Orgazmų rūšys: G taško orgazmas

Kiekvieno mūsų kūnas yra ypatingas dėl daugelio dalykų, iš kurių vienas – galimybė patirti daug malonumo stimuliuojant tam tikras kūno vietas. Orgazmas leidžia mums prisiliesti prie kažko neapčiuopiamo ir beveik nežemiško, kai akimirkai tarsi išskrendame iš savo kūno dėl malonumo, kurį sunku pamiršti. O smagiausia tai, kad orgazmų rūšių yra ne viena ir ne dvi. 

Šiandien susipažinsime su orgazmo rūšimi, apipinta mįslėmis, gandais apie iš kojų verčiantį malonumą ir kartais nepavykusiais bandymais jį pasiekti – G taško orgazmu. Kad apie jį kalbėtis yra vis dar nedrąsu, daug kas pastebėjo išėjus garsiajai G taško reklamai apie Vilnių. Visgi atėjo laikas gėdą nustumti į šalį ir priimti orgazmą kaip natūralų mūsų kūno vaisių.

Šiandienos vaisius – G taško orgazmas. Kuo šis orgazmas ypatingas? Kur jį rasti? Kaip jį pasiekti? Šiame tekste apie tai ir pakalbėsime.

Kaip apibūdinti G tašką?

Visų pirma, reikėtų pabrėžti, kad G taškas nėra „taškas“ tiesiogine to žodžio prasme. Iš tiesų tai kiek didesnė sritis, esanti priekinėje vaginos sienelėje. Tai šiek tiek jautresnė zona nei kitos vaginos vietos, tačiau daugiau niekuo neišsiskirianti. Minima sritis, kurioje stimuliuojamas G taškas, priklauso klitorio zonai. Tinkama šios zonos stimuliacija gali padėti patirti vaginalinį orgazmą, kuris dideliui moterų, deja, nėra pasiekiamas.

Nepamirškite, G taškas nėra stebuklingas mygtukas, žaibiškai įjungiantis orgazmą. Iš pradžių reikia atlikti šiokį tokį „apšilimą“ – pasirūpinti glamonėmis, bučiniais, paglostymais, skirti dėmesio klitoriui, speneliams ir viskam, kas gali stipriai sujaudinti. Tik tada metas ieškoti paslaptingojo G taško orgazmo.

Kartu su G taško orgazmu dažnai siejama ir kitas žodis – squirting arba moteriška ejakuliacija. Apie tai gali pasiskaityti mūsų senesniame tekste: Squirting: kas, kaip, kodėl? 

Kaip suteikti G taško orgazmą?

Visų pirma, kad moteris būtų pasiruošusi G taško stimuliacijai, ji turi būti labai susijaudinusi. Todėl itin svarbu ne tik nepraleisti įžangos, bet ir skirti tam dvigubai daugiau laiko, nei skirdavote įprasto sekso metu. Bučiniai, glamonės, erogeninių zonų stimuliacija ir tik TADA lėtas perėjimas link G taško. Moteris turi būti visiškai atsipalaidavusi, todėl niekur neskubėkite – čia negalioja pasakymas „kuo greičiau, tuo geriau“. Tai taikoma ir sekso su partneriu (-e) metu, ir ieškant G taško pačiai.

Pagrindinis G taško stimuliavimo būdas pirštais yra judesys, kai pirštą lenkiame link priekinės vaginos sienelės ir tą sienelę pamažu glostome (maždaug tokiu judesiu, koks nurodytas paveikslėlyje).

G Spot in Women: What It Is, How to Find It, and Sex Positions

Iš pradžių glostyti reikia labai švelniai ir atsargiai ir intensyvumą didinti palaipsniui. Stebėkite, kaip į stimuliaciją reaguoja partnerės kūnas. Paklauskite, ar jai patogu ir malonu, galbūt reikia šiek tiek pakeisti judesius. Bendravimas yra sėkmingo seksualinio gyvenimo pagrindas, tad nepamirškite to ir ieškant G taško, kadangi jį rasti nėra lengva. Leiskite partnerei diktuoti tempą ir kryptį – kartu pasiekti tikslą bus lengviau.

Patirti G taško orgazmą pasitelkiant vien tik vidinę stimuliaciją yra gana sunku, todėl labai padeda ir išorinė klitorio stimuliacija. Derinant vidinę ir išorinę stimuliaciją, tikimybė patirti G taško orgazmą padidėja. 

Padėti gali ir vibratoriai

G tašką atrasti gali padėti vibratoriai. Ir ne tik tie, kurie tiesiogiai stimuliuoja G tašką. Kad būtų lengviau pasiekti malonumą, galima naudoti ir itin stipriomis vibracijomis pasižymintį vibratorių, kuris tinkamas ir gaktikaulio išorinei stimuliacijai. Gali būti, kad patirsite tik klitorinį orgazmą, tačiau jis bus daug intensyvesnis dėl G taško stimuliacijos. 

Jeigu ieškote „pagalbininko“ vidinei G taško stimuliacijai, rinkitės tam skirtus vibratorius, kurių ypatybė – išlinkimas, skirtas tikslesniam prisilietimui, bei apvali galvutė, kuri stimuliuoja didesnį plotą.

Kaip jau minėjome, G taško orgazmui pasiekti reikia, kad moteris būtų labai susijaudinusi, o vibratorius, be abejonės, privers kūną drebėti iš malonumo. 

Kokios pozos padeda stimuliuoti G tašką sekso metu?

Jeigu norisi stimuliuoti G tašką ir lytinio akto metu, gali padėti netgi tinkama poza. Norėdama pati kontroliuoti judesius rinkis pozas, kuriose galėsi imtis daugiau iniciatyvos. 

Pavyzdžiui, raitelės poza. Ji padės pačiai reguliuoti įsiskverbimo tempą, gylį, kryptį. Pabandyk vietoj veiksmo aukštyn ir žemyn, judėti pirmyn ir atgal, nes tokie judesiai leis stimuliuoti G taško zoną. Eksperimentuok su greičiu ir kryptimi, neskubėk – viskas skirta tavo malonumo paieškai.

Kartais G taško stimuliacijai padeda pozos, kurių metu įsiskverbimas yra gilus, tad šiuo atveju tiktų ir šuniuko poza. Pradėk mylėtis klūpėdama ir remdamasi riešais, tačiau sekso metu gali drąsiai ieškoti pozicijos, kuri vis dėlto tiks labiau, pavyzdžiui, pabandyk į pagrindą remtis ne riešais, o alkūnėmis. Taip pat gali atsigulti ant lovos krašto, kad kojos jau siektų žemę, o tavo partneris įsiskverbs tau iš už nugaros. 

Ne viskas visada pavyksta iš pirmo karto, todėl nebijok pažinties su savo kūnu, tyrinėk jį, išbandyk įvairias pozas. Praktika, praktika ir dar kartą praktika!

Tau taip pat bus įdomu: Kur yra G taškas?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.