent kartą per savaitę susiplanuokite šokių vakarėlį. O kodėl ne? Šokis padeda mums fiziškai vienas su kitu susijungti. Kai šokame, susitinka mūsų akys, kūnai priartėja vienas prie kito, kartais taip arti, kad galime girdėti vienas kito kvėpavimą. Psichologai, atlikę tyrimus, teigia, kad tai padeda auginti tarpusavio intymumą.

Knygų skaitymas

Poros, kurios skaito kartu – lieka kartu! Pokalbiai apie knygas gali tapti šviežiu oro gurkšniu, įtraukiamu tarp kasdienių, ne itin įdomių pokalbių temų. Ir šiaip, kas gali būti patraukliau už partnerį (-ę) su knyga rankoje?

Knygų skaitymas padeda nusiraminti, tad naudos santykiams iš to tikrai bus – sumažės konfliktų ir galėsite daugiau laiko skirti meilei, o ne nereikšmingiems barniams. 

Date nights

Net ir tada, kai santykiai yra pažengę ir pradinis jauduliukas seniai išblėsęs, svarbu nepamiršti PASIMATYMŲ. Nesvarbu, koks jis bebūtų: ištaiginga vakarienė ar filmų vakaras ant sofos. Pasimatymus netgi patartina planuoti iš anksto: kalendoriuje raskite bent vieną dieną per savaitę, kuri bus skirta būtent pasimatymui. Planuokite, eksperimentuokite, išeikite kur nors, prisiminkite santykių pradžią. 

Ir svarbiausia – pasimatyme nelieskite buitinių temų, kuriomis galėsite plepėti pasimatymui pasibaigus. Kalbėkite apie vienas kitą. Aptarkite jausmus, svajones, prisiminimus – visas laikas turėtų būti skirtas stiprinti jūsų tarpusavio ryšį.

Naujovės miegamajame

Seksologė Julia Lepiochina viename SULTYS epizode yra sakiusi, kad aistrą ilgalaikiuose santykiuose reikia ne išlaikyti, o ugdyti. O tai padeda daryti… naujovės! Juk santykių pradžioje viskas buvo nauja, todėl viskas taip ir vežė. Kasdien norėjosi plėšti vienas kito drabužius ir paskęsti malonumų jūroje.

Tad nebijokite naujovių – galite išbandyti ką nors, ko nesate bandę, pavyzdžiui, BDSM. Pradžiai galite įsigyti antrankius, eksperementuokite su jais, atskleiskite visas ilgą laiką slėptas fantazijas. Antrankiai riešams „MAZE THIN HANDCUFFS“ puikiai tinka BDSM naujokams, kadangi neturi jokių metalinių detalių, o antrankių viduje esantys paminkštinimai apsaugo nuo sužalojimų net ir pačiame aistros įkarštyje. 

Kelionės

Kelionės – puikus išbandymas kiekvienai porai. Galimybė pamatyti pasaulį ir pasidžiaugti kvapą gniaužiančias vaizdais gali būti tikras svajonės išsipildymas. O ir keliones dažnai lydintis prakeiksmas – bereikšmiai pykčiai – dar labiau užgrūdins santykius. Galite pradėti ir nuo mažesnių atstumų, dėl viso pikto. Išvyka į gamtą su palapine, kelių dienų poilsis ten, kur niekada nepagalvojote nuvažiuoti, ir net nepastebėsite, kaip pirksite lėktuvo bilietą į pirmąją romantišką judviejų kelionę.

Taip pat klausykitės SULTYS epizodo apie naujoves miegamajame: Kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.