Nepatiriu vaginalinio orgazmo: kodėl?

Probleminis mąstymas, kad vaginalinis orgazmas yra įprasta patirtis užsiimant seksu atsirado dar kartu su Froidu. Jis tikėjo, kad vaginalinis orgazmas rodo didesnį moters subrendimą nei klitorinis orgazmas. Tai pasėjo moterų mintyse abejonę: „Ar tai, kad nepatiriu vaginalinio orgazmo reiškia, kad esu prastesnė už kitas moteris?“

Šiandien mes žinome, kad Froido įsitikinimai apie seksualinį malonumą buvo pagrįsti ydingais samprotavimais ir heteroseksistinėmis prielaidomis. Jau daug kartų esame tai sakę, tačiau pakartosime vėl – vaginalinį orgazmą patiria tik 1 iš 4 moterų, tad jo nepatirti yra visiškai normalu. Žinoma, vaginalinis orgazmas egzistuoja – tiesiog jį patiria mažesnė moterų dalis. 

Vaginalinis orgazmas: kas tai?

Kai kalbame apie vaginalinį orgazmą, dažniausiai turime omenyje G tašką. Ir štai staigmena – jokio stebuklingo mygtuko, kuris nuneša į galingą vidinį orgazmą, NĖRA. Vadinamasis G taškas iš tiesų yra klitorio dalis. Nors mes matome tik klitorio viršūnę, esančią virš lytinių lūpų, iš tiesų klitoris yra daug didesnis, nei daugelis galvoja. O G tašku vadiname erogeninę zoną prie makšties sienos. 

Tad paaiškinimas toks – netgi tie orgazmai, kuriuos vadiname vaginaliniais, iš tiesų yra klitoriniai. Tiesiog stimuliacija yra vidinė, kuomet užčiuopiama jautrioji erogeninė zona. Tačiau tokį orgazmą patirti yra daug sunkiau nei klitorinį dėl kelių visiškai paprastų priežasčių.

Nepatiriu orgazmo sekso metu: kodėl?

Nuo pat jaunystės mus lydėjo mitas, kad moteris lytinio akto metu visuomet patiria orgazmą. Filmai ir knygos mus mokė, kad moteris po 5 minučių monotoniško „pirmyn-atgal“ sekso patiria dangišką orgazmą – nieko keisto, kad jausminga muzika ir fanfaromis lydimos scenos mūsų galvose išlikdavo ilgam. Visa tai ir lytinio švietimo trūkumas susidėjo į vieną – mums atrodė, kad lytinio akto metu VISOS turime patirti vaginalinį orgazmą. Iš sekėjų dažnai girdime: „Nepatiriu vaginalinio orgazmo. Kodėl taip yra?“. Pateikiame realius faktus – tokį orgazmą patiria vos 25 procentai moterų, todėl jo nepažinti yra visiškai normalu.

Vis tik ši mintis labai trukdo atsipalaiduoti. Gana ironiška, juk G taško paieškoms susijaudinimas yra kelias į sėkmę. Tad ar galima sakyti, kad orgazmą sunku pasiekti dėl to, kad jo labai norisi? Tikrai taip. 

Ar žinojai, kad vaginos sienos pačios savaime neturi daug nervų galūnėlių ir jos nėra tokia jautri vieta, kad jų stimuliacija suteiktų daug malonumo? Štai ir atsakymas. Visų moterų anatomija yra skirtinga, tad visai nenuostabu, kad orgazmai ir galimybė juos pasiekti yra tiesiog skirtinga.

Vis dėlto svarbu suprasti, kad klitorinis orgazmas karaliauja moterų seksualiniame gyvenime. Juk ir G taškas tėra klitorio dalis, tad svarbu nesijaudinti dėl fakto, kad nepatiri filmuose matyto vaginalinio orgazmo, ir susitelkti į tai, kas tikrai nuskraidins į malonumo jūrą – išorinę klitorio stimuliaciją. Visi orgazmai yra vienodai svarbūs, tad nereikia liūdėti dėl to, ko neturi ir geriau susitelkti į tai, kas tikrai ranka pasiekiama (tiesiogine to žodžio prasme).

Patarimai vaginalinio orgazmo paieškoms

Keli patarimai, kurie gali padėti ieškant vaginalinio (arba G taško) orgazmo:

G taško vibratorius „The Tennis Pro“

1. Išbandyk vidinei stimuliacijai skirtą sekso žaislą

Šiais laikais sekso žaislų pasirinkimas tikrai didelis, kad kiekvienas žmogus rastų sau tinkamiausią variantą. Visai nenuostabu, kad yra ir tokių sekso žaislų, kurie palengvins vaginalinio orgazmo paieškas.

G taško paieškoms geriausia rinktis vibratorių, kuris turi išlinkimą ir apvalią galvutę, padedančią stimuliuoti didesnį plotą. Tam puikiai tinka „Nebegėdos“ parduotuvėje esantis G taško vibratorius „The Tennis Pro“. Jis yra itin švelnus, išlinkimas padės pasiekti visas malonumo kerteles, o skirtingi vibracijų režimai tik dar labiau sustiprins stimuliaciją.

2. Skirk daugiau laiko įžangai 

Kad G taško paieškos būtų sėkmingos, moteris turi būti tam pasiruošusi. Šiuo atveju – kuo labiau susijaudinusi. Jeigu vaginalinio orgazmo ieškosite kartu su partneriu (-e), svarbu skirti labai daug laiko įžangai: glamonėms, bučiniams, prisilietimams. Kuo ilgiau, tuo geriau, svarbu tą susijaudinimą auginti iki tol, kol bus sunku tverti. Moteris turi būti visiškai atsipalaidavusi.

3. Vaginaliniam orgazmui pasiekti gali padėti ir tinkamos pozos

Kai moteris yra labai susijaudinusi, laikas pereiti prie tiesioginių orgazmo paieškų. Čia pravartu šiek tiek išmanyti sekso pozas: kurios pozos padeda pasiekti vaginalinį orgazmą?

Raitelės poza padeda moteriai pačiai reguliuoti įsiskverbimo tempą, gylį, kryptį. Galima pabandyti judėti kitaip: vietoj veiksmo aukštyn ir žemyn, judėti pirmyn ir atgal, nes tokie judesiai stimuliuos G taško zoną. Svarbu eksperimentuoti su greičiu ir kryptimi, niekur neskubėti.

Kartais G taško stimuliacijai padeda pozos, kurių metu įsiskverbimas yra gilus, tad šiuo atveju tiktų ir šuniuko poza. Pradėk mylėtis klūpėdama ir remdamasi riešais, tačiau sekso metu gali drąsiai ieškoti pozicijos, kuri tiktų labiau, pavyzdžiui, pabandyk į pagrindą remtis ne riešais, o alkūnėmis. Taip pat gali atsigulti ant lovos krašto, kad kojos siektų žemę, o tavo partneris įsiskverbs tau iš už nugaros.

Labai svarbu suprasti, kad blogų orgazmų nėra. Klitorinis, G taško, spenelių – bet koks orgazmas yra vienodai fantastiškas. Tad tinkamai jais pasidžiaukime, o jeigu norisi kažko naujo – leiskitės į paieškas. 

Komentarai (2)

  • Tomas

    Gan įdomus mano žmonos atvejis. Kuomet mylimės, ji patiria vaginalinį orgazmą ir net neleidžia liesti klitorio – sako, labai jautru, net skausminga. Bet kai save tenkina pati, tuomet masturbuoja tik klitorį ir patiria klitorinį orgazmą.

    reply
  • Moteris

    Įdomu, koks orgazmas pas mane. Patiriu jį liečiant vietą tarp kirkšnies (šlaunies) ir vulvos. Labiau spaudžiant į vulvos pusę. Tik tai ten liečiant save būna orgazmas. Visi kiti būdai nepasiteisino. Nei bandant vienai, nei su vyrais.

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.