4 priežastys, kodėl moteris nenori mylėtis

Moterų seksualumas iki šių dienų mitais apipinta tema. Turbūt daugelis žino, kad lytinis potraukis nėra tarsi lygi linija, kai sekso visuomet norisi vienodai. Iš tikrųjų ta linija nuolat banguoja. Taip pat svarbu paminėti, kad noras mylėtis ne visuomet reiškia penetraciją. Tai gali būti ir noras glamonėtis, bučiuotis, jaustis geidžiamam (-ai). Nuo ko priklauso moterų seksualumas? Kodėl moteris nenori mylėtis? Panagrinėkime šiuos klausimus plačiau.

Kodėl moteris nenori mylėtis?

Filmuose dažnai matome iškreiptą realybę, kurioje tiek vyrai, tiek moterys mylėtis, atrodo, nori visada. Moterų seksualumas vaizduojamas tarsi amžinai pulsuojantis. Bet iš tiesų lytinis potraukis svyruoja tarsi amerikietiški kalneliai – vieną dieną noras mylėtis kyla aukštyn tarsi raketa, kitą dieną jo visai nėra. Seksualinio potraukio nepastovumo priežasčių gali būti daugybė: hormonai, stresas, santykių problemos, netgi tai, ar susitikinėji su nauju žmogumi, ar į lovą guliesi su ilgamečiu partneriu.

Tačiau kokios yra pagrindinės kintančio lytinio potraukio priežastys?

1. Stresas

Įsivaizduok seksą atostogų metu – jeigu jis geresnis nei tas, kuriuo užsiimi namuose eilinę darbo dieną, tikėtina, kad kaltas stresas. Ir visai nieko keisto. Aplink visus šiuo metu sklando nemažas streso rutulys: pandemija, nerimas dėl ateities, didelis darbo krūvis ir kita.

Tad svarbu atrasti būdą, kuris padėtų tą stresą bent šiek tiek sumažinti – galbūt tuomet atsiras ir lytinis potraukis ir pagerės seksualinis gyvenimas.

2. Skausmas lytinių santykių metu

Skausmas sekso metu yra tarsi mirksintis neoninis ženklas, pranešantis, kad kažkas negerai. Priežasčių gali būti įvairių ir jas geriausia aptarti su gydytoju. Tačiau viena dažniausių skausmingų lytinių santykių priežasčių yra nepakankama lubrikacija. Tai pasireiškia tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus moterims.

Šią problemą labai lengva išspręsti įsigijus gerą lubrikantą. Jį gali rinktis pagal savo poreikius. Trumpai juos apibūdinsime.

Vandens pagrindo lubrikantai yra populiariausi, nes juos galima naudoti visur: su sekso žaislais, prezervatyvais, oralinio sekso metu, menstruacinei taurelei įsidėti. 

Silikono pagrindo lubrikantai pasižymi geresniu slydimo efektu nei vandens pagrindo lubrikantai (puikiai tinka analiniam seksui), tačiau jų negalima naudoti su silikoniniais sekso žaislais (rizikuojama pažeisti žaislo paviršių). Dažniausiai silikoniniai lubrikantai yra hipoalerginiai, o nedidelio kiekio užtenka ilgesniam laikui.

3. Moteris nenori mylėtis dėl psichologinių priežasčių

Nerimas, depresija, santykių problemos, praeityje patirtos seksualinės traumos gali stipriai paveikti lytinį potraukį ir norą mylėtis. Tokiu atveju gali padėti atviras pokalbis su partneriu, taip pat konsultacija su specialistais.

Nesitikėk, kad problemą pavyks išspręsti per 5 minutes. Tačiau pastangos bus vertos visų vaisių. Seksas yra svarbi gyvenimo dalis ir kiekvienas nusipelnė juo mėgautis tiek, kiek norisi.

4. Sunkumai patiriant orgazmą

Jeigu seksas nesuteikia tiek džiaugsmo ir malonumo, kiek norėtųsi, visiškai natūralu, kad noras mylėtis vienu ar kitu momentu tiesiog išnyks. Tačiau tai puiki proga šiek tiek pasikartoti moters anatomiją.

Serialuose ir knygose tikriausiai visi esame pastebėję, kad seksas yra nuostabi patirtis, kuomet moteris visuomet patiria vaginalinį orgazmą. Realybė yra kiek kitokia: be papildomos stimuliacijos vaginalinį orgazmą patiria tik 1 iš 4 moterų. Tačiau tai nereiškia, kad kitoms 3 moterims seksas negali būti malonus. Juk yra daug erogeninių zonų, kurių stimuliacija gali sukelti labai daug malonumo. Ieškok jų, eksperimentuok ir mėgaukis šia kūno pažinimo kelione – ji tikrai nuves geresnio seksualinio gyvenimo link.

Taip pat miegamajame išbandyk sekso žaislą. Vibratorius yra nuostabus žaisliukas orgazmo nepatiriančioms moterims. Jau ne kartą esame gavę laiškų iš „Nebegėdos“ sekėjų, kurios prisipažino, kad sekso žaislai pakeitė jų seksualinį gyvenimą į gerąją pusę. 

Norėdami padėti moterims atrasti savo orgazmą, sukūrėme NEMOKAMĄ Moters Malonumo Mokyklą, į kurią gali užsiregistruoti jau dabar:

6 dienas iš eilės gausi po naują laišką su patarimais ir užduotimis, kurie padės patirti orgazmą. Užsiregistruok ir pirmąjį laišką gausi jau DABAR!

 

Šaltiniai:

https://www.webmd.com/sex/features/sex-drive-how-do-men-women-compare

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.