Kur yra g-taškas?

Iliustratorė Agnė Čižauskaitė

Atsimenate G taško reklamą? Kurgi ne – panašu, kad ji ne tik sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, bet ir sukėlė audringas diskusijas. Kaipgi drįstame taip nešvariai ir niekingai reklamuoti Lietuvą…

Man asmeniškai šita reklama labai patiko. Kodėl? Nes G taškas man kelia puikias asociacijas ir aš negalvoju, kad seksas yra purvinas reikalas – priešingai, manau, kad yra be galo daug būdų juo puikiai mėgautis. Po šios reklamos pasirodymo teko su daug kuo diskutuoti apie ją ir linksmiausia diskusija vyko, be abejo, gerų draugų rate. Mano nuostabus draugas B. R. pasiūlė, kad geriau būtų Lietuvą reklamuoti kaip šalį, kurioje vyrai greičiausiai sugeba atrasti G tašką. Ir tegu plaukia į mūsų šalį moterų upės su viltimi, kad mūsų gražiai nuaugę vyrai (ir moterys, mylinčios moteris) pasiraitoję rankoves žinos, kur ir ką daryti. GGGarsins Lietuvos vardą, kitaip sakant. Turbūt net nereikia papildomai aiškinti, kad man šita idėja puiki. Jei Gediminas sapnavo staugiantį vilką, tai aš svajoju, kad mūsų šalyje staugtų moterys – iš malonumo.

Jei Gediminas sapnavo staugiantį vilką, tai aš svajoju, kad mūsų šalyje staugtų moterys – iš malonumo.

Kur yra G taškas?

Taigi, kas yra tas G taškas ir kur jo ieškoti? G taškas nėra taškas, o visa sritis priekinėje vaginos sienelėje. Struktūriškai oda ten niekaip nesiskiria – tad jeigu norite ieškoti G taško kaip kokio mygtuko ar atskiro plotelio – jums nepavyks. Kad radote jį, bus aišku iš moters pojūčių – ta zona yra jautresnė nei kitos vaginos vietos. Tačiau nėra taip, kad vos palieti ir moteris alpsta iš malonumo. Dažnai vyrai labai mėgsta eiti tiesiai prie reikalo – paprastai tai yra puikios strategijos kare, versle, taisant automobilį, gelbėjant kačiuką ir t.t., bet lovoj dažniausiai (be abejo, ne visada) visai gera mintis truputį pasivaikščioti po apylinkes. Bučiniai, glamonės, glostymas, masažas – kuo didesnį plotą ir kuo įvairesniais būdais aprėpsite, tuo daugiau karmos taškų gausite. Taigi, jei ieškote G taško, pirma nepatingėkite paglostyti šlaunis, paglamonėti vulvą, pažaisti su klitoriu, lytinėmis lūpomis ir t.t. Moteris turi būti labai susijaudinusi G taško stimuliacijai.

Šitoj vietoj labai pravartu prisiminti liaudies išmintį, kuri, deja, Lietuvoj dar nepaplitusi: „don’t fake foreplay and I won’t fake orgasm“ (lietuviškai maždaug taip: „nevaidink preliudijos ir aš nevaidinsiu orgazmo“).

Solo-sekso atveju moteris irgi neturi skubėti prie savo G taško – reikia neskubant save kaip reikiant „apšildyti“. Jeigu galite sau leisti tiktai greitą masturbaciją, kai tikslas tiesiog staigiai nuleisti garą, tada žaidimus su G-tašku atidėkite kitam kartui – kai nereikės niekur skubėti.

Kaip liesti G tašką?

Žinote tą judesį, kai pirštais rodai kažkam, kad ateitų (čia turiu omenyje tikrą atėjimo veiksmą, ne „cumming“)? Tai lygiai tas pats veiksmas labai puikus G taško stimuliacijai – įkišus vieną ar du pirštus į makštį reikia juos lenkiant į save „glostyti“ priekinę vaginos sienelę. Iš pradžių švelniai, vėliau palaipsniui vis intensyvinant.

Labai gerai šitam reikalui yra specialūs G taško stimuliacijai skirti dildo – jie yra lenkti (kaip nepilna C raidė) ir su bumbulu/apvalia „galvute“ gale. Jei moteris pati sau nori stimuliuoti G tašką, su tokiu žaislu reikia kur kas mažiau akrobatinių gebėjimų, nei bandant sau sukišti pirštus ir užtektinai intensyviai stimuliuoti tą zoną. Dar G tašką galima stimuliuoti iš išorės su stipriu vibratoriumi: vibratorių reikia pridėti iškart virš gaktikaulio. Idealu derinti keletą variantų – vibracija iš išorės, stimuliacija iš vidaus. Ir klitorio galvutės galima nepamiršti. Tam, kad būtų pasiektas orgazmas per G tašką, reikia ilgos ir intensyvios stimuliacijos. Jei pabandėte minutę ir nepavyko – padirbėkite ties savo kantrybe. Gerų dalykų reikia nusipelnyti.

Labai sunku išaiškinti tekstu, kaip konkrečiai visa tai turi atrodyti. Todėl jeigu jums nelabai aišku, ką aš aprašiau, prašau nepatingėti ir savarankiškai paieškoti papildomos medžiagos. Pavyzdžiui, galite išgooglinti „tantra vaginal stimulation“, „how to make a woman squirt?“

Beje, ką G taškas turi bendro su „squirting“ („moterų ejakuliacija“)? Ogi tai, kad tam, kad moteris ejakuliuotų, reikalingi du dalykai: intensyvi G taško stimuliacija ir visiško moters dubens srities atsipalaidavimo. Pastarasis aspektas paprastai kur kas sunkiau pasiekiamas.

Apie moterų ejakuliaciją labai sunku aiškiai ir tiksliai be abejonių parašyti. Kažkada dviejų labai žinomų Europoje seksologų klausiau apie moterų ejakuliaciją ir kilo visiškas nesutarimas. Taigi, vienų manymu, tai yra ejakuliacija iš Bartolinų liaukų, o kitų manymu – tiesiog šlapimas. Tyrimų šia tema trūksta, nes, sutikite, reiškinys spontaniškai retai kada pasitaiko.

Tiesa, JAV šiuo metu atliekamas tyrimas moterų, kurios patiria ejakuliaciją ir tikėkimės, kad netrukus galėsime apie tai plačiai ir išsamiai pakalbėti. Apskritai, vis daugiau tyrėjų domisi moterų seksualumu ir įvairiais skirtingais moterų orgazmais, todėl manau, kad artimiausių kelerių metų laikotarpyje sužinosime labai daug įdomių dalykų.

O kol kas…negaištam laiko ir užsiimame praktika. Gggarsinam Lietuvą.

Tau taip pat bus įdomu: Orgazmų rūšys: G taško orgazmas

Komentarai (12)

 • Viktorija

  Ar aš viena kažkokia keista, bet nežinau, kas yra vaginos priekinė sienelė? Rimtai 😄. Kas tai ir kur tai yra? Ir dar niekaip negaliu rasti klitorio… Niekaip. Ieškojau. Net veidrodį prasidėjus “ten” žiūrėjau. Nėra. Nors suprantu, kad greiciausiai kažkas turi būti, juk orgazmą kazkokiais būdai patiriu… Bet kur tas mano klitoris, tai neįsivaizduoju….

  reply
  • Liuka

   Klitoris yra kaip ir vyro penio galvutė, tik daug daug mažesnė. Jei penis neapipjaustytas ji yra pasislėpusi po odele. Taip ir klitoris. Man, kad pamatyčiau savąjį visu gražumu, reikia ją su pirštais “atsmaukti”, sėkmės ieškant 😀

   reply
  • Povilas

   Keista…Daugiau tyrinėkit savo kuna😉

   reply
 • Andrius

  Juk seksologė teisingai patarė: įkišk vieną arba du pirštukus į vaginą ir lenk jį/juos į delno pusę. Tokiu būdu, Tavo pirštukų galiukai kaip tik ir remsis į priekinę makšties sienelę. Tiesa, dar noriu patikslint: ranką reikia laikyti taip, kad Tavo delniukas gultųsi ant gaktos; nes jei vaginą bandysi pasiekti už šlaunies, neišviangiamai lenkiami pirštukai Tavo makštį temps tik į vieną kažkurią pusę (priklausomai nuo to, dešinę ar kairę ranką naudosi); jei pasiekti bandysi per sėdmenų tarpą tuomet lenkiami pirštukai masažuos ne priekinę, o užpakalinę makšties sienelę…
  Kas dėl klitoriaus, tai jo dydis pas moteris būna labai skirtingas – nuo mažyčio vos pastebimo iki keletos cm dydžio (kartais vadinamo “mikro-peniu”).
  Mielai Tau padėčiau, paaiškinčiau ir parodyčiau gyvai, jei išdrįstum parašyti bachuriuxx@gmail.com

  reply
 • Marta

  Pirmą kart orgazmą patyriau tik 26, ir net pirmo sekso metu su nauju partneriu. Tuomet tartum akys atsivėrė, nes to nuostabaus jausmo daugiau su niekuo nesumaišysi. Mano vaikinas pirštais stimuliuoja vaginą, liežuviu klitorių, o aš tuo tarpu sutraukinėju makšties raumenis. Orgazmas ateina per kelias minutes. Jo pasiekti nepavyksta tik esant išgėrus.

  reply
 • eglė

  Bandau visaip pasiekti g-tašką jau 18 metų ir niekaip nepavyksta, nejautru, nepalyginsi su klitoriumi 🙂 Klitorinį orgazmą jau ir 12 metų patyriau, o su tuo vaginaliniu..vargas 😀 Tai ka aš jau nenormali skaitaus, kad jo nepatiriu?:)

  reply
 • Liuda

  Taip ir as visai nezinau, kas yra vaginalinis orgazmas. Imanomas tik klitorinis ir tai ne visada. Ar kegelio pratimai gali padeti ismokti atpalaiduoti dubens raumenis? Kokie dar galetu buti budai atrasti vaginalini organzma?

  reply
 • Ana

  Susipažinau su vyresniu vyru skirtumas 15m. Tik tada su juo pajutau orgazma neišpasakytas jausmas ko prieš tai neturejau nei su vienu buvusiu. Kai aš ant jo jis stimuliuoja klitorį ir tada būna tas nuostabus jausmas!:*

  reply
 • Diana

  Orgazmus patiriu būdama viena jau nuo vaikystės. O va būnant su vyru tik neseniai tai pavyko patirti g taško stimuliacijos metu. Jis naudojo pirštus, o aš sutraukinėjau raumenis ir labai greitai mane aplankė orgazmas. Negalėjau patikėti. Tiesa kėgelio pratimus atlikinejau namie kai prisimindavau. Vaikinas pajuto mano orgazmas ir jam žinoma būtų labai malonu, man taip pat.

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.