Kunilingas: kas tai ir kaip jį atlikti?

Kai pirmą kartą išgirdote žodį kunilingas, tikriausiai ne vienas susimąstėte – kas čia per naujas žargonas? Ar čia kažkoks seksualus kūnų šokis? Ar kokia nors nelabai žinoma kūno vieta? 

Jeigu vis dar trūksta šiek tiek žinių apie kunilingą ir jo atlikimo technikas, šiame tekste pasistengsime plačiau apie tai papasakoti. 

Kas yra kunilingas?

Žodyne kunilingas aiškinamas kaip moters lytinių organų stimuliavimas oraliniu būdu. Tad kalbant paprastų žmonių kalba, kunilingas yra oralinis seksas, atliekamas moterims.

Daug porų kunilingą renkasi sekso preliudijai – tai puikus būdas „apšilti“, susijaudinti, sukurti tinkamą atmosferą. Oraliniu seksu galima užsiimti ir po sueities – ypač tuo atveju, jeigu moteris nepatyrė orgazmo.

Iš tiesų kunilingas yra fantastiškas būdas, skatinantis mėgautis didesniu malonumu ir intymumu. Tad ko mes dar laukiame?

Kaip atlikti kunilingą?

Yra daug skirtingų technikų, kurios gali padėti paversti kunilingą nepamirštama patirtimi abiem partneriams. Keletu iš jų pasidalysime ir šiame tekste – galbūt jos padės įnešti į seksą naujų spalvų.

Pasitelk fantaziją – pabandyk žaisti pirštais ar pasitelkti sekso žaislus

Nors kunilingas yra prašmatnesnis oralinio sekso pavadinimas, šiame maloniame žaidime gali pasitarnauti ne tik lūpos ir liežuvis. Šiame procese pabandykite žaisti ne tik pirštais, bet galite įtraukti dildo, vibratorius ir kitus sekso žaislus, kurie paįvairins patirtį ir padės lengviau pasiekti orgazmą.

Kokie judesiai liežuviu yra maloniausi?

Visų pirma, norėdami atlikti kunilingą paklauskite partnerės, kas jai patinka, – tuomet „prašauti“ bus sunku. Tuo pat metu galite išbandyti ir šias populiariausias kunilingo technikas:

  1. Stenkitės išlaikyti tokią pačią stimuliaciją: greitis, judesiai ir stimuliuojama vieta turi nesikeisti. 
  2. Liežuviu nuo klitorio keliaukite iki makšties angos, įkiškite jį vidun ir grįžkite prie klitorio.
  3. Liežuviu glostykite klitorį nuo vieno šono į kitą, apsukite aplink ratu keliskart.
  4. Švelniai suimkite klitorį lūpomis, įtraukite jį į burną ir pabandykite švelniai čiulpti.
  5. Klitorį stimuliuokite plokščiąja liežuvio dalimi (ne tik galiuku). 

Kunilingas: kokie yra dažniausiai šią temą liečiantys mitai?

Kaip ir apie bet kokią kitą sekso rūšį, taip ir apie kunilingą sklando daugybė keistų mitų, kuriuos norėtume paneigti. Pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių.

1. Jeigu nepatiri orgazmo oralinio sekso metu, su tavimi yra kažkas negerai

Lūpų balzamas oraliniam seksui „AROUSAL LIP BALM“

Visi esame skirtingi ir mėgstame skirtingus dalykus – vieni mėgsta kavą, kiti – arbatą. Vieni mieliau keliauja autobusu, kiti – traukiniu. Kalbant apie seksą galioja ta pati taisyklė – kol vieniems oralinis seksas leidžia kone išlėkti iš kūno patiriant intensyvų malonumą, kitiems tai nesukelia tiek daug emocijų. Ir tai yra visiškai NORMALU.

Kas gali padėti pasiekti orgazmą kunilingo metu?

  1. Pabandykite savo partneriui (-ei) parodyti tiesesnį kelią – pasakykite, kokie liežuvio judesiai tau patinka labiausiai, ties kuriuo klitorio tašku reikėtų susikoncentruoti. Kontroliuokite greitį ir intensyvumą. Pamažu tavo partneris (-ė) perims „vadeles“ į savo rankas ir pritaikys tavo duotas instrukcijas.
  2. Reaguokite į stimuliaciją. Daugeliui moterų itin padeda judėjimas klubais – tai gali padėti tiksliau stimuliuoti klitorį.
  3. Išbandykite oraliniam seksui skirtas priemones. Pavyzdžiui, lūpų balzamą oraliniam seksui. Šaltas lūpų prisilietimas gali pridėti tą pojūtį, kurio trūksta orgazmui pasiekti.

2. Jeigu prieš oralinį išgersi daug ananasų sulčių, partneriui (-ei) bus maloniau tau atlikti oralinį

Esame gavusios ne vieną žinutę iš sekėjų, kuriose jie klausė patarimo, kaip atsipalaiduoti oralinio sekso metu. Yra daug žmonių, kurie jaučiasi nejaukiai dėl savo intymių vietų kvapo, išvaizdos, netgi skonio. Tuomet ir atsiranda daug „5 minučių hack’ų“, kurie, neva, turėtų kažką drastiškai pakeisti. Iš čia ir atsirado mitas apie ananasų sultis.

Viskas, ką reikia padaryti prieš oralinį seksą – pasirūpinti savo higiena („Nebegėdos“ parduotuvėje turime puikių tam skirtų prausiklių). Nei ananasų sultys, nei kas nors kitas nepadės tavo lytiniams organams pakeisti skonio. Tad nusiramink ir atsipalaiduok – viskas, kas vyksta vulvoje ar jos zonoje, yra normalu ir tau nėra ko nerimauti.

3. Oralinio sekso metu negalima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis

Šį mitą paneigti būtina, kadangi tikrai yra manančių, kad oralinis seksas yra 100 procentų saugus. Vis dėlto gonorėja, chlamidioze, lytinių organų herpesu, sifiliu ir daug kitų ligų galima užsikrėsti po nesaugaus oralinio sekso.

Kad to išvengtumėte, galite naudoti tam sukurtas plėveles. Tai ploni, dažniausiai iš latekso pagaminti lakštai, naudojami oralinio sekso metu. Pagrindinė plėvelės funkcija – sumažinti kūno skysčių, kenksmingų mikrobų ir lytiškai plintančių ligų perdavimą ir plitimą besimėgaujant oraliniu seksu. Tai padaryti padeda barjeras, kai nėra tiesioginio kontakto tarp burnos ir lytinių organų.

Saldžiausius vaisius kunilingas duoda tada, kai šiuo procesu mėgaujasi abu partneriai. Tad atsipalaiduokite, atsiduokite savo fantazijoms ir pirmyn – tegu orgazmai liejasi laisvai. 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.