Penio žiedas: kam jis skirtas?

Nuotrauka: Unspalsh

Jeigupildytume sąrašą, kuriame surašytume viską, ką kiekvienas žmogus turėtų bent kartą išbandyti savo seksualiniame gyvenime, jo viršuje tikrai puikuotųsi du žodžiai – SEKSO ŽAISLAI. Iš tiesų sekso žaislai gali tapti tikru „atrakcionu“ jau kiek priblėsusioje sekso rutinoje. Šiek tiek daugiau ugnelės poroje arba masturbuojantis dar niekam nepakenkė.

Vienas iš ypatingų sekso žaislų, dalinančių vyrams didžiausią malonumą, – penio žiedas. Koks tai žaislas? Kokių jų būna? Kam jis skirtas? Į visus šiuos klausimus atsakysime šiandienos tekste.

Kam skirtas penio žiedas?

Penio žiedas gali tapti superiniu draugu dėl keleto savo ypatingų savybių.

Visų pirma, penio žiedas padeda mėgautis ilgesne ir tvirtesne erekcija. Ką tai reiškia? Ogi itin puikią žinią tiek vyrui, tiek jo partnerei (-iui) – ilgesnius sekso žaidimus! Iš tiesų penio žiedas gali padėti prailginti lytinį aktą be jokių magiškų užkalbėjimų. Penio žiedas tvirtai apjuosia varpą, ją suspaudžia ir tokiu būdu pristabdo kraujotaką. Skamba kiek drastiškai, tačiau tinkamai naudojant šį sekso žaislą tikrai nepatirsite neigiamų pasekmių – viskas, kuo reikės rūpintis, – kaip pasidžiaugti ilgesne ir malonesne lytine patirtimi.

Žinoma, nenaudokite jo kaip aksesuaro – nusiimkite pasibaigus lytiniam aktui. Bet kurios kūno dalies suveržimas ilgesniam laikui gali būti nemalonus ir nėra rekomenduojamas.

Itin kokybiški penio žiedai:

Visų antra, atitinkami penio žiedai gali suteikti neįtikėtiną malonumą abiem partneriams. Tam pasitelkiami vibruojantys penio žiedai. Ant penio užmautas vibruojantis žiedas ne tik suspaus varpą ir tokiu būdu prailgins lytinį aktą, bet ir apdovanos abu partnerius itin maloniomis vibracijomis, kurios užtikrins galingesnį orgazmą. Tokio tipo žiedų yra daugybė. Nustebsite, bet kai kuriuos naudojant reikia ir specifinių sekso pozų – pavyzdžiui, vibruojantis penio žiedas su išsikišimu užtikrins pilnavertišką malonumą abiem partneriams tik tada, kai moteris bus viršuje. Tokiu būdu išsikišimas visu pajėgumu stimuliuos klitorį, todėl galite tikėtis greito ir labai malonaus orgazmo.

Ir galiausiai tai puikus būti paįvairinti įkyrėjusią rutiną. Sekso žaislai gali kaip reikiant apversti seksualines patirtis, todėl bet kokį intymų žaisliuką tikrai verta išbandyti. Penio žiedas – vienas iš jų. Vyrai visame pasaulyje pamažu prisijaukina šį naudingą daikčiuką, todėl nebijokite išbandyti ir jūs. 

Kokių būna penio žiedų? 

Penio žiedų pasirinkimas yra gana didelis. Džiugina tai, kad kiekvienas gali įsigyti tokį produktą. Biudžetas gali daryti įtaką tik žiedo pasirinkimui – galbūt jums patinka įprasti žaisliukai, o galbūt norėsite prabangesnių. Viskas priklauso tik nuo jūsų noro ir galimybių. Keletą jų ir aptarsime.

Vibruojantys penio žiedai. Tai žiedai, malonumą suteikiantys abiem partneriams. Tiesa, šiuos žiedus reikėtų pratintis pamažu ir nepradėti nuo pačių galingiausių vibracijų pirmąkart naudojant. Iš tiesų tokia stimuliacija gali būti pernelyg intensyvi ir netgi nemaloni. Tad pradėkite nuo žemiausio vibracijos lygio ir didinkite jį pamažu, su kiekvienu lytiniu aktu. Sau tinkamiausią vibracijos režimą tikrai ras kiekvienas.

Tokio tipo penio žiedų galite rasti ir „Nebegėdos“ parduotuvėje. Kai kurie iš jų yra net su keletu skirtingų vibracijos režimų ir greičių. Pavyzdžui, vibruojantis penio žiedas „TOR 2“ turi 6 vibracijos režimus, yra įkraunamas USB laidu ir suteikia malonumą abiem partneriams. Nustebinkite tokio tipo sekso žaislu savo partnerį (-ę) – niekas negalės atsisakyti papildomo malonumo ir stipresnių pojūčių. Šiuos žaislus gali apžiūrėti paspaudęs (-usi) ČIA.

Vibruojantis penio žiedas „DANTE II“ taip pat suteikia malonuma abiem partneriams tuo pačiu metu stimuliuodamas varpą ir moters klitorį. Bet nepamirškite, kad itin malonu šį žaislą naudoti ir vienam.

Paprasti penio žiedai. Patys paprasčiausi žiedai, be jokių vibracijų ir ypatingų formų. Pagrindinė jų funkcija – padidinti penio standumą, prailginti lytinį aktą ir suteikti daugiau malonumo vyrui. Tokio tipo žiedai dažniausiai yra labai nebrangūs, tad yra tikrai puikus pasirinkimas naujiems bandymams.

„Nebegėdos“ parduotuvėje tokių žiedų yra keletas, pats paprasčiausias – penio žiedas „Nexus – Enduro“. Silikoninį ir elastingą žiedą galima pritaikyti visiems dydžiams.

Daugiafunkciniai vibratoriai. 

Kaip naudoti penio žiedą?

Šio sekso žaislo naudojimas yra itin paprastas, tačiau skirtingiems žiedams siūlomos skirtingos rekomendacijos. Pavyzdžiui, naudojant vibruojantį penio žiedą svarbu niekur neskubėti – tik lėtas tempas leis abiem pasimėgauti visavertiškomis vibracijomis. Jeigu tempas bus greitas, tikėtina, kad malonumą jaus tik tas, kuris ir mūvės žiedą.

Paprastą penio žiedą rekomenduojama užsidėti be lubrikanto, sausą. Tik užsidėjus penio žiedą galima patepti varpą vandens pagrindo lubrikantu. Tokiu atveju žiedas nenuslys.

Naudojant penio žiedus, kurie nėra elastingi ir nesitampo, geriau iš anksto žaislų vidų patepti vandens pagrindo lubrikantu. Tokiu būdu jį užsimauti bus lengviau ir patogiau. Apskritai, norint turėti itin sklandų ir malonų seksualinį gyvenimą patartina savo spintelėje prie lovos turėti lubrikanto. Tik nepamirškite, kad su sekso žaislais geriau naudoti vandens pagrindo lubrikantą.

Tad pirmyn ieškoti naujų potyrių ir mėgautis ilgesniu lytiniu aktu.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.