Viskas, ką turi žinoti apie santykius be įsipareigojimų

Nuotrauka: Unsplash

Santykiai be įsipareigojimų gali būti smagūs, jaudinantys ir išlaisvinantys, kai tai vyksta tarp dviejų vienas kitam patinkančių ir vienas kitą gerbiančių žmonių. Visgi kad ir kaip puikiai skamba, tokius santykius kurti ir išlaikyti sveikus ne kiekvienam yra paprasta. Žinoma, visos situacijos skirtingos, tačiau yra dalykų, kuriuos kiekvienas turėtų žinoti prieš keldamas koją į santykius be įsipareigojimų.

Įsipareigojimų visada yra

Kad ir koks bebūtų seksas, jis visada yra su tam tikrais įsipareigojimais. Tai nereiškia, kad tokie santykiai ves į gilų emocinį ryšį ar rimtą bendrystę. Tačiau užsiimdami lytiniais santykiais su kitu žmogumi turime suprasti, kad nesame visiškai autonomiški ir atskirti nuo sekso partnerio (-ės).

Tokiuose santykiuose vienas kitam teikiame malonumą nebūtinai įsipareigodami emociškai ar ilgam laikui. Nepaisant to, mes įsipareigojame kitą gerbti ir sąmoningai suvokti, kada partneris (-ė) yra pažeidžiamas, kas jam (-ai) patinka ir kas ne. Lygiai to paties turėtume tikėtis ir iš jo (-os).

Būkite atviri su savimi ir vienas su kitu

Nėra nieko blogo, jei nenorite rimtų, įpareigojančių santykių, tačiau yra didelis skirtumas tarp ribų nustatymo ir dviprasmiškų signalų. Tad panašius santykius pradėkite nuo pokalbio su savimi.

Ketindami įsitraukti į santykius be įsipareigojimų turime suvokti, ko konkrečiai iš jų tikimės ir kiek galime investuoti. Tai – nėra nemokamas terapeutas, kuris išklausys visas tavo problemas ar priims į jaukų glėbį ir palaikys bet kokiu atveju, nors tu nesi pasiruošęs (-usi) atiduoti tiek pat.

Juk santykiai be įsipareigojimų – bendrai patiriamas malonumas, o ne nemokamas emocinis ir seksualinis darbas.

Nustatykite sveikas, aiškias ribas

  • Iškomunikuokite savo lūkesčius kitam žmogui kuo anksčiau, išklausykite jo (-os) ketinimus. Jei jis (-i) akivaizdžiai nori daugiau ar mažiau nei jūs – geriau susirasti partnerį (-ę) su panašiais troškimais. Taip apsisaugosite, kad nenukentėtų nei vieno jausmai.
  • Jei ieškote tik seksualinio nuotykio, nurodykite tai ir pažinčių programėlės profilyje.
  • Atskleiskite visas kortas jau pirmame pasimatyme. Jei kito žmogaus lūkesčiai skiriasi nuo jūsų – priimkite tai. Nemeluokite apie savo ketinimus vien tam, kad įsiviliotumėte kažką į lovą.
  • Svarbu nepamiršti ir to, kad visa pasaulio komunikacija neužkirs kelio įsižiebusiems jausmams. Galite norėti tik sekso ir likti itin patenkinti rezultatu. Bet ilgainiui galite trokšti ir kažko daugiau. Net ir tada svarbu išlikti atviru su savimi ir partneriu (-e), kad išlaikytumėte sveiką santykį.

Nepamirškite išlaikyti ir tvirtų seksualinių santykių su savimi

Jeigu jūsų seksualinių poreikių patenkinimas visiškai priklausomas nuo partnerio (-ės), yra didelė galimybė, kad imsite jausti ir norėti daugiau. Tad nors ir palaikant santykius be įsipareigojimų, svarbu išlaikyti savo seksualinę nepriklausomybę.

Išlaikykite balansą – skirkite kokybiško laiko sau. Nusipirkite seksualius apatinius, išmokite sau suteikti nepakartojamą orgazmą, investuokite į malonumą suteikiančius sekso žaislus. Vienas geriausių pasirinkimų, įvertinus kainos ir kokybės santykį, yra vibratorius „Zizo“ su kuriuo galėsite mėgautis ne tik jaudinančia G taško stimuliacija, bet ir žaibiškais bei aistringais klitorio orgazmais. 12 vibracijos režimų turintis „Zizo“ taps nepakeičiamu žaislu jūsų kasdienybėje.

O masturbatorius vyrams „Satisfyer Men Classic Black“ sukuria itin tikrovišką prisilietimo įspūdį. Jis puikiai apgaubia visą penį, maloniai stimuliuoja jo paviršių ir suteikia dar niekada su savimi nepatirtų orgazmų.

Apsauga – abiejų partnerių reikalas

Svarbu visada prisiminti, kad seksas be įsipareigojimų dažniausiai nėra monogamiškas – žmogus gali turėti daugiau nei vieną partnerį. Todėl aptarkite, kiek partnerių turite, ar sergate lytiškai plintančiomis ligomis, atitinkamai nuspręskite, kokių apsisaugojimo priemonių imsitės.

Išbandykite itin plonus prezervatyvus be latekso „Ceylor“, kurie turėtų patenkinti kiekvieno poreikius. Nors jie itin ploni, tačiau nepaprastai tvirti bei patikimi. „Ceylor“ garantuoja nepamirštamus pojūčius ir atsipalaidavimą sekso metu.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.