Išmanieji sekso žaislai – kodėl verta juos išbandyti?

Šiaislaikais renkantis sekso žaislą visai nesunku pasiklysti tarp įvairovės. Galima rasti visko: įvairių formų, tipų, spalvų sekso žaislų, vibratorių su skirtingais vibracijos režimais, penio žiedų, valdomų nuotoliniu būdu, ir daug kitų dalykų, kuriuos tik galima sugalvoti. Išmanieji sekso žaislai – ne išimtis.

Šiandien norime plačiau pakalbėti apie kasdien vis labiau populiarėjantį sekso žaislų tipą – išmaniuosius sekso žaislus. Kuo jie ypatingi? Kokių jų būna? Kodėl verta išbandyti?

Išmanieji sekso žaislai yra nuostabus pasirinkimas poroms, kurias skiria atstumas

Jeigu tavo partneris (-ė) gyvena toli ir jums dažnai trūksta artumo, išmanusis sekso žaislas yra tai, kas gali apversti jūsų santykius aukštyn kojomis (į gerąją pusę, žinoma). Tokius sekso žaislus galima valdyti išmaniąja programėle mobiliajame telefone – tai reiškia, kad pas tave esantį vibratorių tavo partneris (-ė) galės valdyti būdamas kitoje vietoje. Kilometrai nėra svarbūs. Argi ne šaunu? Kiek daug idėjų nepamirštamiems (ir labai karštiems) pasimatymams per atstumą.

Dar daugiau jaudinančių patirčių

Išmanusis sekso žaislas puikiai paįvairins jūsų poros seksualinį gyvenimą ir tuo atveju, jeigu turite galimybę bet kada susitikti ir mėgautis seksu. Su išmaniuoju vibratoriumi arba penio žiedu galėsite susikurti dar įdomesnį vakaro scenarijų, kurio metu perimsite visišką savo partnerio (-ės) malonumo kontrolę. 

Taip pat tokius žaislus labai patogu valdyti sekso metu – nereikia ieškoti mygtuko ant paties vibratoriaus, nes užtenka vibracijas nustatyti mobiliajame telefone. O tuomet beliks galvoti tik apie partnerį (-ę), jo (-os) rankas, judesius ir malonumą, kurį netrukus patirsite kartu.

Išmanieji sekso žaislai – kokių jų būna?

Patys populiariausi yra įprasti vibratoriai ir masažuokliai, valdomi pulteliu arba programėle mobiliajame telefone. 

Užsienyje populiaru naudoti vibruojančias kelnaites (turbūt daugelis esate matę filmą „The Ugly Truth“). Moteris vilki kelnaites, o pultelį atiduoda savo partneriui (-ei). Tokiems žaidimams galite pasitelkti fantaziją – galbūt šias kelnaites naudosite tik namuose, o galbūt ir kur nors kitur (restorane, koncerte ar… fantazijai ribų nėra!).

Vyrai gali rinktis vibruojantį penio žiedą, valdomą pulteliu ir / ar programėle telefone, arba masturbatorių, kurį susiejus su telefonu per programėlę gali stebėti savo ištvermę ir ją treniruoti.

Iš tiesų puiki idėja tokius sekso žaislus padovanoti vienas kitam ir tuomet būti atsakingiems už vienas kito malonumo kontrolę. Seksualinio gyvenimo paįvairinimas? O taip taip taip!..

Kokius išmaniuosius sekso žaislus gali rasti „Nebegėdos“ parduotuvėje?

Pulteliu valdomas vibratorius „ELVA“

Pulteliu valdomas vibratorius „ELVA“

Šis kiaušinio formos žaisliukas yra skirtas klitorio stimuliacijai ir G taško orgazmui. Pulteliu valdomas vibratorius geba atkurti visą sekso eigą ir pagal tai keisti intensyvumą, vibracijos režimus. Galimi net 25 skirtingi vibracijų deriniai.

Mobiliąja programėle valdomas penio žiedas „SATISFYER MIGHTY ONE“

Mobiliąją programėle valdomas penio žiedas „SATISFYER MIGHTY ONE“

Lankstus ir lengvai prisitaikantis prie įvairių dydžių penio žiedas gali būti valdomas mobiliąja programėle. Net 10 skirtingų vibracijos režimų suteiks malonumą abiems partneriams, kadangi vienu metu stimuliuojama ir varpa, ir klitoris. Pagamintas iš itin minkšto, kūnui saugaus medicininio silikono, kuris yra švelnus ir ypač higieniškas.

Prabangus porų vibratorius „TIANI 2“

Prabangus porų vibratorius „TIANI 2“

Šis vibratorius suteiks malonumą ir moterims, ir jų vyrams. „Tiani 2” iš kitų poroms skirtų vibratorių išsiskiria tuo, kad turi du keičiamus antgalius, skirtus skirtingo gylio vidinei stimuliacijai. Vibratorius yra valdomas pulteliu arba mygtuku. Net 8 skirtingi vibracijų režimai sekso metu suteiks malonumą ir jai, ir jam.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.